Речник Колеснікова мріє про вранішні млинці

29 жовтня 2012, 17:35

Тедеведуча і директорка відомого модельного агентства Марія Манюк натякнула, що на контакт із її другим чоловіком, речником віце-прем'єра Колеснікова Юрієм Громницьким, її підштовхнули звеселяючі напої.

Про це вона розповіла в інтерв‘ю "Дусі".

"Часто дивуються, чому в мене чоловік - журналіст. Всі думають: могла б обрати когось іншого. Взагалі, я давно його знаю. Він працював на "1+1" у "Сніданку", а крім того, був другом мого першого чоловіка. Правда, ми практично не спілкувалися", – почала Марія розповідати, як доля звела її з прес-секретарем Колеснікова.

"І от коли мій перший шлюб підійшов до логічного завершення, я погуляла якийсь час сама, отримала від себе самої задоволення... І почала думати: а який мені потрібен чоловік для життя? Ось за моїми розрахунками Юра ідеально мені підходив", - заявила вона.


Остаточно ж доля звела Громницького і Манюк на тусовці Ukrainian Fashion Week завдяки… звеселяючим напоям.

"Його хтось запросив на Український тиждень моди. І спасибі Ірині Данилевській з Володимиром Нечипоруком - у них там завжди є якісь звеселяючі напої, і ось, мабуть, це і підштовхнуло мене йти на пошуки Громницького кудись в інший кінець зали..." – припустила Маша, яка нині виховує дочку Софію від Громницького.

Манюк спершу отримала задоволення від себе самої, а тоді хильнула звеселяючих напоїв і пішла по Громницького

До слова, чоловіка свого Манюк називає Юрочкою Вікторовичем.

"Більше того, тепер навіть його батьки так називають! Взагалі у мене сприйняття візуальне. Наприклад, у нього була машина "Mini Cooper", яку я називала "Пупсик". Всі знайомі почали називати цю машину "Пупсик", - похвалилася жіночка.

"Розумієш, це такий компроміс ніжності та поваги. Ти у 40 років знаходиш чоловіка, який тобі дорогий і близький, якого ти любиш. Ну що це за звернення - Юра? Для нас він Юрочка Вікторович. До речі, ми ж і дочку називаємо тепер Софія Юріївна або Сонечко", - поділилася Марі.

До слова дочка, за словами матері, дико схожа на свого татуся.

"Вилитий Юра! І мого там практично нічого немає - ну ноги, руки, структура... Тому мої родичі жартують: ти таки догодила свекрусі", - каже вона.

Маша називає речника Колеснікова, за сумісництвом свого чоловіка, Юрочкою Вікторовичем
Дочка Манюк і Громницького Софійка

До слова матуся-директорка модельного агентства не прагне здати свою дочку у майбутньому в модельний бізнес.

"Тільки якщо сама цього захоче. Батьки сприймають роботу у модельному агентстві як додаткові можливості для своїх дітей - виїхати за кордон, вільно розмовляти іноземними мовами. Тож вони приводять до нас своїх дітей. Тут дітки стають слухняними - краще вчаться, починають чути батьків", - запевнила Манюк.

Як розповіла Маша, якось її знайомі привели до модельного агентства дитину, яка ходила з ірокезом і з сережкою в носі.

"А тут за шість тижнів дівчинка перетворюється на дівчинку. Батьки навіть у шоці! Ми ж тут чихвостимо з усіх боків!" – попередила дружина Громницького.

А із Сонечкою Юріївною, як запевнила її матуся, все буде гаразд.

"Вона буде елегантною, добре вчитися... З ірокезом вона зможе ходити тільки до... поки тато не бачить. Бо у нас тато дуже суворих правил, серйозний і елегантний", - обмовилася Манюк.

Дочка Громницького зможе ходити з ірокезом, доки тато не побачить

Втім, Марія визнає, що із своїм нинішнім чоловіком вони для декого дивно виглядають зі сторони.

"Ми дійсно одне одному мало підходимо. Тому що він журналіст, апріорі не має бути заможним, я ж - навпаки. Він багато часу проводив за кордоном, у нього вже склалися якісь уподобання, що, наприклад, подобається у жінці. Я так розумію, що не підходжу під його типаж жінки. Я інша", - сказала вона.

"Перший час мене в його тусовці не сприймали як пару Юрочки Вікторовича. Адже там зовсім інша публіка. А, наприклад, на ТаблоID писав: "Маша Манюк зі супутником". Зараз вже пишуть інакше: "Дружина прес-секретаря Бориса Колеснікова".

За словами Манюк, вона часто звертається до свого чоловіка, коли їй потрібно щось придбати.

"У Юрочки Вікторовича є смак. Наприклад, коли мені потрібно щось купити, потрібна "second opinion" (друга думка). Так вийшло, що у мене немає подружки, яку я могла б смикнути: пішли, ти на мене подивишся. Його думка для мене є дуже вагомою. У нього завжди є якісь розумні аргументи, чому мені це треба або не треба", - зауважила вона.

"Ми дійсно одне одному мало підходимо"

О слова, ще у 2011-му році Манюк хвалилася "Медіаняні", як до неї залицявся Громницький:

"Він добре залицявся, дарував мені орхідеї... Він дуже розумний, начитаний, з ним цікаво, завжди весело. У нього дуже хороша сім'я, що живе у Трипіллі".

Причому, за словами Маші, її обранець одразу припав до душі її батькам.

"Він одразу сподобався моїм батькам. Відразу... У мене, знаєте, така породиста єврейська сім'я. І коли ти приводиш додому кавалера, то його всі дуже уважно роздивляються. Тому кавалери були в домі представлені дуже рідко. Зустріч пройшла дуже традиційно", - розповідала вона.

Тоді ж Манюк поділилася, що вдома вона "ніжна і дивовижна".

"Від дому та сім'ї я отримую задоволення. Вдома я така солодка і ніжна. Всю агресію я видаю в офісі", - запевнила вона.

Коли Громницький залицявся, то дарував Манюк орхідеї

За словами Манюк, те, що Громницький - сам телевізійник, полегшило спілкування між ними, коли вона вагітною працювала на ТБ.

"...І, до речі, завдяки цьому у нас не було проблем, що я, наприклад, на дев'ятому місяці вагітності їздила у Запоріжжя на зйомки. Або що знімальна група перебувала у моїй пологовій палаті або блукала у мене по будинку. Він жодного разу не сказав: навіщо тобі цей салон? Або: навіщо ти стільки часу витрачаєш на манікюр? Але йому, звичайно, хочеться, щоб я робила для нього млинчики вранці", - зізналася Манюк.

Власне, Маша, як вона запевнила, млинчики речнику Колеснікова забезпечити намагалася.

"Кілька років тому я навіть купила спеціальну пательню, але все вийшло грудкою. Правда, він зрозумів, що я на вірному шляху. Але ось ми вже живемо чотири з половиною роки - більше я млинчики не робила. При цьому я обожнюю все, що пов'язано з кухнею", - зізналася тусовщиця.

Маша: Громницькому хочеться, щоб я робила для нього млинчики вранці

"У мене подружка працює в компанії, яка продає посуд. Я можу довго все це розглядати, прикидати подумки, де поставити це вдома. Із задоволенням дивлюся кулінарні програми, мені подобається Гордон Рамзі. Не дивлюся Висоцьку лише тому, що вона дуже швидко рухається, і у мене від неї паморочиться у голові. Але мені все дуже цікаво", - запевнила вона.

"Юрочка, розуміючи мій інтерес, каже: "Котику, подивися, це твоя конкурентка!" - " Юрочко, ну яка ж вона конкурентка! Я ж не готую!" - "Але ж любиш це!" - зацитувала Маша свій діалог із Громницьким.

Власне, Манюк навіть на кулінарні курси спробувала записатися.

"Я навіть пішла на кулінарні курси. Одного разу зателефонувала на фірму Миколи Тищенка - хотіла записатися на їхній курс. Шкода, не склалося, тому що там заняття у першій половині дня", - побідкалася жіночка.

А наостанок Манюк пообіцяла: "Але коли-небудь я обов'язково піду на дуже професійні кулінарні курси".

"Але коли-небудь я обов'язково піду на дуже професійні кулінарні курси"
І буде смажити Громницькому млинчики?

Нагадаємо, Маша Манюк завагітніла від речника Бориса Колеснікова Юрія Громницького, з яким вирішила одружитися, і народила йому дочку Софію 18-го липня 2011-го року.

Фото "Дусі", "Story", "Медіаняні", з Facebook Манюк, "Lady.tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів