Клочкова була новогвінейкою і тямила в математиці

7 жовтня 2013, 16:56

Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова не уявляє собі життя без Інтернету, а в минулому житті мешкала в Новій Гвінеї й тямила в математиці.

Про те, що цінує в чоловіках, та про "леопьордовий" халатик як складову ідеальної жінки плавчиня говорила в інтерв’ю "Story".

"Ідеальна жінка - це українські жінки, які встигають виховувати дітей, прибирати в квартирі, готувати, зустрічати чоловіка з посмішкою на обличчі і не забувати про сексуальний "леопьордовий" халатик", - сказала Клочкова.

"Справжній чоловік - людина, яка на "ти" зі своїм его і завжди дає зрозуміти жінці , що вона для нього головна! Також ціную в чоловіках орієнтацію на сімейні цінності, любов до дітей, домашнього вогнища!", - заявила спортсменка.


Яна Клочкова вважає українок ідеальними

На запитання, яка різниця між любов’ю та сексом, Яна, яка влітку потерпала від нестачі останнього, сказала: "У цілях, які ти перед собою ставиш".

Клочкова навіть не уявляє, як люди колись жили без мобільного телефону, Інтернету та Facebook. Разом із цим вона упевнена: в попередньому житті була жінкою ХVIII-го сторіччя.

"У минулому житті я точно знаю, що була жінкою - актрисою з Нової Гвінеї , що жила в 1750-х роках, і що мала при цьому математичний склад розуму", - зазначила Яна.

У цьому ж житті Клочкова з упевненістю називає себе щасливою людиною.

"Свобода - це , коли в твоїй голові тільки правильні думки! Правильні думки з'являються лише тоді, коли в житті все добре, або коли ти сприймаєш всі життєві перипетії з посмішкою на обличчі", - поділилася Яна.

У попередньому житті плавчиня була новогвінейкою з акторськими та математичними здібностями

Клочкова вважає, що з віком жити стає дедалі цікавіше, й важливо не перебувати в постійній гонитві за чимось, а зупинятися і помічати прекрасні речі довкола.

Ідеальний будинок для Яни – це той, де "чути усмішки дітей і запах свіжої випічки". А ще плавчиня мріє опинитися на острові з прозорою бірюзовою водою та білим пісочком. Острів має бути безлюдним, але при цьому з кейтерингом із французького ресторану.

Яна мріє опинитися на безлюдному острові, але щоби їжа була з французького ресторану

Також у "віш-лісті" у Яни – познайомитися з актором Джейсоном Стетхемом та навчитися фотографувати.

"Ніхто не підозрював, але я дуже люблю фотографію, але все ніяк не знайду зручного випадку, щоб зайнятися навчанням", - поділилася вона.

Улюбленою книжкою Клочкова назвала "Ніколи не їжте наодинці" Кейт Ферраці та Тала Реза. А от обрати улюбленого співака їй виявилося важче.

"Мій улюблений виконавець - не можу назвати одного імені, люблю різну музику. З українських виконавців - Ірини Білик, Ані Лорак", - сказала Яна.

Клочкова не проти знайомства з Джейсоном Стетхемом

Стильною людиною Клочкова може назвати того, хто "не боїться бути смішним у тому, в чому йому комфортно і зручно".

Плавчиня тішиться з усмішки та слів любові, які чує від сина Сашка. Засмучує спортсменку, коли люди просять у неї неможливого, ще й потім ображаються.

"Для мене дуже важливо не зупинятися на досягнутому, і бути корисною людям ! Це дуже надихає!", - запевнила вона.

Фото з Facebook Клочкової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів