Монро обирає людей, як коней та може вдарити в обличчя

П'ятниця, 15 лютого 2013, 13:55

Травесті –діва Монро називає себе візуалкою. Тобто для неї дуже важливе те, як людина виглядає. У першу чергу Монро дивиться на волосся, нігті та зуби.

Також її надихають красиві жінки, а себе вона вважає перфекціоністкою.

В інтерв’ю "E-motion" Монро розповіла, яким чином підтримує популярність та як спілкується з батьками.

Головним секретом того, як Монро вдається триматися на плаву у шоубізі, є відсутність родини.

"По-перше, у мене немає серйозної великої родини. Так, у мене є батьки, але це, можна сказати, зв'язок на відстані. По-друге, у мене немає дітей. Все своє життя я присвячую винятково собі, роботі, творчості і, звичайно, тому, щоб ви це оцінили", - каже артистка.

Весь свій час Монро присвячує виключно собі коханій 

Також білявка намагається весь час розвиватися.

"Є момент постійного розвитку. Мені завжди цікаво щось нове, усі творчі ідеї та втілення - це мене стимулює. Також мене стимулюють успіхи інших. Власне кажучи, я перфекціоністка по життю і все життя прагнутиму чогось нового", - ділиться Монро.

Що ж до жіночої краси, то вона не залишає травесті-діву байдужою.

"Красиві жінки мене дуже надихають, оскільки я візуалка по натурі. Наприклад, зараз пройшла повз дуже цікава дівчина. А з такою зовнішністю краще ходити десь, де ошиваються пристойні чоловіки. Для мене краса - це, в першу чергу, пропорційність, а потім - якийсь особливий шарм", - зазначає Монро.

Монро надихається жіночою красою. Дає про себе знати чоловіча стать? 

"Найчастіше дуже гарні в житті жінки можуть бути страшненькими крокодилами на ТБ або на фото. А такі жінки, як Моніка Белуччі, Кіра Найтлі, Джессіка Альба, Анджеліна Джолі - я впевнена, що в житті вони виглядають трохи простіше", - додає травесті-діва.

Цікаво, що іноді Монро може втратити над собою контроль та пустити у хід кулаки.

"Одного разу, напевно, років вісім тому, я в'…бала свою колегу по жанру. Це було о 4 ранку в нічному клубі. Вона впала на холодильник. На щастя, холодильник не розбився, і мені не довелося за нього платити", - згадує Монро.

А ще цікаві критерії, за якими травесті-діва оцінює людей.

"При зустрічі з будь-якою людиною я звертаю увагу на все - в першу чергу на руки, нігті, зуби і волосся. Багато хто говорить, що я вибираю людей, як породистих коней. Я візуалка, тому від мого гострого погляду не втече ніхто", - зауважує білявка.

 Монро оцінює людей так, наче це коні

"Помічаю все й відразу - в кого нечищене взуття, в кого дірка на колготках, чоловік голений чи неголений, чесаний чи нечесаний, жінка фарбована чи не фарбована, які брови, які очі. Я бачу все і відразу, мені вистачає приблизно хвилини для того, щоб роздивитися людину повністю і розкласти її по полицях", - зізнається Монро.

Що ж до того, як до незвичного образу ставляться її батьки, артистка відповідає розмито.

"Це запитання потрібно переадресувати батькам. Мені вони нічого не говорять. Ми не обговорюємо мій спосіб життя, а ведемо приємну світську бесіду", - каже Монро.

Судячи зі всього, у Монро дуже сучасні та делікатні батьки 

І наостанок травесті поділилася найціннішою порадою, яку коли-небудь отримувала.

"Я не буду озвучувати ім'я цієї людини. Але найцінніша порада, яку мені дали, була проста: "Монро, менше п*зди".

Фото "Tochka.net" та фото зі сторінки Монро у "ВКонтакте"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів