Поплавський: Я хотів викликати шок, стрес, несприйняття

29 травня 2013, 17:33

Співочий ректор Михайло Поплавський поділився секретом свого успіху. Він полягає у хорошій інтуїції, працездатності, оптимізмі та позитивній енергетиці.

За словами Михайла Михайловича, з самого початку своєї кар'єри у шоу-бізнесі він хотів зламати стереотипи та викликати у суспільства шок. Ніхто, мабуть, не стане сперечатися, що йому це таки вдалося.

Утім, Поплавський не надто зважає на критику і продовжує вихваляти свої проекти, свій університет та свій варіант здорового способу життя.

Про все це ректор розповів в інтерв'ю виданню "Публичные люди".


Михайло Поплавський хвалиться, що досяг своєї мети завдяки інтуїції.

Поплавський похизувався своєю інтуїцією і енергетикою

"Щоб реалізуватися, треба мати розвинену інтуїцію і величезну працездатність. Розуміти, чого ти хочеш. А сьогодні навіть експерти визнають, що у мене потужна позитивна енергетика і сильна інтуїція", - зазначив ректор.

За словами Поплавського, він з самого початку своєї діяльності робив ставку на виробництво національних проектів.

"Я починав у роки державної розрухи і відразу сказав собі і своїй команді: ми не будемо плакатися, критикувати і викривати - ми будемо діяти конструктивно і займатися важливою творчою справою. Знаєте, мені просто пощастило: коли я починав, я не знав, що все в цьому світі відбувається за правилом "все схоплено і за все заплачено". У мене була невгамовна енергія, мені було цікаво зробити щось у галузі освіти", - поділився Михайло Михайлович.

"До побудови будь-якого свого бізнесу або гуманітарного проекту я підходив виключно раціонально, ставлячи собі запитання: кому це потрібно? яка перспектива у проекту? якими силами його можна здійснити?" – додав він.

Поплавський каже, що з самого початку хотів щось зробити саме у галузі освіти

Свій феномен у шоу-бізнесі Поплавський пояснює наступним чином:

"Багато хто не зрозумів, що сьогодні найбільше треба підтримувати масову культуру, тому що на ній виховується основна частина країни. Від простого до складного. І я взяв ту її частину, яка мені близька, - українську пісню. Тому що я - виходець з села...".

"Перша моя пісня Татарченко - Рибчинського називалася "Йди навпростець", але я вийшов з назвою "Юний орел". Усі вирішили, що Михайло Михайлович звихнувся", - зауважив ректор.

Він також зізнався, що перші два роки не міг виходити на сцену без ста грамів коньяку.

Поплавський назвався "юним орлем" та випивав перед концертами

"Яку мету я ставив? По-перше, зламати стереотипи радянських ректорів, по-друге, викликати стрес, шок і несприйняття. Ми цього досягли. Спрацював 25-й кадр: Поплавського запам'ятали! Вони мене жорстко критикували! Але де вони тепер? Вони - наукові, політичні та творчі імпотенти. А я роблю 17 проектів одночасно! І знаю, як це робити", - похвалився Поплавський.

Головний Бетмен нашої естради також додав, що його проект "Співаючий ректор" увійшов до п’ятірки найкращих піар-проектів країни кінця 20 - початку 21 століть.

"Це визнано експертами. Так скажіть мені, хто кому Рабинович?" – додав Поплавський.

Поплавський не приховує, що його шоубізнесова кар'єра є справжнісіньким піар-проектом

Крім шоу-бізнесових та освітніх проектів, Михайло Михайлович виробив власну систему здорового способу життя.

"Здоровий спосіб життя - цікава тема! Але повинен сказати, що худнути теж треба з розумом, без різких рухів. Тому що можна "зірвати" судини, серце і взагалі - дах може поїхати! Це ж еволюційний процес. Я сьогодні, наприклад, відмовився від спиртного, мучного, солодкого", - зазначив ректор.

63-річний Поплавський щоранку проходить 5 кілометрів.

"Ніякого бігу. Після 40 - тільки швидка ходьба. Дехто розповідає, що після 40 або 50 вони в теніс грають - так це теж перенавантаження… Я от плаваю двічі на день - вранці і ввечері. Це стабілізує стан і змиває негативну інформацію", - поділився Михайло Михайлович.

Співочий ректор щоранку проходить 5 кілометрів та плаває у басейні

На зауваження про те, що за чутками, усі депутати сидять на транквілізаторах, екс-депутат Поплавський сказав:

"Не знаю, як щодо транквілізаторів, але можу сказати, що там дуже погана енергетика в залі. Я більше півгодини провести в залі не міг, завжди спускався в буфет, і ми там обов'язково пили по п'ятдесят грамів коньяку. Без цього дах зриває".

І наостанок Поплавський зізнався, чого боїться.

"Боюся тільки одного: не встигнути зробити в житті все, що запланував. Я ж один з будівельників України, який закладає фундамент для майбутнього. Артистів розмовного жанру у нас багато - працювати нікому. Критикам скажу: вам не подобається, як це роблю я, - зробіть краще. У багатьох мозку бракує. Мені ніколи ображатися - мені треба працювати!".

Михайло Михайлович вважає себе закладачем фундаменту майбутнього України

Фото видання "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів