Хливнюк: На жаль, я дуже щаслива людина

13 серпня 2014, 14:25

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк нечасто дає відверті інтерв’ю, тим більше, в яких розповідає про особисте.

Однак нещодавно музикант все ж таки наважився розказати про те, від чого отримує задоволення, про виховання дітей та про любов до блошиних ринків.

Крім того, в інтерв’ю журналу "Viva!" Андрій зізнався, що є дуже щасливою людиною і дуже рідко буває нещасливим.

На звичайне для артиста запитання, що б він хотів донести до людей своєю творчістю, Хливнюк відповів несподівано: "Нічого. Це діалог із собою".


Окрім музики, Андрія майже нічого не цікавить.

"Можливо, подорожі… А так, крім музики, мені більше нічогісінько не цікаво. Я хотів би зайнятися продюсуванням, побудувати класну студію, зробити справжній самодостатній лейбл, який би дійсно працював. Але я читаю про досвід інших музикантів, набагато більш яскравих і відомих, значущих для мене, - він засмучує мене", - зізнався музикант.

Творчість для Хливнюка - не засіб щось донести до людей, це лише діалог із самим собою

"Джиммі Хендрікс побудував свою студію, а вона виявилася нікому не потрібною. Хоча це не означає, що не потрібно будувати", - навів приклад Андрій.

Виявляється, цитата з пісні "Бумбоксу" "Я немов маленька дитина, що без тебе жити не може" якоюсь мірою характеризує самого Андрія.

"Жахливо несамостійний. Мені потрібен мільйон помічників і помічниць. Я багато чого вмію, просто я люблю компанію. Мені не потрібні помічники в прямому сенсі, скоріше асистенти, я і сам із задоволенням асистую - на кухні люблю щось порубати, нарізати і підготувати безпосередньо для процесу приготування. Але я люблю компанію, так само як і самотність", - поділився Хливнюк.

Хливнюк любить компанію так само, як і самотність

Андрій також зазначив, що іноді у своїх друзів вірить більше, ніж у себе.

"Мені хочеться вірити у всіх своїх знайомих, називати їх усіх своїми друзями. Але ми ніколи не знаємо, хто якої миті виявиться другом, а хто ворогом. Але я волію спочатку всіх вважати друзями, страшніше не дати людині шанс, ставитися до неї з недовірою, ніж навпаки", - розповів лідер "Бумбоксу".

Хливнюк вважає усіх друзями і ставиться до людей без недовіри

А ще Хливнюк любить блошині ринки.

"Я обожнюю блошині ринки. Саме там я придбав нагрудний годинник "Omega", такі, які "Omega" ніколи не випускала, - страшний "фейк", але дуже крутий! Ще купив там трансформер вісімдесят якогось року - такий пластиковий набір, який потрібно зібрати і склеїти самому, щоб вийшла вантажівка. Ще десь був йо-йо. Але гордість колекції - Хижак - іграшка завбільшки з торшер! Я знайшов його на барахолці в Бангкоку, торгувався! Він стоїть на найвищій полиці, щоб не лякати дітей", - розповів Андрій.

Як відомо, Андрій одружений та має трирічного сина Івана й півторарічну доньку Олександру. За словами чоловіка, він абсолютно не вміє виховувати дітей.

"Більше, ніж дитячі запитання, мене лякають власні відповіді - я розумію, що вони абсолютно не педагогічні, хоча колись я хотів стати педагогом. Я шокований, це так складно! Перш, ніж заводити дітей, треба навчитися їх виховувати і відучитися йти на поводу у власних емоцій", - поділився Андрій.

Музикант зізнався, що йому дуже складно виховувати дітей

Хливнюк також розповів, як любить проводити час з сином, якому у грудні виповниться 4 роки.

"Я люблю з ним скаженіти, боротися, брати його на руки і робити зарядку. Він регоче, заливається і відразу приводить мене в тонус - наповнює м'язи киснем", - поділився щасливий татко.

На запитання про те, чи пам’ятає він миті, коли почувався абсолютно щасливим, Андрій відповів:

"На жаль, я дуже щаслива людина. Я часто буваю в стані щастя, тому що займаюся улюбленою справою, на сьогоднішній день навколо мене залишилося дуже багато близьких мені людей, і вони мене шалено люблять - це правда. Я не так зайнятий, як колись, коли був одночасно зайнятий на кількох роботах. Мене особливо нічого не турбує, є час подумати. Рідше я буваю нещасливий, ніж навпаки".

Андрій дуже щасливий, бо має час подумати і займається улюбленою справою

Фото "Viva!" і ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів