Коляденко хоче маленьку дитину та одружитися

7 лютого 2013, 17:17

Епатажний хореограф та шоумен Дмитро Коляденко зізнався, що планує цього року одружитися, щоб завести маленьку дитину. Тому зараз Діма шукає собі наречену.

Танцівник каже, що аби він звернув на жінку увагу, вона обов’язково має бути красивою і не палити.

Про це Коляденко розповів "E-motion".

Дмитро відомий своєю відкритістю і тим, що не соромиться розмовляти на особисті теми. Наприклад, він не приховує, якою має бути жінка, щоб йому сподобатися.


"Веселою, красивою і не палити. Найголовніше - не паліть. Я вчора був на зйомках, гримерка пудрила мені ніс і, видно, за секунду до цього покурила - Боже!... Моя порада: дівчатка, будь ласка, не паліть. Я сам кинув, я 22 роки палив. Невже від мене теж так смерділо? Жах", - поділився Дмитро.

Діма не любить, коли жінка палить

Попри те, що шоумен був вже одружений та має дорослого сина, він не проти взяти шлюб знову.

"Я вже був одружений двічі. Вперше - з Лєною Коляденко - у нас син Філіп, йому скоро буде 20 років, я дуже пишаюся ним. З Ірою Білик ми прожили п'ять років у цивільному шлюбі. Минули роки, я побув холостяком - мені це сподобалося. Мені сподобалася самотність, я зрозумів, що це свобода. Мені сподобалося, що я захопився роботою - втретє я був одружений з роботою", - розповів Коляденко.

"А одружитися я запланував цього року. Тому що я дуже захотів маленьку дитинку - дівчинку чи хлопчика. От зараз думаю, з ким одружитися", - сказав Діма.

Коляденко хоче стати батьком знову

Крім того, хореограф розповів про свого сина Філіпа.

"Навчається в Інституті журналістики, йому дуже подобається ця професія. Він каже, що це четверта влада. Гаразд, якщо йому подобається, нехай вчиться. Я б хотів, якщо чесно, щоб він був артистом - він чудово співає і грає на гітарі. А так, мені здається, він там штани протирає, хоча складає іспити на четвірки", - зазначив Дмитро.

Також Коляденко запевнив, що ніколи не ходить до салонів краси.

"Я не відвідую салони краси - про це всі знають. Я відвідую солярій, але вважаю, що це шкідливо. Я не роблю манікюр і педикюр, я не роблю маски, я не мажуся кремами, у мене на них алергія. Для мене постригти кінчики волосся - це ціла трагедія, у мене немає терпіння. У мене немає часу, щоб ходити по салонах", - заявив шоумен.

Дмитро засмагає у солярії, але до салонів краси не ходить

Фото "Tochka.net"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів