Данилко: Треба бути молодим, красивим, здоровим та успішним

П'ятниця, 15 лютого 2013, 17:19

Артист оригінального жанру Андрій Данилко у свої майже 40 років не має жодних вікових проблем. Він почувається років на 28 та вважає, що треба бути молодим та успішним.

Втім, з роками йому все менше хочеться заводити сім'ю та дітей, бо важко знайти у собі необхідність бути з іншою людиною.

Також, попри стереотипи, Андрій запевняє, що в житті він весела та комфортна людина.

Про це та інше Данилко розповів Миколі Вересню у програмі "Табу".

Образ Вєрки Сердюки її автор сприймає лише як роботу. Тому Андрія дивує, коли його називають збоченцем.

"Якби 15 років тому мені сказали, що я розвиватиму жіночий персонаж, я б сказав: "Ні, я не буду грати жіночий образ". Багато дивляться на мене і постійно бачать мене в такому образі, то у них в голові такий збоченець. Чому ж ніхто не думаю, що актор, який грає Фредді Крюгера не ходить по вулицях, роздираючи людей. Це робота, не можна змішувати її з життям. І пояснювати це не треба, і ніхто це не зрозуміє", - каже Данилко.

Андрій не розуміє, чому через Сердючку багато людей бачить в ньому збоченця 

Актор пропонує порівнювати Сердючку з Чарлі Чапліном та Олегом Поповим.

"Це теж саме. Це клоунада така в сучасному часі", - зауважує Данилко.

Також артист не розуміє запитання про те, скільки часу він налаштовується, щоб втілити Вєрку.

"Мене коли запитують: "Скільки ви входите в образ?", мені зразу хочеться взяти щось важке. Яке входження, який образ? Ти вдягаєш і все. Скільки лікар входить в образ лікаря?", - обурюється Данилко.

Крім того, у житті Андрій не вважає себе постійно сумною людиною.

"Все залежить від компанії, від людини. Я можу погано спати або спати без снодійного…Я не можу нормально спати, це правда. Але ж я не магазин, сьогодні я відчинений, там перерва в мене, зачинений… Все залежить від ситуації. Мені здається, що я взагалі дуже хороший, комфортний та веселий", - ділиться артист.

Артист вважає себе комфортним та веселим 

Данилко переконує, що Сердючка не "відібрала" в нього життя і 15 років роботи з образом на нього не вплинули.

"Я розумію, що я все рівно залишився таким самим. Я все рівно говорю в житті на суржику. Це моя рідна мова. Ми просто дорослішаємо. І якась слава чи успіх на мене ніяк не вплинули", - кзапевняє Андрій.

"Це, звичайно, я, це стовідсотково. Просто Сердючка – зараз це не гумор, це така іронія, якийсь іронічний погляд на ситуацію, на життя. Переважно я отримую задоволення від концертної програми, де Сюрдючка розповідає про себе. Я розповідаю про себе через Сердючку", - додає він.

Андрій розповідає про себе через Сердючку 

Найбільшим мінусом своєї популярності Данилко називає те, що він не зміг отримати вищу освіту.

"На жаль, оця рання популярність, яка була, вона не дала мені можливості навчатися. Усе, ти не можеш, ти відомий, в тебе зарплатня більше, ніж у педагога, і, природно, відразу заздрість, упереджене ставлення чи навпаки захоплення", - розповідає Андрій.

А зараз, коли Данилку вже 39 років, про навчання не йдеться. Втім, про вікову кризу Андрій теж не думає.

"Віку немає, це ваші відчуття. Цифра 40 буде лише 2-го жовтня. 40 градусів може бути горілка, але що 40 - це мені... У мене відчуття 28-29. Вік - це просто цифри, паспортні дані, не більше", - каже Андрій.

 "Вік - це лише паспортні дані"

"Треба бути молодим, треба бути красивим, здоровим, успішним, треба щось робити", - наголошує артист.

Проте він не заперечує, що дещо втомився від постійного гастрольного графіку і мріє про відпочинок.

"Тяжко ці постійні гастролі, переїзди… Я б хотів взяти творчу відпустку. Рік нічого не робити і поїхати наприклад на Гоа… Хоча яке Гоа? В піонерський табір, де я був. Взяти ліщину, закинути і хоча б жабу спіймати. Саме відчуття. У в'єтнамках походити, подуркувати, купити кабачкову ікру, намазати. Посидіти з друзями", - розказує актор.

 Данилко мріє про простий відпочинок з друзями та кабачковою ікрою

Але він не може собі це дозволити, адже є відповідальність перед людьми, які з ним працюють.

"Це не те, що я повинен, це відповідальність перед ними, бо вони роблять дуже велику роботу. Ми працюємо на персонаж, який називається Вєрка Сердючка, який як поїзд везе успішність і фінансову незалежність", - каже актор.

Що ж до особистого життя, то тут усе складно. У 22 роки Данилко пережив важкий розрив стосунків, після яких мав тривалу депресію. Відтоді він не може знайти свою людину.

"У мене були стосунки у 22 роки, я думаю, що це були ті стосунки, які б я хотів, щоб так було... Але в мене ніколи не співпадало. І хочеться, щоб друга сторона не заважала", - каже Андрій.

 З 22-х років Андрій не може знайти свою половину, яка б не заважала

"Сім'ї хочеться все менше. Навіщо жити з людиною, яка робить тобі проблеми чи каже: "Чого ти напився? Іди в гараж…" Я цього взагалі не розумію. Дві людини - це має бути необхідність. Чи "ми живемо заради дітей". Навіщо?… Ви зробили свою справу, нехай діти собі ростуть", - каже Андрій.

Втім, Данилко не відкидає, що другу половину таки знайде.

"Дуже важко знайти цю "необхідність". Якщо є кохання, а я знаю, що це таке, все інше немає значення, зірка ти, дірка ти, заробляєш, не заробляєш. Це необхідність бути з людиною. В мене ніколи не стояло національне питання. Я ніколи не міг зрозуміти, чому не люблять євреїв, люблять тих, а не люблять інших… Або це співпадає, або ні. От і все", - каже Андрій.

Стоп-кадри з відео "Табу"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Данилко розшукував своє перше кохання

Данилко: "Я пам'ятаю. Звуть її Валя Васько. Це дуже велике перше кохання було. Ви знаєте, я її навіть шукав. Я думаю, може вона вийшла заміж. Якщо вона мене почує, то нехай якось проявиться"
Останні матеріали
Більше матеріалів