Вакарчук: Я присвячую пісні зовсім різним жінкам

7 червня 2013, 11:40

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який зараз бере участь в одному з вокальних телешоу в якості зіркового тренера, розповів, що може викликати його сльози.

Крім того, музикант зізнався, що свої пісні присвячує не лише одній єдиній жінці. Це можуть буди навіть жінки його друзів.

Також в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Вакарчук розповів про свою любов до італійської культури.

Ті, хто бачили Вакарчука у вокальному телешоу, знають, що він частенько дає волю емоціям та навіть плаче. А от в житті Славік собі цього не дозволяє.


"Я ніколи не плачу від болю або розпачу. Коли життя б'є, я зчіпляю зуби, стискаю кулаки, посміхаюся і йду вперед. Це мій принцип. А ось музика мене змушує плакати, тому що вона - моя головна любов", - зауважив Вакарчук.

Музика змушує Славка плакати
Що він і робить, коли чує проникливе емоційне виконання

Що ж до радості у житті лідера "Океану Ельзи", то вона приходить від різних речей.

"Мене радує в житті моя сім'я, музика, книги і хороші подорожі. Я був на Сицилії не так давно. Який це драйв! Я схиляюся перед італійською культурою, але я не великий фанат континентальної Італії. Але коли побував на Сицилії, то закохався в неї безоглядно. Якщо з'єднати Іспанію, Балкани, Україну та Італію - це і буде Сицилія. І це одне з тих місць, де б я місяць-другий пожив би", - розповів Святослав.

Також Вакарчук дуже любить своїх котів.

"У мене було два коти: Сева і маленька кішечка Муся. Але вона, на жаль, померла. Тепер Сева залишився один і дуже сумує. Але у нього скоро з'явиться подружка. Ми це питання вдома вже вирішили. Швидше за все, це справа кількох днів", - поділився Славік.

Вакарчук часто викладає фото котів у свій мікроблог

Як відомо, Вакарчук не говорить про особисте життя. Але його останній альбом "Земля" пронизаний любов'ю.

"Любов - найпрекрасніше, що може бути на Землі. У мені з'єдналася любов серцева і любов до музики. Це мій життєвий дуалізм", - сказав музикант

На запитання про те, якій жінці альбом присвячений, Вакарчук відповів:

"Да різним! Є пісня, присвячена моїй близькій людині. Ще одна композиція присвячена іншій жінці, до якої я особисто не маю ніякого відношення, але вона перевернула життя нашого колишнього продюсера Віталія Клімова".

Славіка може надихати не лише його кохана, але й інші жінки

Нагадаємо, нещодавно Святослав давав прес-конференцію, на якій розповідав про свій новий альбо та про зірковість.

Фото з Twitter Вакарчука та фото з сайту "Голос країни"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів