Приходько: Всі думають, що я негативна, але це неправда

30 грудня 2013, 14:50

Співачка Анастасія Приходько відверто зізналася, що до Москви втекла, аби забути батька своєї дитини Нуріка Кухілаву. Екс-чоловіка Настя називає тираном та не хоче, щоб він спілкувався із донькою Наною.

Крім того, працюючи у Москві, Анастасія зрозуміла, що не має права кидати доньку на 80-річну бабусю і повернулася до Києва.

Про те, з чим їй довелося попрощатися у 2013-му році, Приходько розповіла "Взгляду".

Коли навесні Настя вирішила переїхати до російської столиці, вона думала, що залишиться там назавжди.


"Я ж коли їхала, я всі речі зібрала! Там у мене вже було житло, машина з водієм, робочий персонал, директори, pr-менеджер. Пішов шостий місяць перебування там, і раптом я зрозуміла, чим це загрожує: моя дитина виросте, і що вона мені скаже? Де мама була? Треба ж думати про майбутнє, а не егоїстично жити сьогоднішнім днем", - розповіла співачка.

У Москві Настя зрозуміла, що не має права кидати доньку на інших людей

За час перебування у Москві Приходько встигла записати 2 пісні.

"Було багато концертів, зйомок. Провела презентацію кліпу, куди прийшли почесні гості, наприклад, Отар Кушанашвілі, Лоліта, Йолка. Все у мене там було добре! Але обстановка була нервова, і мені стало складно творити в таких умовах", - зауважила Настя.

"Звичайно, комерційно там вигідно перебувати, і можна дуже багато чого досягти. Але ціною чого? У мене були поставлені на карту сім'я, моя дитина. Потрібно було піклуватися і про пісні, і про дочку. А допомоги не було ні ліворуч, ні праворуч", - пожалілася співачка.

Приходько не змогла затриматися у "нервовій" Москві

Однак Анастасія чудово розуміла, на що зважилася, переїхавши до Москви.

"Я знала куди їду і як там все відбувається, адже я два роки жила і працювала в цьому місті. Але, все ж, сподівалася, що цього разу буде легше - без зобов'язань контрактів і продюсерів. Але ні, ці шість місяців я провела в умовах постійного нервування. Там же вічні затори, за день я встигала з'їздити максимум на одну зустріч", - поскаржилася Приходько.

"І плюс завжди серце було неспокійне за дочку, яка залишилася в Києві з моєю 80-річною бабусею і нянями. Та й була я в Москві одна! І який у цьому сенс? Мені 26 років, я не хочу так свою молодість проводити", - зізналася Настя.

У Москві Настя почувалася самотньою та дуже переживала за дочку

Зараз Приходько працює самостійно, без зовнішньої підтримки. Одразу після участі у "Євробаченні-2009" контракт співачки з продюсером Костянтином Меладзе закінчився, і вона залишилася сама.

"У мене немає ні продюсерів, ні інвесторів, ніхто не вкладає в мене гроші. Все, що я заробляю - я сама в себе і вкладаю. Ось такий от грошовий оборот", - зауважила Настя.

"І коли отримую гроші, звичайно, мені, як будь-якій дівчинці, хочеться сходити на шопінг, поїхати в подорож. Але, на жаль! Роботи багато. Взяти хоча б імідж мій. За мною ж чотири роки тягнеться не найсприятливіший імідж! І свою репутацію мені довелося відмолювати довго. Всі думали, що я негативна, але це не правда! Я люблю гуляти, веселитися, і завжди перебуваю в чудовому настрої", - запевнила артистка.

Співачка запевнила, що насправді вона "біла і пухнаста"

Як відомо, у Москві Приходько знайшла своє перше кохання та знову вийшла заміж. Парочка розписалася у РАГСі, але планує весілля.

"Я вважаю, що для жінки найголовніше - це вінчання і обітниця перед Богом. Сукня вже готова. Торжество буде. Планую на весну ... але на яку - життя покаже. І взагалі, я не хочу про це говорити. Найпотаємніше потрібно дбайливо зберігати. Про свої попередні стосунки я біля кожного стовпа розповідала! Добалакалась!" – сказала Настя.

"Зараз я відчуваю, що це моє! Чоловік чудово ладнає з донькою, а для мене це було найважливішим, адже тепер моє життя належить їй… Хочеться вірити, що люди будуть поблажливі до мого особистого життя, і перестануть туди лізти", - наголосила виконавиця.

Настя хоче, аби люди припинили лізти у її особисте життя

Раніше Анастасія вже казала, що проти спілкування дочки з її батьком. За цей час співачка не змінила своєї думки.

"Батько - одне слово і більше нічого ... Я і сама росла все життя без батька, і розумію, що це таке. Батько - це дуже голосно для нього сказано. Біологічний, хіба що. Я взагалі не бачу сенсу в їхньому спілкуванні. Я йому сказала: "Коли дочка виросте, і дізнається всю правду про тебе, і якщо після цього захоче з тобою спілкуватися - я їй забороняти не буду! Але до 18 років я несу за дитину відповідальність, і категорично проти, щоб вони спілкувалися. І, я вам скажу, людина особливо не наполягає", - поділилася Настя.

Нана не спілкується з рідним батьком, бо Приходько цього не хоче

Що ж до свого шлюбу з Нуріком, Приходько радіє, що змогла звідти втекти.

"Я вдячна Богу, що вийшла з цього замкнутого кола: я йшла, поверталася, мене повертали. У мене немає слів, якщо чесно, тому що це все невимовно. Мене не хотіли відпускати десь протягом року. При найменших спробах піти від цієї людини, на мене просто зграєю налітали його родичі, друзі. Загалом, я звідти втекла просто", - зізналася дівчина.

"Поїхала в Москву, вийшла заміж. Та й він одружився. Добре, що це все закінчилося. Хочу порадити всім жінкам: не звертайте увагу на розповіді кавказьких чоловіків, тому що це обман, пил в очі! Мені попався тиран. У всіх сенсах цього слова", - резюмувала Анастасія.

Фото з Instagram Приходько, "Взгляд" і стоп-кадр з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів