Писанка познайомилася з чоловіком у соцмережі

15 березня 2013, 15:03

47-річна актриса Руслана Писанка не охоче ділиться подробицями свого особистого життя. І про її заміжжя преса дізналася майже випадково.

Але настав час, коли Руслана зважилася розповісти, як саме вона знайшла свого обранця та яким чином змінилося її життя.

В інтерв’ю "Фактам" актриса зізналася, що зустріла коханого у соцмережі.

Зі своїм майбутнім чоловіком Писанка познайомилася у дуже складний період. Вона була без роботи та по вуха у боргах.


Хоча кавалерів біля актриси було багато завжди. І нещасною Руся ніколи не почувалася.

"А я народилася щасливою і продовжую залишатися нею, незалежно від сімейного статусу. До того ж виявилося, що чоловіків цікавлять тільки щасливі жінки", - каже Писанка.

Писанка завжди почувалася щасливою

Цікаво, що аби зустріти свого чоловіка, Руслана довго готувалася. Вона два місяці створювала його детальний портрет.

"На комп'ютері. Вдома я завела сторінку, на якій почала складати портрет єдиного, коханого чоловіка. До найдрібніших деталей, скажімо, кольору волосся та очей. Тут головне - описати того, кого ти хочеш зустріти, дуже докладно. І не тільки зовні", - розповідає актриса.

"Я не жадала мільйонера, але написала, що мій чоловік повинен вміти здобувати гроші. Вказала якості характеру, які хотіла б бачити у своєму обранцеві. Аж до того, як би повівся коханий, якщо б на мене раптом напали бандити. Насправді, це було завдання не з простих", - зауважила жінка.

У результаті в неї вийшло дві щільно списані сторінки опису коханого.

"І одного разу він до мене прийшов. Точно такий, яким я його собі і уявляла", - сказала Руслана.

Перш ніж зустріти коханого, Руслана створила його детальну характеристику

"Йшов другий рік економічної кризи. Мене з купою боргів він застав зненацька. Тоді вперше за всю мою творчу діяльність я опинилася без роботи. Вісім місяців повної тиші. Але вирішила не сумувати. Подумала: значить, треба зробити зупинку, перепочити і зайнятися особистим життям", - ділиться Писанка.

Саме тоді актриса зареєструвалася у соцмережі Одноклассники. Їй почали писати різні чоловіки.

"Зрозуміло, багато з них хотіли просто поспілкуватися з відомою ведучою. Я ж чесно відписую кожному, хто пропонував свою дружбу. Зрештою, коли зрозуміла, що більшість тих, з ким я спілкуюся, нещирі люди, вирішила піти з Одноклассников, - розповідає Руслана.

"І в той момент, коли вже хотіла натиснути кнопку виходу, прийшов лист, що починався з питання: "Руслана, ми з другом зараз посперечалися: це насправді ви або черговий "клон"?" Відповівши, що це я, несподівано для себе "обрушила" на цю людину все, що накипіло в мене в душі з приводу спілкування в Одноклассниках. Це був крик душі", - зазначає актриса.

Писанка познайомилася з Ігорем в Одноклассниках

Чоловіка щось зачепило, і він випросив в Руслани номер телефону.

"Ми почали спілкуватися по телефону. Ігор жив в іншому місті. Я поводилася досить відсторонено, а Ігор діяв дуже впевнено, намагаючись зацікавити мене. У той час я була готова відмовити будь-кому, навіть принцу. Особливо мене бентежило те, що ми познайомилися в інтернеті", - зізнається Писанка.

Перше побачення Руслани з Ігорем відбулося у Софійському соборі.

"Це був якийсь переломний момент в моєму житті. Було важко на душі, хотілося в Софію, і я потрапила туди саме з цією людиною. У мене було таке враження, що ми отримали благословення згори. Стали зустрічатися. І обидва якось не помітили, що криза закінчилася, пора року змінилося, а наші стосунки були лише міцніше", - розповідає Руслана.

З Ігорем актрисі довелося довго притиратися, бо вона звикла, що усі чоловіки підлаштовувалися під неї. А цей чоловік виявився сильнішим.

"Ігор знає, чого хоче. Він бере мене за руку і веде", - каже Руся.

Закохані кілька років жили на відстані.

"Придивлялися один до одного, чесно кажучи, у мене навіть не було думки про заміжжя. Хоча, розуміла: я така гарна і було б неправильно з його боку не запропонувати мені вийти за нього заміж", - зізнається Писанка.

Як відомо, пишного весілля пара не влаштовувала.

"Ми з Ігорем були у вишиванках, які зробили спеціально для нас. Віддала майстриням льон і його прикрасили вишивкою в блакитних тонах. Так сталося, що весілля збіглася з дуже великими переживаннями - важко захворів мій молодший брат, я знала, що дні його полічені", - ділиться актриса.

Саме тому Руслані не хотілося пишних урочистостей.

Зараз Писанка балує свого чоловіка смачною їжею, а він береже її, як може.

"Він мене не пускає на водійське місце. Ігор каже: "Ти моя дружина, і я повинен тебе возити". Зате я готую йому дивно смачну їжу. Ігор обожнює борщ - страва, яку може примирити кого завгодно. Крім того, коли чоловік їде на цілий день, неодмінно даю йому щось з собою. Можу спекти пиріжки. Приготування їжі - теж прояв любові. Якщо ми вирішуємо готувати вареники, то ліпимо їх разом", - розповідає жінка.

Руслана частує чоловіка смачною домашньою їжею

І хоча Руслана набрала кілька зайвих кілограмів, вона не переймається.

"…Думаю, скоро їх скину. У мене починається досить складний робочий період", - каже Писанка.

Фото "Факты", "Гламурчік", "Delfi.ua", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів