"Nikita": Усе, що ми робимо, сповнене гумору і прекрасної жіночності

27 травня 2014, 13:26

Підопічні продюсера Юрія Нікітіна з гурту "Nikita" вирішили пожити разом. Юля, Нана і Даша оселилися у номері одного зі столичних готелів, щоб краще підготуватися до сольного коцерту, який ось-ось відбудеться.

Дівчата не бояться розсваритися, бо, попри різні характери, люблять одна одну і готові пробачити ледь не усе заради спільної справи.

Крім того, артистки зізналися, що на знімальному майданчику їхня пристрасть не награна, а справжня, бо вони усе це проживають.

В ексклюзивому інтерв’ю ТаблоID гурт "Nikita" розповів про своє ставлення до коментаторів, до "Євробачення" і до політики.


Дашу, Нану і Юлю на екрані і у пресі частіше бачать оголеними. Тому виникає запитання – яким чином вони долають почуття сором’язливості, якщо воно взагалі присутнє.

"Для мене це було складно у найперший раз, це було у 19 років, оголена фотозйомка. Тоді я почувалася скованою, це було щось незвичне… Але я собі уявляла, що це буде настільки красива фотосесія, щось надзвичайне… Але, як завжди, вийшло абищо.. І тепер, коли люди бачать ці фото, говорять бридкі речі. А на сцені це оголення відбувається більш натурально", - зізналася Юля, яка приєдналася до Даші і Нани у 2012-му році.

Юля почувалася сковано лише під час своєї першої відвертої зйомки

А от любителька оголюватися Даша Астаф’єва зауважила, що не має жодного дискомфорту від демонстрації свого тіла.

"Гадаю, в мене ніколи вже не виникне почуття сорому або якогось дискомфорту через те, що я роблю. Тому що дужа часто люди роблять якісь буденні речі з таким злим наміром, їх ніколи не мучитиме сумління. Усе, що ми робимо – завжди сповнене позитивом і гумором, і чимось прекрасним жіночим. Навіть найжорсткіша еротика у нашому виконанні – це завжди мега-смішно, і це дійсно цікавий і незабутній процес для усіх", - сказала Даша.

Астаф'євій ніколи не буває соромно за те, що вона робить

Також дівчат не бентежить, що більшість прихильників можуть сприймати їх не як артисток, а як гарну картинку.

"Нас це дужа радує, бо у наш час зорове сприйняття того, що відбувається навколо – одне з найважливіших. Тому що ми є частиною тієї культури, у якій внутрішня краса розвивається поряд із зовнішньою. Може, це й нескромно, але ті, хто нас краще взнає, розуміють, що ми маємо не лише зовнішню красу. Нам шалено приємно чути зізнання людей, які з нами працюють", - сказала Астаф’єва.

"Ми зараз вже можемо собі дозволити працювати лише з тими, хто нас щиро любить, ставиться до нас з душею, і готові працювати навіть без якихось фінансових винагород", - додала вона.

"Диски і музику кожен може послухати де завгодно, і основний акцент у нашому шоу – це все ж таки картинка, рухи, те що радуватиме око", - зауважила Нана.

Дівчата, перш за все, налаштовані радувати око

До речі, виконавиці не приховують, що майже не співають на концертах наживо.

"Ми не станемо приховувати, що дуже часто працюємо під фонограму, тому що з часом змінюється концепт нашого шоу, і ми не будемо йти від того, що природно – людям подобається на нас дивитися. І, звичайно, в наших шоу іде акцент на хореографічній частині, на візуальному об’ємі, на візуальному сприйнятті. І тут вже не до живого звуку. І ми співаємо під свою фонограму, а це велика рідкість у наш час", - зазначила Даша.

З початку нового року "Nikita" гастролює переважно у Росії та Європі. За словами співачок, ставлення росіян до них не змінилося.

"Росіяни нас люблять, і навіть коли були найгостріші події – коли вбивали людей – для нас це, як для жінок і як для патріоток своєї країни, теж була трагедія. І нам було шалено приємно, коли в Пітері і у Москві люди дійсно від душі проявляли свою любов і підтримку", - поділилася Даша.

"Nikita" активно виступає у Росії та Європі. Нещодавно, наприклад, були у Туреччині

"Люди, які приходять до нас на концерт, де б це не було, - вони усі заручники політичних ігор. Тому дуже приємно, що вміють відсторонюватися від всього того, що відбувається навколо. І якщо ти прийшов на концерт, ти повністю віддаєшся. Ми зі свого боку віддаємо свою енергію – а глядач дарує нам свою посмішку, очі… Ми потім ще півночі можемо обговорювати концерт, глядачів, від яких йшли мурашки", - розповіла Нана.

Утім, про свою громадянську позицію підопічні Нікітіна воліють не казати.

"Ми не висловлюємо свою політичну позицію, хоча вона у нас є і вона в нас чітка. Все, що ми хочемо сказати – ми за те, щоб в нас був мир. Щоб скоріше припинилися страждання людей", - наголосили дівчата.

На запитання, чи не планують вони поїхати на "Євробачення", учасниці "Nikita", відповіли - ні.

"Це актуальна тема, але, це лише моя думка, це вже більше політичний конкурс. Я можу навіть сказати, що я не люблю політику", - зауважила Астаф’єва.

У свою чергу Нана додала, що виступ цьогорічної переможниці Кончіти Вурст їй дуже сподобався.

"Те, що викликає негативну реакцію – це врешті пік слави, і я думаю, що на це і робили ставку", - сказала Юля стосовно скандалу навколо бородатого трансвестита Кончіти Вурст.

"Це те, що дивує людей. Люди завжди голосуватимуть за щось новеньке, щось цікаве, одне й те саме приїдається. Треба вигадувати все, що завгодно, лише б це дивувало", - додала Нана.

Одне й те саме приїдається - вважають артистки

Юля, Даша і Нана теж частенько дивують своїми образами, відвертими костюмами, лесбійськими та садо-мазо пестощами у кліпах. На запитання, як до цього всього ставляться їхні батьки, дівчата сказали – з повним розумінням.

"Нашим батькам варто поставити пам’ятники", - вигукнула Даша, а Нана з Юлею це підтвердили.

"Моя мама разів 5 дивилася останню версію кліпу "Хозяин". І їй дуже сподобалося. Мені приємно, що ми ж люди різних поколінь… Але будемо чесними: справжня краса і справжня естетика – на всі роки, на всі часи і культури, на різне виховання. До нас на концерт приїде моя бабуся!" - поділилася Даша.

Батьки дівчат із розумінням ставляться до їхньої творчості та навіть передивляються їхні кліпи по кілька разів

"Наші близькі нас дуже підтримують. Може, це якось смішно і безглуздо, але близькі беруть безпосередню участь. Ми вчора знімалися у латексі. Так от моя мама готувала для мене мій костюм, прибирала з нього тальк… Дуже важливо працювати з людьми позитивно зарядженими, а не виносити своє сімейне сміття на сцену. Цим, мабуть, і відрізняється велич артиста на сцені..." - зауважила Астаф’єва.

Дівчата з "Nikita", як відомо, є одними з найбільш обговорюваних артисток у мережі. До усіх коментарів співачки ставляться з гумором і навіть дякують коментаторам за критику.

"Ми завжди з таким гумором до цього всього ставимося… Навіть те, що стосується коментаторів ТаблоID, - це навіть стане частиною оформлення обкладинки нашого нового альбому. Ми зараз збираємо усі найяскравіші коментарі, не лише смішні, але й з погрозами. Тому що - це дуже яскрава невід’ємна частина", - запевнили артистки.

"Nikita" з гумором ставиться до усіх коментарів на їхню адресу

Відомо, що майже у кожному відео тріо присутні натяки на лесбійські стосунки. Цікаво, що дівчатам не доводиться нічого зображувати і грати.

"Чомусь усі думають, що ми це зображуємо. Ми настільки ідемо від якихось внутрішніх переживань і почуттів, нам нічого не потрібно зображувати! Частіше за все, усі сюжети – це просто моменти проживання на знімальному майданчику, усі сюжети вигадуються на ходу, чесно!" - зізналася Даша.

Нана, Даша і Юля наголошують: вони не грають почуття, а насправді їх проживають

До речі, дівчата називають себе книголюбами.

"Ми шалено любимо читати. Ми, мабуть, єдиний колектив, який у літаку читає протягом всього польоту. Бо це єдине місце, де ми встигаємо вживати якусь інформацію. І усі книги проходять по колу, ми ділимося тим, що прочитали. Ми читаємо однакове, в нас дуже схожі інтереси", - розповіла Нана.

Співачки не лише разом працюють, а й читають однакові книжки

Крім того, усі троє дівчат займаються йогою в одного тренера.

"Я завжди сприймала йогу як якийсь нудний стан тіла, коли ти сидиш і намагаєшся зловити ом-стан. А зараз я знайшла людей, з якими цікаво займатися, які допомагають розвивати гнучкість. Завдяки гнучкості людина може прожити довше. Це гнучкість суглобів, рухливість всього тіла і це стан душі, коли тобі просто легко і ти можеш зробити з тілом все що завгодно, якому підвладне усе", - поділилася Нана.

Йога стала спільним заняттям для учасниць "Nikita"

Варто зауважити, що дівчата справляють враження дружнього колективу. Однак вони не приховують, що буває сваряться.

"Спільна справа допомагає нам знайти спільну мову. Зараз ми готуємося до сольного великого шоу, яке відбудеться 6-го червня. І ми настільки захопилися, що вирішили пожити разом останні два тижні. Нам зняли розкішний номер… Гадаю, в нас буде більше можливості обговорити шоу", - розповіла Астаф’єва.

"У нас у кожної дуже складний характер, але як би ми не посварилися, ми настільки любимо одна одну, що ми закриваємо очі на будь-яку образу, коли комусь з нас потрібна допомога. Сварка забувається, і ми йдемо далі, бо ми йдемо до однієї мети", - додала Юля.

Фото Слави Якобчука "Stage Studio", фото з Facebook гурту, з Instagram

Гурт "Nikita" висловлює особливу подяку Тарасу Воробцю, Юрію Жуйкову та Івану Фролову

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів