Джамала закликала кримських татар вірити, що все буде добре

26 вересня 2014, 12:19

Співачка Джамала, як відомо, нещодавно дебютувала у кіно. Вона зіграла у фільмі "Поводир" Олеся Саніна, який номінують на премію "Оскар".

Виконавиця зізналася, що працювати на знімальному майданчику було непросто, особливо тому, що усі ставилися до неї як до новачка. Однак Джамала хотіла б зніматися і далі.

Крім того, співачка вірить, що у Криму все буде добре. А в інтерв’ю виданню "Крым. Реалии" зірка закликала вірити у це кримських татар.

Незважаючи на свій доволі вдалий кінодебют, Джамала не поспішає називати себе актрисою.


"Звичайно, мені було дуже непросто, тому що всі ставилися до мене, як до новачка. Всі знали, що я - співачка Джамала, але я не актриса. Я не мала ілюзій з приводу того, що раз я знімаюся в кіно, я автоматично стала актрисою. Адже те ж саме і в музиці. Те, що ти даєш концерти, ще не говорить про те, що ти музикант. Для цього потрібно пройти цілий шлях", - зауважила артистка.

Джамала у фільмі "Поводир" зіграла майже себе - джазову співачку

"Мені дуже сподобалося працювати в кіно. Я хотіла б ще зніматися. Це цікаво, і мені приємно, що я зіграла роль саме співачки", - додала вона.

Досі болючою для Джамали залишається тема її рідного Криму, де востаннє вона була у серпні.

"…Приїхала моя сестра зі Стамбула разом з родиною, приїхала велика кількість родичів. У мене дуже багато сестер, братів, племінників. Кожен день ми сідали за величезним столом і розмовляли. Звичайно, говорили про Крим. Це наша Батьківщина, і, природно, ми засмучені тим, що відбувається. Будемо чекати. Я зараз так налаштована. Іншого виходу немає, треба просто чекати", - розповіла співачка.

Джамала, яка народилася та виросла у Криму, налаштована на краще

На запитання, чи планує вона дати концерти у Криму, Джамала сказала:

"Я завжди намагаюся розповідати про те, що відбувається, говорити про наболіле. Я використовувала виступ на "Новій хвилі", щоб висловити свою громадянську позицію, вийшовши на сцену в колірній гамі нашого прапора і заспівавши "No War In Ukraine". Але про проведення концерту в Криму, я, чесно кажучи, не думала. Можливо, якщо для цього будуть створені умови, і я відчую важливість цього заходу - тоді так".

Що ж до ситуації з кримськими татарами, які зараз переживають важкі часи на анексованому півострові, то Джамала закликає їх вірити у краще.

"Я хочу, щоб ви вірили. Віра - насправді, дуже сильна штука. Вірте, що все буде добре, що настане мир, що Крим знову буде в складі України. Не втрачайте надії і віри, тому що, як би банально це не звучало, - це те, що нас тримає", - наголосила виконавиця.

Співачка закликає свій народ не втрачати віру

"Мене тримає любов моїх близьких, які зараз знаходяться в Криму. Любов до свого дідуся, якому вже 86 років. Він обожнює свій інжир, кожен день бережно поливає його і доглядає. Любов до своїх батьків. Любов до своєї землі", - поділилася вона.

І наостанок Джамала закликала відкинути ненависть, плітки та вірити усім серцем, що все буде добре.

Фото з Facebook Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів