Кільчицька обмежує дітей в грошах, а вони вчать китайську

2 грудня 2013, 14:16

Екс-заступниця мера Києва Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька, попри чутки, не поїхала з України. Вона продовжує працювати і жити на батьківщині та навіть своїм дітям не дозволяє говорити російською з нянею.

Крім того, син і дочка колишньої чиновниці вчать китайську, бо їхня далекоглядна матуся вважає, що саме за Китаєм майбутнє.

Про те, як вона виховує дітей, про стосунки з Черновецьким та про свої заняття Кільчицька розповіла журналу "Країна".

Останнім часом Ірена Кільчицька досить рідко з'являється на публічних заходах Києва. Дехто навіть став думати, що жінка переїхала до Європи.


"Я живу і працюю тут. Це моя країна. Недавно з дітьми були на весіллі, відомий спортсмен видавав заміж доньку. Багато хто питав: "Ірено, твої діти хоч щось розуміють російською?" Теж думали, що я їх кудись вивезла. Вони навчаються в Києві. Обоє ходять у "British International School", де всі предмети викладають англійською. Мають двох нянь-українок і китаянку. Вона знає російську, але я дозволяю їй говорити лише китайською", - розповіла екс-чиновниця.

Кільчицька найняла для дітей двох українських нянь і одну китайську

А з нянями діти Ірени спілкуються лише українською.

"Це моя вимога. Попросила, аби не реагували на дитячі прохання російською. Порадила казати, начебто не розуміє", - зазначила Кільчицька.

Дочка Ірени Моніка займається великим тенісом та мріє стати "нуль-першою" ракеткою світу.

"Нуль - щоб була гарантія, що перед нею нікого нема. Марк хоче бути олігархом. Такі зараз мрії у дітей. Але так, щоб я заробила гроші, віддала йому, а він береться забезпечувати мене на старість. Каже: якщо я багато зароблю, він мене гарно утримуватиме. На ці теми ми з ним поки що сперечаємося. Я в 5 років хотіла бути продавцем морозива. Пишаюся, що у сина мрії амбітніші", - розповіла екс-заступниця мера Києва.

На запитання, звідки Марк знає слово "олігарх", Кільчицька сказала:

"Діти постійно в комп'ютері, чують по телевізору. Щотижня ходять до магазину "Антошка". Забігають туди і повторюють сюжет фільму про те, як витратити мільйон – хапають усе підряд. Тому останнім часом даю їм обмежену суму, щоб знали свої можливості. Через годину дзвоню охоронцю, питаю, що там відбувається. Говорить: "Ходять поміж рядів. Хотіли щось узяти, але на це треба вдвічі більше грошей. Тому засмучені". – "Перекажіть їм: на те, що хочу я, мені не вистачає вдесятеро", - поділилася сувора матуся.

Марк збирається бути олігархом, а Моніка - "нуль-першою ракеткою світу"

"Усе має межу. Наприклад, енергетичні ресурси. Тому прошу дітей вимикати за собою світло і закривати воду, коли чистять зуби", - додала вона.

Судячи зі слів Кільчицької, дітей вона намагається не балувати.

"В Італії на морі найняла для доньки вчительку з італійської. Після 20-ти хвилин заняття прибігає няня на пляж: "Моніка попросила передати, що більше не хоче займатися італійською, а хоче стрибати з дітьми в басейн". Я кажу: "Передайте Моніці, що я не хочу заробляти гроші, а хочу писати вірші. Але якщо я їх почну писати – в неї не буде шансів стрибати в басейн", - розповіла Кільчицька.

Колишня чиновниця Київради також запевнила, що боїться, аби її діти не виросли звичайнісінькими мажорами.

"Коли дізнаюся трагічні історії дітей відомих людей, думаю: де їхні батьки припустилися помилки? Маколей Калкін був красень, а що з ним сталося? Для мене головне, щоб донька і син були здорові й виросли особистостями. Кажуть, перші два роки ми дітей вчимо ходити і говорити, а решту життя говоримо: "Сиди і мовчи". Я не хочу ані в цьому переборщити, ані дати слабинку", - зауважила Ірена.

Кільчицька хоче, щоби її діти виросли особистостями

У минулому палка брюнетка, Кільчицька пофарбувалася у шатенку та дещо змінила стиль одягу.

"Ділові костюми ношу, коли маю ділові зустрічі. Щодо зачіски – все змінюється, і я не виняток", - прокоментувала свій вигляд Кільчицька.

На запитання про стосунки з Леонідом Черновецьким та його екс-дружиною Аліною Айвазовою, Кільчицька відповіла:

"Я безмежно поважаю сім'ю Черновецьких. Ми знайомі понад 20 років, я довго працювала на їхній бізнес. Ці люди для мене завжди будуть близькі. Я їм за все вдячна. Але з Леонідом Михайловичем спілкуємося переважно на людські теми, бо разом не працюємо".

Що ж до шлюбу, то Ірена і досі в ньому.

"Поки що іншої інформації в мене немає. У Францію до чоловіка частіше їжджу, ніж він до України", - поділилася вона.

Із Черновецьким Кільчицька тепер спілкується виключно "на людські теми"

Цікаво, що Кільчицька віддає перевагу подорожам лише до Європи чи Америки.

"Я досить консервативна. Ніякої екзо­ти­ки, В'єтнаму чи Таїланду… Я люблю цивілізацію – Європу й Америку", - наголосила жінка.

Однак щодо майбутнього, то воно, на думку Ірени, саме за Сходом.

"Ще вісім років тому казала, що майбутнє за Китаєм. За 10 років понад половина людей на планеті будуть із китайським розрізом очей. Піднебесна та Індія стануть центрами світових фінансів та економіки. Тому мої діти вчать китайську", - пояснила Ірена.

На запитання про те, чим вона зараз займається, Кільчицька коротко зазначила:

"Дітьми, бізнесом, деякими громадськими проектами".

Про Євроінтеграцію в Кільчицької думка категорична.

"Екс-президента Німеччини притягують до кримінальної відповідальності, бо хтось за нього заплатив 760 євро на фестивалі пива. Міністр Польщі подає у відставку, тому що не задекларував годинника за 5 тисяч євро. А інший міністр у Німеччині давно у відставці як звинувачений у плагіаті дисертації. А що в нас? Хабарі – мільйонами, годинники – за сотні тисяч євро. У деяких міністрів не те що совісті немає – навіть дипломів про вищу освіту. Тільки липові дублікати. Монголо-татарське іго на чолі з Чингісханом гуртом перевертається в братській могилі. В цьому сенсі Україні до Європи ще більш далеко, ніж нашій "молодій команді" до космосу", - сказала вона.

Фото з особистого архіву Кільчицької, надані журналу "Країна", фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів