Кума Тимошенко: Не думала, що моя "публічність" зробить стільки добра

28 липня 2014, 10:14

Кума Юлії Тимошенко Наталія Юсупова, як відомо, стала волонтером та допомагає пораненим солдатам у київському шпиталі.

Світська леді, яка звикла відпочивати у Монако та носити брендовий одяг, тепер не може витратити 200 гривень на масаж, бо пораненим ці гроші потрібні більше.

Про свій новий досвід Юсупова розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Телеведуча зустріла Наталію у шпиталі під час концерту вдячності, який для поранених військових влаштували волонтери та зірки.


"Є час, коли можна відпочивати на дорогих курортах, подорожувати та носити дорогі сукні, а зараз настав час, коли я повинна допомогти своїй країні, своєму народу", - зазначила Юсупова.

Наталія весь вільний час витрачає на допомогу пораненим

Наталія працює у шпиталі вже понад 2 місяці.

"Найболючіша історія для мене була, коли я вже тут пропрацювала півтора місяці, і мені сказали, що приїхав молодий хлопчик з реанімації. Хлопчику 19 років, я зайшла до нього, а він виглядає на 15-16 років. Втратив ногу. Я взагалі витривала людина, я до нього підійшла взяла за руку і він розплакався, як дитина", - повідала екс-Ветвицька.

"А я ж мама, маю практично такого ж сина. Мене майже розірвало на частини. Я ледь стрималась, а коли вийшла, мене почали душити сльози. Я й зараз його відвідую, але це важко. Він розповів, що їх просто розстрілювали, багато його друзів загинули. Я ніколи не думала, що Україна буде переживати такий жах", - додала жінка.

Юсупова опікується кількома солдатами

Зараз Юсупова через соцмережу збирає гроші для сімох поранених військових.

"Написавши про це у Facebook, я навіть не очікувала такого ажіотажу, що люди мені повірять, будуть стільки допомагати хлопцям. Я всім дуже вдячна, я ніколи не думала, що оця моя "світська публічність" зробить стільки добра для людей", - зауважила Наталя.

Кума Тимошенко, яка колись брала участь у телешоу про багатих, зараз каже, що змінилася.

"Ось, наприклад, зараз я не можу витратити 200-300 гривень на масаж, тому що знаю, що можу комусь їх віддати", - зізналася Юсупова.

Юсупова, схоже, переосмислила цінності

На традиційне запитання про стосунки з Юлією Тимошенко, її кума зазначила:

"Ми давно вже не бачились, я не знаю, що з ними зараз, тому що моє життя зараз тут".

Фото з Facebook Юсупової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів