Джамала про концерт у Москві: Хай побачать, що ми не "бандерівці"

23 квітня 2014, 12:41

Днями співачка Джамала повернулася з Москви, де брала участь у джазовому фестивалі. Готуючись до поїздки, артистка переживала, що її команді не вдасться перетнути кордон, а росіяни негативно сприймуть її виступ.

Джамала навіть думала скасувати концерт. Утім, вона наважилася полетіти до Москви та показала, що українці – не фашисти і не "бандерівці".

Як розповіла співачка у програмі "Світське життя", участь у фестивалі "Lady in Jazz" була запланована за півроку.

"Я думала про програму, хотіла виконати у програмі більше кримськотатарських і українських пісень. Дуже важливо, щоб люди, які не підтримують політику Кремля у Москві, а таких є дуже багато, побачили нас, що ми не "бандерівці", не фашисти, а дуже творчі і гарні люди", - казала виконавиця ще до поїздки.


Джамала у Москві хотіла довести, що українці - не "бандерівці"

Джамала сумнівалася, що їй варто їхати, враховуючи політичну ситуацію між Росією та Україною.

"Я думала відмовитися від концерту, але потім, коли мене закидали листами мої прихильники… Вони писали, що не згодні з тим, що їм показує телебачення. Я зрозуміла, що маю однодумців і для них варто співати та їхати у Москву", - зізналася дівчина.

Також Джамала переживала через те, що її команду можуть не пропустити через кордон.

"А таке вже було. Кілька тижнів тому мене дивом пропустили через кордон, а всю мою команду, продюсера та менеджера протримали 9 годин в аеропорті без води, без їжі. Вони були у тій зоні перед паспортним контролем. А я не розуміла, що мені робити і куди їхати…

Кілька тижнів тому команду Джамали не пустили до Росії

"Усіх чоловіків в моєму літаку повернули у Київ", - розповіла співачка.

Однак ця подорож до сусідів обійшлася без неприємних інцидентів. Про це Джамала повідомила у коментарі ТаблоID.

"Я брала участь в джазовому фестивалі "Lady in Jazz". Чудовий фестиваль, дуже приємна атмосфера. Звичайно, перевеликодні дні - не найвдаліший час для проведення… Але все одно був аншлаг", - поділилася виконавиця.

Джамала залишилася задоволена своєю участю у фестивалі

"На концерт спеціально приїхали мої шанувальники з Санкт-Петербурга і Петрозаводська. У залі були й українці, які працюють у Москві. Всі вони підтримували і шалено раділи, що ми приїхали, що концерт відбувся. Атмосфера була доброзичлива, я б навіть сказала, що публіка була ще більш уважною, ніж зазвичай", - розповіла Джамала.

"У мене склалося враження, що глядачі намагалися віддати мені більше, ніж завжди. До мене була підвищена увага, я це гостро відчувала. Мені єдиній подарували квіти… Я не відчувала ніякого негативу, тим більше, агресії, навколо мене була тільки доброта", - запевнила співачка.

До речі, в інтерв'ю Катерині Осадчій Джамала підтвердила, що досі прописана у Криму

Джамала вийшла на сцену у вінку з квітів, і це дуже сподобалося глядачам.

"Зі сцени говорила про любов, мир, дружбу, і закликала всіх думати своєю головою і не приймати на віру все, що говорять по телебаченню", - підкреслила Джамала.

Фото з Instagram Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів