Дружина Кінаха збирається на пластичну операцію

19 вересня 2012, 17:17

Дружина радника президента Марина Кінах вподобала німців через свій крупний розмір, запрошує додому чужу жінку і боїться, що її діти розповніють. А ще жінка екс-міністра думає про те, аби зробити операцію на обличчі.

Дружина колишнього міністра Анатолія Кінаха відважилась на невеличку пластичну операцію, йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе". У свої 52 роки Марина Кінах подумує прибрати зморшки під очима.

"Хотілося б, напевно, зробити очі. Все ж таки з роками, у людей з'являються і зморшки, і мішки. Ось дозріваю. Ще думаю, є час, трохи зазор", - поділилась бажаннями жінка колишнього прем'єра.

Більше нічого вона не чіпатиме, адже своєю зовнішністю задоволена. Марина Кінах впевнена, що їй допомагає хороша генетика.


А поки що зморшки Кінах ховає під окулярами. До слова, до цих аксесуарів вона має особливу слабкість. Купує їх часто і називає це своїм хобі.

Марина Кінах хотіла б "зробити собі очі"

Найбільше Кінах подобаються окуляри Chopard. Коштують такі від трьох до шести сотень доларів.

А от одягу пані Марина віддає перевагу німецькому. Зокрема, в інтерв'ю "Gazeta.ua" Марина Кінах запевнила, що вона не носить брендовий французький одяг, бо він на неї замалий.

"Я ж крупна і високого зросту, тому ношу здебільшого німецький одяг. Chanel і Dior на мене замалі. Колись в Італії мені сказали, що більше 46-го розміру вони не шиють. А в мене більший", - зізнається Марина Кінах.

До слова, у Франції цього літа дружина президентського радника таки побувала.

"Ще до народження Софії ми стали їздити в Крим і сидимо там кожне літо. Також з подружками їздила у Францію. В нас є багаторічна традиція їздити в окрему країну. Ми самі розробляємо маршрут. Цього разу потрапили на дегустацію вина Шато", - розповіла вона.

Дружина радника президента любить "німців" за розмір

"Взагалі, люблю активний відпочинок, тому щось із серії Монте-Карло не для мене. Якщо вже я пасивно відпочиваю, то це з дітьми та онуками. Тоді я мама і бабуся. Доглядаю за ними, як весь червень і липень. Тоді цілих два місяці готувала сніданок-обід-вечерю, прала і прибирала. Було дуже виснажливо", - побідкалася жінка екс-міністра.

Ще б пак тяжко, адже у Києві, де живуть Кінахи, у пані Марини є хатня робітниця, яка і займається прибиранням.

"Зараз багато кому допомагають з прибиранням. Знаю кілька сімей, зовсім незабезпечених, але вони запрошують раз на тиждень жінку за 200 гривень. Ми теж платимо стільки", - розповіла вона.

Втім, кухню дружина Анатолія Кінаха чужим не довіряє.

"А от готую все-таки сама. Привчаю всіх, що їжа має бути домашня і нежирна. Не хочу, щоб діти стали повнуватими, бо я сама крупна", - зізналася вона.

Пані Марина запрошує хатню робітницю, але на кухні порається сама

Фото "Face News", "Delfi.ua", "E-motion", а також стоп-кадр з "ТСН. Особливе"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів