Седокова: У мене є можливість вийти заміж за того, за кого я хочу

25 грудня 2012, 17:09

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Аня Седокова впевнена, що ідеальних шлюбів не буває.

Співачка, яка подумує про розлучення, поділилася своїми міркуваннями на рахунок стосунків між жінками й чоловіками із радіо "Комсомольская правда".

"Ідеального шлюбу не існує. Його показують у кіно й недовго. Шлюб, яке дивне слово... Стосунки - важка штука. Одна річ, коли ти вільний, можеш змінити і піти кудись ще, а інша справа, що ти у своєрідній клітці. І ти з цією людиною удвох і нікуди не можеш звалити. Це ще важче", - пустилася у міркування Седокова.

При цьому, на думку Ані, шлюб з олігархом або з дуже відомим персонажем з великими грошима – ще не запорука щастя.


"З приводу багатих... І ніхто не хоче бідних. А ти запитай: "Чому ти бідний?". Тому що ти сидиш на дивані, не хочеш підняти свою дупу і йти працювати! На трьох роботах, на чотирьох, щоб забезпечити сім'ю", - нарікає артистка.

"Так, ось сувора штука, життя. Нікуди не беруть. Куди тебе не беруть? У "Макдональдс" не беруть? Беруть. Розносити газети? Беруть! Стажуватися каву носити, не беруть? Так, тебе не беруть стати президентом каналу або головним ведучим. Для цього потрібно пройти шлях від носія папірців до... Потрібно пройти шлях. Це важко", - резюмує зірка.

Після двох шлюбів Седокова нарешті зробила висновок: "Ідеального шлюбу не існує'"

Седокова усвідомлює, що великі гроші заробити важко, але пропонує думати головою:

"Так, важко заробити великі гроші. Але придумайте ідею. Можна створити свій веб-сайт і для цього тобі не потрібно... Тобі потрібно 300 доларів і сусід Ваня, який розбирається у комп'ютерах. І завтра ти ідею зможеш продати за 300 мільйонів!"

"Але сиди і думай. Якщо ти сильний у сантехнічних речах, вигадай нову штуку! Продай машину, їдь у Китай і купи 66000 змішувачів. І привезу їх сюди. Потрібно крутитися! Само собою з дерева нічого не падає", - запевняє Седокова.

При цьому Аня запевняє, що щастя не в тому, аби вийти заміж за мішок з грошима.

"З іншого боку, у мене є можливість вийти заміж за того, за кого я хочу. І за таку кількість грошей, яку я хочу. Але, зрозумійте, не в цьому щастя. Чоловік, який заробляє мільярди, він - заручник цих грошей. Він ніколи не буде сидіти і розмовляти з тобою про життя! Він буде прокидатися о п'ятій ранку, засинати о третій ночі. Приходити на дві години засмиканий. І ви будете його бачити двічі на місяць", - переконує артистка.

"...У мене є можливість вийти заміж за того, за кого я хочу. І за таку кількість грошей, яку я хочу"

"Так, ви будете їздити на гарній машині, на дорогій яхті. Але в цей же момент на цій яхті буде його партнер, якому він муситиме приділити увагу. І забути вас. А ви будете сидіти і дивитися, як партнер підсовує йому якусь дівчину, і йому буде незручно відмовити, тому що це партнер. І у нього буде таких самих 50, як ти..." – якось зі знанням справи каже Аня.

"Треба обрати, що для тебе важливіше: гроші, які ніколи не принесуть щастя, або бути з чоловіком, який цілеспрямований, зробить для тебе все, віддасть і продасть останню сорочку, але купить тобі джинси. Це набагато крутіше, ніж яхти", - ділиться думками екс-дружина футболіста Белькевича.

А ще Седокова нагадує, що жінок більше, ніж чоловіків.

"Конкуренція на ринку жінок у цій країні величезна. На 10 дівчат 9 хлопців. І то половина з них геї, половина з половини п'ють. Залишилося людини три на десять. І так, краса, безумовно, першою прочиняє двері", - говорить Аня, натякаючи, що чоловіки передусім реагують на гарненьких жінок.

Аня впевнена, що інколи джинси від коханого - це крутіше, ніж яхта у подарунок

"Дуже важливо стежити за собою. Шалено важливо. Навіть справа не в манікюрі. Але що буде далі? Якщо ти можеш говорити тільки про шоу-бізнес, отже, ти будеш з чоловіком, який тільки про це і говорить", - намагається вона розвинути свою думку.

"Зважаючи на те, чого ти хочеш досягти у житті. Я завжди пишу у своїх книгах... поглиблюйтеся, розширюйтеся, вчіть поезію, читайте вірші, книги. Ви зможете поговорити у будь-якій компанії. Можна читати від Дар'ї Донцової до легкого філософа", - радить Седокова.

Артистка впевнена: "Якщо ти ставиш тільки на красу, це завжди програш".

Але, схоже, ставку на шикарні борщі Аня теж не робить. Принаймні на борщ, як вона жартує, вона завжди ходить до своєї подруги. І, схоже, має на увазі стриптизерку Варду.

За словами співачки, у борщі обов‘язково має бути м'ясо, і не якесь там філе курки.

"У мене є подружка. Вона чемпіонка світу зі стриптизу. Вона дуже смачно готує борщ. І останнім часом я до неї тільки борщ і ходжу їсти. Вона вегетаріанка. Варить мені окремо м'ясо, складає... Це все жарт... Борщ має бути зварений з любов'ю! А рецептів купа в Гуглі!" – сміється Седокова.

Седокова ходить на борщ до стриптизерки

Окрім того, у радіоінтерв‘ю співачка зізналася, що, якщо треба опустити себе з небес на землю, то сьогодні для цього достатньо почитати коментарі людей на різних сайтах. Скажімо, вона саме так дізнається, про те, що "крива і коса".

"…Для цього варто зайти на будь-який сайт і прочитати коментарі. Це дуже... Я останнім часом не читаю. Коли у мене вилітає самооцінка в якісь моменти, будь-які коментарі тебе завжди опустять вниз. Завжди! Не буває такого... Як казала одна людина: "Я не долар, щоб всім подобатися". Читаєш коментарі і розумієш, що ти і крива, і коса, і дурна ... І якась ще", - зізнається вона.

Нагадаємо, нещодавно Аня Седокова зізналася, що у її стосунках із другим чоловіком, Максимом Чернявським не все так просто. Співачка навіть замислюється про розлучення.

Про те, що вона "крива і коса", Седокова дізнається з інтернету

Фото "Экспресс-газеты" і радіо "Комсомольская правда"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів