Мейхер хоче лікувати і заряджати людей

21 червня 2013, 14:53

Співачка і телеведуча Надія Мейхер зараз активно займається сольною кар’єрою. Вона записує пісні, збирає команду та заявляє, що хоче заряджати людей своїми піснями, щоб їм ставало добре.

Крім того, Надя бачить себе в еклектичному стилі з натяком на італійських кінодів.

Про це та ніше Мейхер розповіла "E-motion".

На відміну від багатьох зірок, Надя не фанатіє від соцмереж та не викладає усі ракурси власного обличчя у блогах.


"В Інтернет я заходжу виключно за професійними потребами або з питань побуту - в пізнавальних цілях. Я черпаю якусь важливу інформацію для себе", - сказала Мейхер.

Зараз Надя окрім роботи на телебаченні, займається власним творчим проектом, утім не каже, яким саме.

"У мене є цікава ідея, про яку я поки не буду розповідати. Я тільки збираю команду. Як мені здається, зараз бракує душевної музики, щоб не було імітації сексу, а була більша подача жіночності і душевності - це для мене в пріоритеті у творчості на сьогоднішній день. Власне, таку музику я створюватиму. Неважливо, ритмічна вона, мелодійна, повільна, але в кожній пісні має бути частинка душі. Я буду вкладати душу у свою музику", - зауважила Надія.

Мейхер вкладатиме душу у свою музику

Мейхер також активно займається вокалом і співає оперу.

"У мене мецо-сопрано. Я дістаю якісь сопранові ноти й контр-альт теж частково присутній. Але все залежить від пісні. Звичайно, є якісь ноти, які я поки не дістаю. Звичайно, чим ширше діапазон, тим краще. Але чільну роль грає сама подача, сам тембр, що ти вкладаєш у цю пісню - ти повинен вкладати енергетику в пісню, ти повинен розуміти, що ти співаєш", - вважає артистка.

"Пуста пісня без енергетики не принесе жодних емоцій людині. Співак - це та людина, яка завдяки пісням, лікує людей. Пісня лікує душу людини, наповнює людину радістю, сенсом, енергією. Коли ми приходимо на концерт, ми заряджаємося, ми хочемо зарядитися. Це і є моя мета - зарядити людей, щоб їм було добре", - наголосила Надія.

Мета Наді - своїми піснями зарядити людей

Окрім вокалу, Мейхер також займається танцями.

"Я ходжу на аргентинське танго, тому що я хочу включити його у свою програму, я обожнюю цей танець. Вже котрий місяць я навчаюся, і мені подобається все більше і більше".

Мейхер, до речі, дуже рідко можна побачити на світських тусовках.

"Я не хочу просто засвітитися - я не для того так багато присвячую себе творчості і своїй професії. Я хочу через пісню дарувати людям свою енергетику, якісь красиві стани - для мене це дуже важливо. Якщо я співачка - значить, я повинна бути співачкою, а не просто тусуватися без будь-якої мети", - зазначила екс-"ВІА Гра".

Мейхер вважає, що має співати, а не тусуватися

Надя також розповіла, в якому образі бачить себе на сцені:

"В принципі, на початковому етапі, те, що я зараз відчуваю, в якому образі мені комфортно, - це, свого роду, еклектика, симбіоз, це такий італійський стиль, італійські кінодіви, французький стиль, не можу сказати точно, яких років. У будь-якому випадку це еклектика, це не буде стовідсотковий стиль, це буде така мішанина в сучасній подачі. Це щось дуже жіночне, те, що підкреслює зовнішні достоїнства і в той же час відображає внутрішній світ".

Приблизно такою Мейхер бачить себе у новому образі

За словами Наді, дієт вона не дотримується. Просто намагається їсти лише для того, щоб поповнити організм енергією, а не заради задоволення.

"Потрібно розуміти, чи корисно це вам, потрібно ставитися до свого організму з повагою. На чолі не повинна стояти гарна фігура. Фраза "У здоровому тілі - здоровий дух" повинна бути вашим гаслом. А дієти - це тимчасова спокуса: ти сидиш на дієті, потім з неї зістрибуєш, потім знову сидиш ... Ні, потрібно на все життя задатися метою, розставити для себе пріоритети - люблю я себе або не люблю, поважаю я себе або не поважаю", - поділилася Мейхер.

А з фізичних навантажень Надя віддає перевагу танцям, як вже було сказано раніше.

"Я займаюся танцями - це для мене спорт і задоволення. Звичайно, як будь-яка дівчина я ходжу в салон, роблю звичайні процедури. Ходжу на лікувальний масаж, тому що у мене вічні проблеми зі спиною. А взагалі краса - це внутрішній стан. Я точно знаю, що можу бути негарною, коли у мене поганий настрій, коли я забігалася - заметушилася. Бувають різні ситуації", - поділилася співачка.

Мейхер каже, що буває негарною, коли в неї поганий настрій

Як відомо, Мейхер також пробувує себе в акторстві.

"Для мене це свого роду терапія - я можу бути такою, якою я злегка боюся бути в житті. Можу висловити емоції, які я не можу висловлювати, тому що я не хочу когось образити. У кіно можна все це висловити, можна стільки сказати і зробити", - розповіла Надя.

"Спробувавши це, я зрозуміла, що мені дуже цікаво заглиблюватися в героїв, шукати нові рішення, ставити себе у невластиві ситуації, стан й емоції - це дуже цікаво, правда. Хотілося б працювати в комедійному, драматичному жанрі, щось психологічне. Мені не подобаються сльози і, вибачте, соплі, мелодрами. І жахи мені не подобаються", - поділилася Мейхер.

Гра у кіно для Наді - це можливість бути такою, якою вона боїться бути у житті

Також Надя зізналася, на якому авто їздить.

"Їздила і продовжую їздити на "Range Rover" - позашляховик, хороша універсальна машина, в яку вміщується багато народу, в якій почуваєшся комфортно. Тому я не замислююся про те, щоб поміняти його на якусь іншу марку автомобіля", - сказала співачка.

Нагадаємо, нещодавно Надя знялася у романтичній комедії та взяла участь у модному показі разом з сином.

Фото "Tochka.net", "E-motion" та "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів