Камалія: Мене не люблять, бо заздрять

5 червня 2013, 13:57

Співачка Камалія вже давно не переймається через негативні коментарі стосовно себе. Вона упевнена, що українці не люблять її, бо заздрять.

Також білявка, яка намагається завоювати Європу, ні на кого не ображається, мовляв, це доля слабких. Тому якщо людина її ображає, Камалія просто викреслює її зі свого життя.

Про це дружина мільйонера Захура розповіла "Lady ТСН".

Як відомо, після участі Камалії у телешоу "Багаті теж плачуть" на неї полилося ще більше негативу, ніж раніше. Утім співачка каже, що лише сміється з цього.


"Неприємні коментарі в Україні для мене не новина… Раніше я дуже сильно переживала з цього приводу, не розуміла, чому викликаю у людей таку ненависть, що я їм зробила. Тепер, коли я стикаюся з невмотивованої ненавистю, мені найчастіше стає смішно, хоча іноді і сумно: людям важко пережити чужий успіх, але це їхні проблеми", - розмірковує Камалія.

Камалія гадає, що викликає ненависть людей своїм успіхом

За словами співачки, у складні періоди її підтримували двоє людей – чоловік Захур та співак Філіп Кіркоров. Вони закликали її не читати "всю цю нісенітницю".

"Вся справа в банальній людській заздрості", - вважає Камалія.

Вона також каже, що дуже рідко пускає до себе в оселю журналістів.

"Взагалі-то, я нікого не пускаю в душу, крім рідних і близьких мені людей. Але за родом моєї діяльності мені час від часу доводиться приймати правила гри і відкривати завісу таємниці над своїм особистим життям, пускаючи в будинок журналістів з камерами. Але потрапляють вони туди тільки за однієї умови: обіцянки не робити мені гидот - не фантазувати, не говорити і не писати того, чого насправді немає", - розповіла білявка.

Камалія пускає журналістів лише за умови, що вони не писатимуть про неї гидоту

"До речі, треба сказати, побувавши у мене в гостях, журналісти змінюють думку про мене з негативної на позитивну", - хвалиться Камалія.

Крім того Наталя, як насправді звуть співачку, навчилася не ображатися на людей.

"Вважається, що ображаються слабкі люди, сильні - роблять висновки. Тому, якщо це стосується людини, я просто раз і назавжди викреслюю її зі свого життя. Якщо ж мова йде про ситуацію, то у мене, як правило, немає часу сидіти і переживати з цього приводу", - поділилася артистка.

На запитання про те, в чому полягає жіноче щастя, Камалія сказала:

"Хтось скаже, що це розумний і гідний чоловік, і буде абсолютно правий. Хтось вважатиме, що це успішна професія, і теж не збреше. Але мені здається, має сенс говорити про комплекс життєвих обставин, особистісних принципів, удачі, везіння, любові".

Жіноче щастя Камалії, вочевидь, полягає в успішному і багатому чоловікові, а вже потім у кар'єрі

"Цей список можна продовжувати до нескінченності. Але якими б не були життєві обставини, жінка повинна залишатися жінкою, не боротися з чоловіком за першість і не брати на себе його функції. Тоді в цьому світі все буде правильно", - додала дружина мільйонера, який платить за кожну її забаганку.

Що ж до зовнішнього вигляду, то Камалія намагається стежити за усіма його аспектами.

"Це важко і виснажливо, але іншого виходу я не бачу. Варто хоч на хвилинку розслабитися, і прекрасна споруда під назвою "жінка" просто завалиться як картковий будиночок", - зауважує співачка.

Камалія стежить за всіма аспектами своєї зовнішності

Камалія, звісно ж, має матеріальну можливість не робити домашні процедури краси. Тому і звертається до професіоналів.

"На косметологічному ринку стільки всього цікавого, стільки чудових новинок, що сама я просто не встигаю за всім цим устежити. Взагалі, в будь-якій справі краще не винаходити велосипед, а звернутися до фахівця, який допоможе зробити правильний вибір", - зазначає вона.

"Якби я в усьому намагалася розібратися сама, то просто потонула б у радах подруг і стосах журналів і рекламних постерів", - додає Камалія, якій антицелюлітний масаж робить сестра.

До слова, раніше Камалія розповідала, як лікується голками та робить манікюр протягом 10-ти годин.

Фото з Facebook Камалії та з сайту "Lady.tsn.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів