Міністр Шеремета: Радію, що не є мільйонером

29 квітня 2014, 14:33

Міністр економіки Павло Шеремета задекларував прибуток, більший за заробіток прем’єра Арсенія Яценюка – 1,7 мільйона гривень, однак мільйонером себе не вважає.

Про це Шеремета розповів в інтерв’ю програмі "Світське життя".

Якщо враховувати задекларовані прибутки міністрів за минулий рік, Шеремета виходить найбагатшим. Він заробив 1,7 мільйона гривень, тоді як Яценюк задекларував 1,3 мільйона.

"Це різні речі. В інших міністрів прибутки могли бути кращі у попередні роки. Вони мали відкласти. Може, я думаю, що вони є набагато багатші, але я б не хотів зараз сперечатися. Суть в тому, що ця цифра не показує, що я є найбагатшим. Вона показує просто те, що вона показує: офіційно мій прибуток у 2013 році був вищий", - прокоментував ситуацію міністр економіки.


Шеремета наголосив, що його прибуток за минулий рік не доводить, що він є найбагатшим серед міністрів

На зауваження про те, що в Україні офіційних гривневих мільйонерів близько 1700 осіб та має бути ще багато тіньових мільйонерів, Шеремета зазначив:

"Чим глибше падає українська валюта, тим більше мільйонерів. З цією тенденцією скоро в нас мільйонерами можуть бути всі. Тому я б все таки рахував не по гривні мільйонерів, а в доларовому еквіваленті. Я радий, що, між іншим, я ним не є".

"Скільки в нас мільйонерів - це запитання до інших органів. Але я б хотів, щоб їх було побільше, звичайно", - додав міністр.

Міністр хотів би, щоб в Україні було більше доларових мільйонерів

До речі, Шеремета не задекларував прибутки своєї дружини. Він пояснив це тим, що вона зараз не працює.

"Дружина виховує дітей", - сказав він.

Міністр також зауважив, що його дружина Оксана не є домогосподаркою. Вона за фахом дизайнер, освіту отримала у Львівському інституті.

Цікаво, що обидві дочки Шеремети навчаються у міжнародних школах.

"Коли я працював в Малайзії, там не було української школи. Старша донька перейшла в міжнародну британську школу, молодша пішла в міжнародний садок. Таким чином вони підтягнули англійську мову. Старша почала вивчати і китайську мову, бо я думаю, що в майбутньому це достатньо важливо. Повернувшись в Україну, вони попросили, а ми підтримали їх у цьому проханні, щоб це була міжнародна школа", - пояснив міністр.

Дружина Шеремети займається дітьми, які вчаться у міжнародній школі

Майже одразу після свого призначення на посаду, Шеремета у соцмережі похвалився тим, що іноді їздить на метро.

"Я не говорив, що пересуваюся виключно на метро, хоча вчора з роботи їхав на метро. А позавчора на роботу їхав на метро. Сьогодні – ні, я взяв машину, бо так було набагато швидше", - прокоментував міністр.

Також Шеремета заявив, що не користується послугами охорони.

"Мені здається, що в міністра економіки її і не було ніколи. Мені не здається, що це аж така важлива посада", - зауважив міністр.

Шеремета не вважає свою посаду аж такою важливою

Осадча помітила, що Шеремета носить костюми від "Hugo Boss". На запитання, де він їх купує, міністр відповів:

"Переважно в аеропортах. Це просто найлегше, особливо, коли я лечу через Франкфурт. Ось по дорозі на затвердження Верховної Ради летів через Відень. Тому цей костюм, напевно, купив там".

Нагадаємо, нещодавно ТаблоID писав про те, що Павло Шеремета подорожує разом зі своїми дівчатами та викладає світлини у Facebook.

Фото "Світського життя" та з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів