Гросу: Вища освіта у шоу-бізнесі – не головне

Четвер, 19 червня 2014, 17:30

Співачка Аліна Гросу, яка вчиться на актрису, поділилася власним досвідом та порівняла основні складові успіху у шоубізнесі та кінематографі.

На думку артистки, вища освіта на естраді – не головне. А от в кіно без неї ніяк.

Що ще потрібно, аби стати успішною, Гросу розповіла "Комосомльськой правде в Украине".

"У цьому світі живе безліч творчих людей, які мріють про самореалізацію, але не знають, в які двері стукати. Я як людина, яка зуміла на собі відчути і "насолоду", і "гіркоту" шоу-бізнесу та кіноіндустрії, хочу поділитися роздумами, досвідом і відповісти на спірне питання: "Куди легше пробитися?" – почала Аліна.

 У свої 19 Аліна вважає, що має достатньо досвіду, аби ним ділитися

Основним фундаментом успіху і в кіно, і в музиці Гросу назвала талант.

"Звичайно ж, мені можна заперечити, аргументуючи тим, що і в тій і в іншій сфері зустрічаються абсолютно бездарні особистості, які домагаються деяких успіхів", - уточнила співачка і додала, що справжній успіх та повага глядача і случала таки неможливі без таланту.

Що ж до освіти – то, на думку Гросу, вона ключова у кіно.

"…Без вищої освіти вам нема що робити в кіно. Людина не народжується з умінням працювати перед камерою. Майстерність потрібно відточувати, займатися, переймати досвід, вчитися. Самородки, які, не маючи вищої освіти, з'явилися в кіно, дуже мало", - зауважила співачка.

"Інша справа - шоу-бізнес. У цій сфері можна, не маючи вищої музичної освіти, досягти чималих висот. Цьому сприяють різні талант-шоу, конкурси, кастинги. Для старту досить закінчити музичну школу, позайматися вокалом, хореографією. Для музиканта існує безліч шляхів власної самореалізації", - зазначила Аліна.

 Сама "бджілка" Гросу на сцені з 4-х років

"Якщо ви пишете музику, вірші та є автором пісень, то їх можна розсилати по радіостанціях, відправляти музичним продюсерам", - сказала вона і додала, що важливу роль тут все-таки мають гроші.

"Для того щоб стати зіркою шоу-бізнесу, вам доведеться вкладати у свою творчість чималі гроші. Послуги аранжувальників, кліпмейкерів, стилістів, піарників - задоволення не з дешевих. Простий приклад: професійний запис однієї пісні на студії обійдеться в кілька тисяч доларів", - розповіла виконавиця.

Аліна також зауважила, що існує альтернатива – підписати контракт з продюсером.

"Тоді всі витрати ляжуть на його плечі, але в цьому випадку вам доведеться попрощатися зі свободою, власною думкою і баченням", - уточнила Аліна.

 У шоубізі дуже важливі гроші - підтвердила Аліна

"Інша ситуація в кіноіндустрії. Тут головну роль грають працьовитість і бажання зніматися. Потрібно оббігати десятки кастингів, перш ніж "потрапити в кадр". Але якщо трапилося, що вас затвердили на роль, ви вже самі зможете заробляти. З'явившись в кадрі одного разу, можна зловити хвилю і по ланцюжку переходити з одного фільму в інший", - поділилася Гросу.

"Якщо в шоу-бізнесі потрібно постійно нагадувати про себе новими кліпами, піснями, вкладаючи десятки тисяч доларів, то в кіно система успіху зовсім інша. Ніяких вкладень не передбачається... Тільки прибуток", - додала вона.

Ну і, звісно ж, Аліна згадала і про такий важливий пункт, як везіння.

"Як не абсурдно це звучить, але удача відіграє дуже важливу роль у долі людини. Я знаю безліч талановитих, перспективних людей, які з певних причин і обставин не можуть домогтися успіху", - підкреслила Гросу.

 Удача дуже важлива всюди - вважає Аліна

"Але я впевнена, незважаючи ні на що, не можна опускати руки. Адже щасливий час настає у кожної людини, просто у когось раніше, у когось пізніше... Головне - не упустити момент, дочекатися, домогтися, не втратити віру і амбіції", - наголосила вона.

Фото з Instagram Гросу


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів