Монро: Гомофоби і ксенофоби – нещасні люди

11 березня 2014, 18:01

Травесті-діва Монро за весь час подій на Майдані активно коментувала їх у соцмережах. Вона зізналася, що намагалася зберегти тверезу оцінку того, що відбувається, аби фільтрувати інформацію, якою потім ділилася зі своїми прихильниками у мережі.

Крім того, Монро запевнила, що хлопці з Небесної Сотні назавжди залишаться для неї героями, а події останніх тижнів вона збереже у своїй пам’яті.

А ще в інтерв’ю ЛГБТ-порталу травесті розповіла про своє ставлення до гомофобів.

За словами Монро, за її життя вона бачила багато переламних подій.


"…Перебудова, розвал СРСР, становлення незалежної України, перехід від рубля до гривні через всілякі купони, дефолт в кінці 90-х, коли за одну ніч ціни піднялися в п'ять разів, Помаранчева революція... Далі пережила кризу нульових, і це я перерахувала тільки знакові для України події, тож Євромайдану не здивувалася, а скоріше не повірила, що може щось змінитися, так як помаранчеві про*рали все, а з тим, що донецькі прийшли всерйоз і назавжди, змирилися всі!" - поділилася телеведуча.

Спочатку Монро не повірила в те, що Майдан здатен шось кардинально змінити

"Але, як виявилося, український народ неможливо зігнути, він піднявся з колін і скинув "Сімейку". Хоча втрати непоправні, і особисто для мене хлопці з Небесної Сотні назавжди залишаться Героями України, яким кричать і продовжуватимуть скандувати "Слава!", хоч і посмертно", - сказала Монро.

Травесті наголосила, що у мережі не побачать її світлин на тлі барикад, а всі події залишаться лише у її пам’яті.

"Я намагалася не піддаватися загальній паніці, тверезо оцінювати і фільтрувати всю інфу, яка вкидалася і продовжує поширюватися в мережі, і підтримувати своїх френдів у соцмережах, об'єктивно інформуючи, що ж дійсно відбувається в Києві", - зауважила артистка.

Небесна Сотня вразила травесті своїм героїзмом

Утім, Монро наголосила, що для побудови демократичної держави замало однієї зміни влади.

"…Почніть зміни з себе: дотримуйтесь правил дорожнього руху, ходіть на вибори і контролюйте свій голос, припиніть давати хабарі, стежте за чистотою навколишнього світу, хоча б своєю сходової клітки тощо. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на якісь зрушення в бік "загниваючої", але такої комфортної Європи", - зазначила діва.

Монро пропонує почати зміни з себе

Монро також висловила свою думку про долю гей-парадів в Україні.

"Щось у нашій країні не складається з гей-парадами, які нафантазували собі організатори, надивившись райдужних маніфестацій в Америці чи Австралії. Максимум, на що ми можемо розраховувати - це марш за толерантність і терпимість до ЛГБТ-спільноти, без оздоблених Дів і самців в стрінгах на автомобільних платформах. Серйозна хода серйозних людей, які висувають конкретні умови і програми чинної влади, ну і найголовніше - це гарантія безпеки від цієї ж влади всім учасникам, інакше будуть жертви", - заявила травесті-діва.

Що ж до образливих випадів у її бік, то на них Монро вже давно не звертає уваги.

"Колись, на зорі своєї кар'єри, мені доводилося чути нецензурні випади у свій бік із залу, але двома-трьома фразами я посилала опонента в нокаут, і публіка виявлялася зі мною солідарна, підтримуючи оплесками. Зараз же з гомофобними, а скоріше особистісними, анонімними образами, я стикаюся в Інтернеті, але, якщо чесно, мені плювати, так як "собаки гавкають, а Монро йде"! – зазначила вона.

Монро плювати на образи, вона вже звикла і не звертає на них уваги

"Ви розумієте, люди, які проявляють гомофобну або будь-яку іншу ксенофобного агресію - нещасливі. Мені щиро шкода, бо їх турбує абсолютно чуже життя, життя сторонніх людей, з якими вони не стикаються ну ніяк", - додала Монро.

І наостанок діва розповіла про своє особисте життя.

"Саме зараз кохана людина є, а чи надовго - не знаю. Намагатимуся продовжити ці взаємини по-максимуму, бо по собі знаю, що пристрасть закінчується раптово, а трансформація в глибші почуття відбувається складно. У стосунках для мене головне увага і здатність самопожертви заради іншої, по суті чужої людини", - зізналася Монро.

Травесті задоволена своїми нинішніми стосунками, але не загадує на майбутнє

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів