Дімопулос шукає чоловіка зі стрижнем та хоче ще дітей

13 січня 2014, 16:43

Екс-"ВІА Гра" Санта Дімопулос шукає собі чоловіка цікавого та зі стрижнем, і який зможе її чогось навчити. Співачка буде не проти народити ще кількох дітей.

Поки що ж дорогих подарунків від залицяльників вона не приймає.

Про все це Санта говорила в інтерв’ю "Touch".

Співачка, запевняє, що не переймається своїм публічним життям та відвідує лише 20% із тих заходів, на які її кличуть.


Санті закортіло чоловіка зі стрижнем

Артистка, яка частенько вивішує в соцмережах фото з закордонних вояжів, каже, що скоріше відмовиться від участі в якомусь проекті, аніж пожертвує часом, проведеним із сином Даніелем. Дімопулос хоче ще дітей.

"Найближчим часом я навряд чи до цього готова, але, звісно, я хочу ще дітей. В ідеалі я хотіла б ще двох чи трьох. Тепер мені хотілося б дівчинку, а далі – як Бог дасть", - зізнається Санта.

Артистка мріє ще раз чи двічі народити

Співачка, яка має намір дати синові найкращу освіту, вважає, що дітей не треба розпещувати, але й зайва суворість не дає малечі рости щасливою. Зірка вважає, що в питаннях виховання треба дотримуватися золотої середини.

Співачка запевняє, що вірить у справжню любов і в те, що зустріне свою другу половинку. Приблизний портрет Санта вже має.

"Однозначно цікавий, складний і зі стрижнем. Це повинен бути чоловік, який уже реалізувався, тому що я вже мама, у мене дитина, і я вже виросла. Мені потрібен чоловік, який зможе мене чогось навчити, і якого я поважатиму", - зазначає вона.

Санта вірить у справжню любов

"Тато моєї дитини старший від мене на 12 років, попередній мій молодий чоловік – на вісім. В принципі, вони були для мене як діти. Я не можу сказати, що мені було з ними цікаво, і що вони чомусь мене навчили, радше навпаки. Тому на однолітків я ніколи й не дивилася", - пояснює Дімопулос.

Окрім цікавості та стрижня, чоловік мрії Санти має бути розумний, бо дурний грошей не заробить.

Дурні тусовщиці не потрібні

"Не можу сказати, що мені потрібні якісь нечувані суми, але якщо чоловік до чогось прагне, то він не лежить удома і не говорить: я менеджер, і мене це влаштовує. Я можу зустрічатися з чоловіком, у якого нема мільйонів, але який є кмітливим, розумним і хоче чогось досягти", - говорить співачка.

Санта каже, що чоловіки часто надсилають їй дарунки та квіти, але дорогі презенти вона залицяльникам повертає, щоби нікому не бути зобов’язаною.

Співачка запевняє, що дорогі презенти від залицяльників повертає

Іще дівчина каже, що до діамантів у неї "душа не лежить".

"Діаманти дуже холодні, я їх дуже багато погубила і ніколи не шкодувала про це. У мене якось до них душа особливо не лежить. Я сама собі ніколи не купувала прикраси, вони завжди в мене пов’язані з якимись спогадами, і тому вони мені дорогі лише як пам’ять. Найкращі друзі дівчат – це не діаманти, а близькі люди", - підсумовує Діпомулос.

Екс-"ВІА-Гра" не вважає діаманти найкращими друзями

Фото "Touch"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів