Лорак: Люди не розуміють, чому я вийшла заміж за Мурата

Середа, 11 вересня 2013, 14:21

Співачка Ані Лорак, здається, розповіла вже усе про свою історію кохання з чоловіком Муратом. Однак вона і досі готова казати про любов до нього та мріє народити ще кількох дітей, бо упевнена – красиві діти народжуються лише у коханні.

Кароліна не приховує, що багато хто не розуміє, чому вона вийшла заміж за не олігарха з іншої країни та іншої віри. Утім співачка мріяла про кохання і каже, що її мрія здійснилася.

Про свої стосунки та про плани на майбутнє Лорак розповіла російському виданню "7 Дней".

За словами Кароліни, її часто запитують, чому вона обрала чоловіка, який не може їй допомогти матеріально чи просунути у кар’єрі.

"Це, звичайно, викликає легке здивування з боку колег. Буває, мені безпосередньо ставлять запитання, а буває, я бачу це запитання в очах людей: що ж я такого знайшла в Мураті? Він же не олігарх, не якась шишка в шоу-бізнесі, а отже, не може надати серйозної підтримки в кар'єрі ... Відповідаю, що я просто люблю його - знову не всім зрозуміло! Мабуть, дехто вважає, що любов не найстійкіша основа для шлюбу", - зауважила співачка.

 Лорак наголошує, що вийшла заміж за Мурата, бо кохає його

Лорак вже 8 років знайома з Муратом, але запевняє, що з роками її почуття не стали слабшими.

"У 2005-му році ми познайомилися, а весілля у нас була в 2009-му. Але дивна річ - я і зараз дивлюся на нього все тими ж закоханими очима... Сама не розумію, що ж це таке? Буває, начебто і злюся на нього - він же далеко не ідеальний чоловік. Але є щось таке, що сильніше за будь-яке роздратування", - поділилася Кароліна.

Співачка також зізналася, що донька Софія, яку вона ховає від преси, дуже схожа на батька.

"Коли я дивлюся на неї і в її очах впізнаю його очі, я відчуваю, що починаю любити Мурата ще сильніше! Якісь його риси в обличчі Сонечки читаю, і мені хочеться, щоб нас стало ще більше. У сенсі, хочу ще дітей. Тому що в любові народжуються найкрасивіші, здорові, прекрасні діти. Так само як в печалі - красиві пісні", - сказала артистка.

 Кароліна і зараз дивиться на Мурата закоханими очима

Наразі Кароліні допомагають няні, бо ще зарано брати доньку із собою на концерти.

"У нас дві няні, які чергуються. Слава богу, хороші няні, з медичною освітою. Сонечці зараз два роки і три місяці. Вона вже базікає. І коли я йду на роботу, Соня коментує "Мама на роботку йде. Пісеньку співати на концерті", - розповіла Лорак.

"Коли Соня народилася, мені відкрилося, що таке безумовна любов. Я думала, що я вже давно це знаю, але нічого подібного! Тільки заради дитини ти готовий на все - в прямому і переносному сенсі. І кров свою віддати, і душу, і все, що знадобиться... Я дуже змінилася з народженням Сонечки", - зауважила співачка.

 Співачка зізналася, що поява доньки дуже її змінила

На запитання про те, де вона бачить себе через 30 років, Кароліна сказала:

"Звичайно ж на сцені, в променях прожекторів. Звичайно ж, в міні-спідниці. Дай бог, щоб ноги до того часу ще залишилися красивими - але я буду працювати над цим. І ось я така а-ля Тіна Тернер, запалюю стадіони... Фан-зона у захваті, я сама переповнена відчуттям щастя, а там, за лаштунками, мене чекає велика родина… Сонечка у нас не одна буде! І ще я хотіла б, щоб через 30 років у мене був великий будинок".

Співачка також додала, що в ідеалі хотіла б мати два будинки – в Києві і у Москві.

"Ну або хоча б у Києві. У Москві досить буде хорошої квартири. Це теж моя мрія, бо поки я, приїжджаючи до Москви, живу в готелях. Але все-таки головна моя мрія - бути щасливою. Тому що, буває, людина собі будує якісь плани і вже, здається, все передбачила. Потім план реалізовується, а щастя немає. Тому що не все залежить від матеріального благополуччя. Внутрішній стан потрібно підживлювати іншими речами: емоціями, думками, книгами", - зауважила Кароліна.

 Головна мрія Лорак - бути щасливою

Вона сама, наприклад, зацікавилася Біблією.

"Мені зараз цікаво читати Біблію. Причому повільно - можливо, по 2-3 рядки в день. У мене завжди під рукою олівчик, яким я щось підкреслюю або записую в блокнот якісь думки", - зізналася Лорак.

Як відомо, останнім часом зірка все частіше співає дуетом з російськими колегами. До того ж, Кароліна не проти заспівати і зі світовими зірками.

"Можна, звичайно, мріяти ще заспівати з Еросом Рамазотті, або з Роббі Вільямсом, або з Рікі Мартіном. Мартіну я навіть писала листа, пропонувала співпрацювати. Але мені відповіли, що він зараз переключився на акторську діяльність, в театрі працює", - розповіла співачка.

"Хоча я якось більше зараз спрямована на наш ринок, не на західний. Хотілося б тут зробити щось видатне", - зізналася Лорак.

Фото "7 Дней"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів