Полякова про дітей: Люблю такі іграшки і народжуватиму ще

20 грудня 2013, 12:35

Співачка Ольга Полякова, здається, ніколи не відповідає на запитання журналістів серйозно. Білявка завжди каже про все напівжартома, тому залишається для усіх загадковою та іронічною.

Навіть розповідаючи про дочок, Ольга поскаржилася, що старша Маша її обібрала, бо не погодилася зніматися у кліпі матусі безкоштовно.

Крім того, Полякова зізналася, що маленькі діти для неї, наче іграшки, і народжувати вона збирається стільки, скільки зможе.

Про все це співачка розповіла в інтерв’ю "Комсомольській правді" і "Story.com.ua".


Прийдешній Новий рік Ольга збирається зустрічати з дітьми й великою компанією друзів на острові Маврикій. Адже вихідні та свята – це єдина можливість співачка приділити усю себе родині.

Полякова збирається зустріти Новий рік у теплих краях

За словами Ольги, вона зараз у сім'ї головна.

"Після того, як я стала заробляти більше за чоловіка, бос в сім'ї я. Діти у мене о 9-й сплять як зайчики. У мене вдома все за розкладом: їдять вони в один час, сплять - в інший, уроки - в третій. І моє слово для дітей - закон. Вони знають, що спочатку мама говорить спокійно, потім вона гавкає, а потім бере за вухо, піднімає і несе в кімнату. А як по-іншому?! Інакше вони лізуть на голову", - поділилася Полякова.

У будні дні дочками Ольги займаються чужі люди.

"У нас є няні і водій, який відвозить Машу в школу і на гуртки, тренування. Я не сиділа в декреті ні до пологів, ні після, а постійно працювала. І зараз, як кожна мама, що працює, вранці йду на роботу, а ввечері з неї повертаюся", - зазначила співачка.

Полякова працює постійно, тому її дітьми займаються няні

"Але коли я вдома, то проводжу час з доньками. І ще у мене є золоте правило: у вихідні я сама доглядаю за своїми дітьми. Спілкування з ними - мій найкращий відпочинок", - додала вона.

У господарстві Ользі допомагає помічниця.

"Без неї і нянь я навіть не знаю, як впоралася б. Жінок, які вовтузяться по господарству самі, вважаю супергероїнями", - зізналася Суперблондинка.

Полякова дуже рідко показує членів своєї родини. От і обличчя дочок приховала за масками

На запитання, чи стоїть вона біля плити, Полякова відповіла:

Так, для чоловіка позую там у фартусі і кокошнику - його це дуже смішить! Насправді, кулінарія - це мій коник, я навіть готую сир в домашніх умовах. Останнє досягнення - козячий сир з благородною білою цвіллю. Вдома у мене є спеціальний холодильник, де вони зріють. Звичайний не підходить, тому що амбре від цього сиру поширюється на весь будинок".

Зараз старшій доньці Полякової 7 років. Вона теж хоче займатися музикою та вже встигла знятися у кліпі матусі.

"Мені потрібна була дівчина в кокошнику, яка б танцювала Russian Style. Оскільки чужій дитині треба було заплатити сто баксів, природно, я взяла безкоштовно свою. Але дочка зажадала з мене двісті! Сказала, що так як вона донька Полякової, тому гонорар у неї повинен бути вище. Уявляєте? Я заплатила. А що мені залишалося робити?! Без передоплати відмовилася в кадр виходити. Ось так обібрала рідну матір", - поділилася співачка.

Ольга хотіла зекономити на доньці, але дівчинка виявилася хитрішою

За її словами, Маша вже навчається в естрадній школі.

"Я хоч і педагог за освітою, але не можу з нею займатися, у нас це закінчується скандалом. І вона мене трошки соромиться, тому я зараз намагаюся не втручатися, - нехай вона вчиться, хай її розкріпачують, тому що я можу тільки нашкодити дитині", - зізналася Ольга.

"У неї гарний викладач, який швидко навчив її грі на інструменті. У Маші талант, вона багато творів грає на слух", - похвалилася зіркова матуся.

Колись Полякова казала, що хоче ще й сина.

"З того часу моя думка з даного питання не змінилася. Раз на п'ять років жінки повинні народжувати. Коли діти перевалюють за 5-річний вік, вони витягуються, стають огидні, худі і шкідливі, з маленькими - цікавіше", - сказала співачка.

Полякова, яка народила довх дітей, частенько хизується частинами тіла у соцмережі

"Для жінки дитина, поряд з величезною відповідальністю, ще і розвага, і іграшка маленька, гарненька, що пахне. Скільки у мене буде дітородного віку - буду народжувати. Думаю, ще парочку, щоб погратися, - я так люблю іграшки!" – пожартувала Ольга.

На запитання, яким чином вона усе встигає, Полякова зазначила:

"У моїй добі 36 годин, тому що я щогодини перекладаю велику стрілку на 30 хвилин назад. Якщо серйозно, то я не вважаю, що заради кар'єри можна жертвувати сім'єю. Родина - це святе, і, чим би ти не займався, треба приділяти їй час. Так чинить більшість наших працюючих жінок, і я в цьому питанні від них не відрізняюся".

До речі, нещодавно Полякова збиралася до Ради

Фото з Instagram Полякової


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів