Марченко про християнську любов з Медведчуком

Вівторок, 3 вересня 2013, 17:14

Цього року шлюбу одіозного політика Віктора Медведчука і телеведучої Оксани Марченко виповнилося 10 років. Річницю подружжя відсвяткувало з друзями у в Італії.

За словами Оксани, головним у їхніх з Віктором стосунках є терпіння та вміння слухати. Саме тому Марченко називає своє кохання християнським.

Також телеведуча зізналася, що не хоче впливати на вибір професії своїх дітей і поважає критику від своїх подруг.

Про це та інше Оксана розповіла в інтерв’ю каналу "СТБ".

Марченко з Медведчуком не так давно повернулися з Італії, де спочатку відвідали Венецію.

"Каталися на гондолах, вечеряли в ресторані, ми чудово провели час. Під час відпустки я захопилася фотографією. Але головна подорож цього літа - до Італії, на озеро Комо, де ми традиційно відзначаємо річницю нашого весілля", - розповіла телеведуча.

 Марченко у Венеції захопилася фотографією

"Цього року виповнилося 10 років з дня нашого вінчання, реєстрації нашого шлюбу з Віктором Медведчуком. Ми запросили наших друзів, це був чудовий вечір, романтичний і красивий. Ми не любимо гучних свят. Тому що вважаємо, що яскравим і незабутнім може бути подія, повна вражень від емоцій, що тебе переповнюють", - зазначила Оксана.

Марченко також розповіла, у чому секрет їхнього з Медведчуком вдалого шлюбу.

"На мій погляд, найголовніше в шлюбі і в сім'ї - це терпіння. Які б не були труднощі чи розбіжності, завжди можна подолати їх разом, обговорити і знайти вихід з будь-якої ситуації. Наша любов - це любов не просто чоловіка і жінки, а любов християнська. Ми навчилися за ці роки один одного слухати, чути і розуміти", - зауважила Марченко.

Виявляється, між Медведчуком і Марченко християнська любов

На запитання про те, чи обрали їхні діти майбутню професію, Оксана відповіла, що ще зарано.

"Ну, до того моменту, коли вони виберуть для себе професію, далеко. Богдану тільки 16 років, ще є час для вибору, а у Дашуні - тим більше. Наше головне зараз завдання, як батьків, виховати їх гарними людьми і сформувати правильне уявлення про світ, про людей. Я не знаю, ким вони будуть. Думаю, нав'язувати своє уявлення про майбутнє своїм дітям і вибір професії - неправильно", - поділилася телеведуча.

Попри те, що Марченко є публічною людиною та має ще більш відомого чоловіка, вона також має близьких подруг.

"Причому ми настільки давно дружимо, що вони вже практично родички. Мої подруги - це гола правда про мене. Я їх люблю за прямолінійність, за щирість, за те, що вони не дають мені розслаблятися. Мені подобається, що вони можуть говорити мені все, навіть якщо це не завжди приємні речі. Я ніколи не ображаюся на критику, головне, щоб вона була конструктивною", - заявила Оксана.

 Оксана каже, що не проти конструктивної критики від подруг

Як відомо, Марченко часто критикують за зовнішній вигляд та вбрання. Однак Медведчук свою дружину вважає гарною у будь-чому.

Сама ж Оксана стежить за фігурою, займаючись спортом, але не є противницею пластики.

"Я ніколи не користувалася послугами пластичної хірургії. Але вважаю, що якщо є до цього показання, то чому б і ні? Головне - не втратити при цьому свою індивідуальну красу і шарм. Хоча все ж вважаю, що справжня жінка з роками стає тільки краще", - зізналася Марченко.

І мабуть, найбільш неочікуваною стала відповідь телеведучої на запитання про найважливіші 10 хвилин у її житті.

"Молитва", - коротко сказала дружина Медведчука. 

Фото з Facebook Марченко та з сайту "СТБ"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів