Лукашенко розповів Собчак про багатоженство та свій похорон

22 травня 2014, 15:12

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не бачить сенсу офіційно розлучатися зі своєю першою дружиною, хоч і живе з нею окремо вже давно. Однак свою тещу Лукашенко називає святою та досі навідується до неї в гості.

Свій похорон президент бачить лише в одному місці – у своєму селі. А Україну він хоче бачити цілісною та єдиною і не визнає усі ці так звані самопроголошені "республіки".

Про це Лукашенко розповів в інтерв’ю Ксенії Собчак на телеканалі "Дождь".

Собчак у соцмережі зізналася, що здійснилася її журналістська мрія - вона взяла інтерв'ю у Лукашенка

Білоруський президент не приховує, що вже років 30 не живе зі своєю першою дружиною та матірю старших дітей. Однак він досі не розлучився з нею офіційно.


"Кому від цього буде легше?... Я не хочу травмувати матір моїх дітей", - зізнався Лукашенко.

Лукашенко вже не один десяток років не живе з першою все ще офіційною дружиною Галиною

Утім, Олександр Григорович спілкується з тещею, яку називає другою жінкою після матері.

"Федорівна для мене - друг людини, як я їй завжди кажу. Вона мене безмірно любить. І любила завжди. І я до неї їжджу незважаючи на те, що з дочкою її ми не живемо, можливо, 30 чи скільки років. Це для мене свята людина. Це після матері друга людина. Якби не вона, я б президентом не був. Я, можливо, навіть і нормальною людиною не був би", - зазначив президент.

На зауваження Собчак про те, що варто було б розлучитися хоча б заради молодшого сина Миколи, Лукашенко сказав:

"Слухайте, скільки мій Коля зустрічався з моєю Родіоновною (офіційною дружиною, матір'ю старших синів) - кілька разів. Він в житті ніколи не сказав".

Лукашенко не вважає, що треба нарешті розлучитися з Галиною Родіонівною заради свого молодшого сина Миколи, якого він, до речі, всюди з собою тягає

І мати Миколи теж, за словами президента, не проти його нерозірваного першого шлюбу.

"Ніколи. Ніхто ніколи. І Даша теж, про яку ви говорите, не заводила цю розмову. Ну кому це треба? Я не розумію. Якби мені було 30 років, і попереду все це життя, йти завтра одружуватися", - зауважив Лукашенко, маючи на увазі асистентку Дашу, яка нещодавно супроводжувала його на хокеї.

До речі про цю Дашу Лукашенко сказав наступне:

"Я ніколи на жодному заході не сиджу з намиленої пикою серед чиновників. Ніколи. Це мій принцип. Завжди дівчата. З одного боку - син маленький, з іншого - дівчисько. Я це не приховую... Що стосується Дашки, так я її два роки знаю. Вона працює. Дуже порядна дівчина. Якби у мене така була дівчина - це вище даху".

З цією Дашею Лукашенко ходив на хокей

Тоді Собчак сказала президентові, що усі його стосунки нагадують багатоженство.

"За моєю інформацією, вас любить стільки мужиків!" - відповів Ксенії Лукашенко.

Собчак також поставила запитання, яке дуже здивувало президента Білорусі: яким він уявляє свій похорон.

"…Я все більше схиляюся до того, щоб мене поховали в моєму селі. Ось тільки в цьому плані я розглядаю. Я хочу там. Я приїжджаю в це село. Не те що я відпочиваю, спокійно почуваюся. Це більш спокійне місце для мене. Старші діти, природно, там бували завжди. Але й молодшому теж там подобається, по цій землі походити. Невелика компанія – людей 12-13 - ми беремо коси, ми беремо граблі. Мужики косять, дівчата розкидають це сіно. Картоплю посадили, моркву, капусту. Ось поїду подивлюся, як вони ростуть", - заглибився у спогади Лукашенко.

Лукашенко Собчак: Вас теж багато чоловіків любить

Варто зауважити, що білоруський лідер не визнає усіх новостворених "республік" на сході України.

"Я вам скажу: все, що відбулося в цих "республіках" - цей референдум тощо - з точки зору права, погодьтеся, це мізерно… Сепаратисти - це справа смаку. Комусь хочеться їх називати сепаратистами, терористами. А мені хочеться сказати, що багато накручено, і наламали вже дров в Україні. Я дуже добре знаю, більше ніж, напевно, в Росії, що відбувається в Україні по різних каналах. Народ одурманили, народ очманів. Вони нічого не розуміють, вони не розуміють, що відбувається", - зауважив президент.

Також Лукашенко заявив, що Путіну нема що робити в Україні.

"Що Путіну там робити? Це чужа країна. Хто його там прийме - в цій країні? Поки не буде там національного лідера - в Україні - там буде цей бардак. Там немає людини, про партії мови немає, в цій ситуації потрібен лідер…" - наголосив президент.

Лукашенко упевнений, що Путіну нема що робити в Україні

"Я за єдину і цілісну Україну і хочу, щоб вона була єдиною і цілісною", - додав Лукашенко.

До речі, Олександр Григорович сказав Собчак, що вона схожа на українку.

"От ви блондинка. Схожі чимось на українку. До речі, найкрасивіші дівчата в Україні і в Білорусі, і частина в Росії", - зауважив він.

Фото з Instagram Собчак, з сайту "Комсомольская правда", з сайту Президента Білорусі, з сайту "Белорусский партизан"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів