Монро: На "фріках" тримається весь наш шоубіз

Вівторок, 23 квітня 2013, 14:29

Як виявилося, травесті-діва Монро усвідомлює, що не володіє надзвичайними талантами та не є геніальним артистом. Але бажання потрапити на сцену зробило з неї ту, якою вона є зараз.

І в цьому Монро допомогли друзі, з якими вона зберігає стосунки і досі.

А геніями, на думку білявки, є Земфіра, Рената Літвінова, Богдан Ступка та Ірина Білик.

Про своїх друзів та український шоу-бізнес Монро розповіла на прес-конференції агентства "Наш продукт".

Травесті-діва упевнена, що як раз на таких "фріках" як вона тримається весь шоубіз 2000-х років.

 Монро зараховує себе до категорії "фріків"

"Наразі цей образ абсолютно природний, тому що кількість персонажів, так званих фріків… Я дуже красиво висловлюсь, підбираю терміни, а в народі називаються "бахнуті", або просто й*бнуті, ну давайте називати речі своїми іменами, тому що саме на таких персонах будується усе телебачення і весь наш сучасний шоу-бізнес", - зазначила Монро, говорячи про свій сценічний образ.

"Якщо ти не прибацана, якщо ти не с випердешем, або ж не переодягнена, або одягнена, то ти – Святослав Вакарчук", - додала Монро.

Тобто на думку травесті, вітчизняний шоу-бізнес ділиться на дві частини.

"Існує дві категорії – популярні та відомі мастодонти українського шоу-бізнесу, які сформували свою діяльність за часів епохи переходу Радянського союзу у незалежну Україну. От саме на хвилі незалежної України вони виникли. А є усі інші, які виникли у 2000-х. Я відношу себе до другої категорії", - поділилася Монро.

 

Коли травесті-діву запитали, як змінилася кількість її друзів з появою образу Монро, вона відповіла:

"Кількість моїх друзів завжди було константою. Це люди, перевірені часом. Я з ними знайома стільки, скільки існує Монро. Вони з'явилися до того, але вони вже мене знали як особистість, яка прагне на сцену, в якої величезний творчий потенціал нереалізований, і вони мені допомогли у цьому. І ми досі дружимо, спілкуємося".

Також Монро додала, що чудово розуміє свою звичайність як людини. Але жага потрапити на сцену зробила свою справу.

 Олександр дуже хотів на сцену, тому і перетворився на Монро

"Дехто, звичайно, заздрить, тому що я не відмінниця, я не володію якимись особливими талантами, геніальностями. От є люди геніальні, їх Бог створив… Вони можуть бухати, вони зловживають, вони залежні, але вони геніальні. От для мене геніальна Земфіра, Рената Літвінова, хто там з наших... В нас генії є?... Іра Білик! Вона геніальна у своїй душевності…" – сказала Монро.

"Ступка, Ада Роговцева, я називаю такі класичні приклади. Хочеться просто казати про український шоу-бізнес, навіщо я буду оглядатися на сусідні країни або Америку. Так ось я не володіла якимись геніальними здібностями, я не танцювала, і не співала, я взагалі навчалася у технічному університеті…", - продовжила травесті-діва.

 Монро не вважає себе занадто талановитою або геніальною

"…Але мені так хотілося на сцену, я розуміла, що якщо я цього не зроблю, будь-якими шляхами, я просто помру", - зізналася білявка.

Тому, каже Монро, її справжні друзі не відвернулися, а навпаки – стали ще ближчими.

Усі друзі залишилися поруч із Монро та навіть допомогли стати відомою

"У підсумку, друзі зі мною залишилися, це мої близькі друзі, наші стосунки трансформувалися у родинні. Тому що будь-який шлюб, будь-які серйозні дружні взаємини врешті-решт стають родинними. Часто родичі не грають у вашому житті такої ролі, як по суті чужі люди, в цьому і щастя і парадокс нашого життя", - резюмувала травесті-діва.

Фото зі сторінки Монро у ВКонтакте


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів