Огнєвіч не працювала "м’ясом" на корпоративах і хоче ростити ромашки

20 листопада 2013, 11:46

Фіналістка "Євробачення-2013" Злата Огнєвіч запевнила, що до неї не ставляться як до "шматка м’яса", відправляючи на корпоративи.

Іще співачка розповіла про садибу своєї мрії та про ідеального чоловіка, якого спеціально не шукає, бо не готова до серйозних стосунків.

Про це йшлося в інтерв’ю Огнєвіч виданню "Взгляд".

На думку співачки, слово "попса" дарма має в нашій країні поганий відтінок, адже поп-музика - це Селін Діон, Крістіна Агілера, Мерайя Кері, Вітні Х’юстон, Адель.


"Люди гадають, що бути справжнім артистом – це дуже легко – вийшов перед камерою, посміхнувся, станцював і пішов. Насправді, бути просто вокалістом дуже мало. Треба займатися і акторською майстерністю, і сценічним мовленням, і хореографією, вчитися сольфеджіо, гармоній", - запевнила вона.

Огнєвіч вважає, що бути просто вокалістом - далеко не все

Зі слів Огнєвіч, вона закохана в музику від самого дитинства, звикла багато працювати і не розслаблятися.

Як розповіла Злата, яка вестиме "Дитяче Євробачення-2013", роботи їй зараз не бракує. Після ж дорослого "Євробачення" їй довелося чимало попрацювати на корпоративах, адже поїздка була "затратна", і треба було відробляти бартерні угоди.

"Але я не була шматком м’яса, який кинули на амбразуру. До мене ставляться як до живої людини, а не як до робота", - підкреслила артистка.

Після "Євробачення" співачка багато працювала на корпоративах, але не була "м'ясом"чи "роботом"

У Києві Огнєвіч живе вже 8 років. Вона досі знімає житло, але мріє про власну садибу.

"Поки що лише мрію про будинок із ділянкою, де можна буде вирощувати якісь трави, мелісу, ромашку, чабер… Поставити альтанку, мангал для барбекю. Я дуже люблю природу. Завела б великого собаку, який бігав би по галявині…", - розповіла артистка.

"Узагалі, в мені зараз оселилося очікування та передчуття чогось хорошого, що має статися. Я відчуваю, як воно літає в повітрі", - поділилася вона.

Коханого чоловіка Злата спеціально не шукає, бо "уся в музиці", та й її мама онуків ще не просить.

"Вона щаслива, якщо в мене все добре. Зачати і народити дитину здоровій дівчині не так складно. А от знайти того чоловіка, від якого захочеться її мати, а потім виховувати – ось що важко", - зазначила зірка.

Злата "уся в музиці" і спеціально собі чоловіка не шукає

Співачка пригадує, як колись обрізала коси, щоби сподобатися хлопцеві, але тепер вважає той вчинок дурістю.

"Тепер я вважаю, що, якщо чоловік змушує плакати і страждати, він не вартий ані краплини цих сліз… Якщо чоловік пригнічує, засмучує та змушує відмовитися від своєї мрії – не варто бути з ним разом", - сказала вона.

Злата впевнена, що треба бути щасливою, адже життя одне.

"Якщо людина не твоя – треба просто вчасно це побачити і в жодному разі не озиратися на жодні умовності. Не повинні відігравати ролі ані жалість, ані осуд близьких. Я вчасно сказала собі: досить, час зупинитися", - поділилася вона.

Огнєвіч колись відтяла коси, щоби сподобатися хлопцю

"Зараз я хочу бути лише з музикою, а особисте життя та кохана людина, гадаю, з часом з’являться. Я нікого спеціально не шукаю. Іду життям вільно. Вочевидь, я ще не готова до серйозних стосунків", - підкреслила співачка.

Чоловік, який міг би зайняти місце поруч із Огнєвіч, мусить розуміти її професію, приймати те, що вона на виду, що їй пишуть шанувальники, та не влаштовувати скандалів.

Взірець ідеального союзу, на думку Злати, це актриса Людмила Гурченко та її останній супутник, Сергій Сенін, який "носив її на руках, кохав, опікувався нею, підтримував".

"Поруч зі мною має бути сильний чоловік. Зі слабким мені буде некомфортно", - підсумувала співачка.

Златі потрібен сильний, розуміючий та не скандальний чоловік

Фото зі сторінки Злати у ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів