Порошенко розповів про дорогу до Бога та вдячність дружині

29 вересня 2014, 17:33

Президент Петро Порошенко не приховує, що є досить набожним. Щоранку він молиться, в руках постійно тримає чотки та частенько відвідує храми.

До Бога Петра Олексійовича привела сумна подія – смерть матері.

Про це він розповів в інтерв’ю "ТСН".

На запитання, які саме гріхи він замолює, Порошенко сказав:


"Господи, всі ми грішні і, звичайно, коли ти йдеш на сповідь, то сповідуєш свої гріхи, в тому числі неуважність в молитві, недотримання посту. Я думаю, це досить природно для кожного християнина. Важливо, щоб людина знайшла свою дорогу до Бога, дорогу до храму, свою дорогу до молитви та службі Божій, хоча б в неділю".

Порошенко знайшов свою дорогу до Бога та, схоже, повів нею і дітей з дружиною

Петро Олексійович також розповів, чому раптом став таким побожним.

"Кожну людину до Бога приводить своя подія. Для мене це була смерть мами, і я просто відчув необхідність цього, коли всю ніч провів у храмі Божому, біля труни з мамою. Тоді щось перевернулося всередині. Я просто відчув гостру потребу ходити до церкви, молитися, просити у Бога підтримки", - зізнався президент.

Порошенко наголосив, що дотримується всіх постів і щодня звертається до Бога. Крім того, він не шкодує грошей для церкви і за свій рахунок побудував понад 20 храмів в Україні.

Окрім Бога, президент має поруч людину, якій вдячний за усе. Це його дружина Марина.

"Я свою дружину дуже люблю. Я їй дуже вдячний. Всі сили, які я маю для того, щоб виконувати завдання і відповідальність, яку на мене поклав український народ, це завдячуючи їй", - зауважив гарант.

Порошенко щодня по 15 хвилин замолює свої гріхи. Що саме - не сказав

Завдяки дружині Порошенко, наприклад, дізнається новини про онука.

"Наприклад, сьогодні він голову підняв гордо, він вже вчиться самостійно перевертатися. Кожен день - це якийсь розвиток. Правда, це я знаю зі слів дружини", - зізнався президент.

Відомо, що Порошенко часто працює ночами і дуже пізно повертається додому.

"Я думаю, що коли закінчаться вибори, коли ми розпочнемо реформи я буду повертатися додому раніше. Я обіцяю не пізніше півночі. Зараз у мене немає вільного часу…" - повідомив президент.

Що ж до відпочинку, то його Порошенко воліє проводити з родиною.

На відпочинок пан президент часу не має. Але якщо з'являється годинка - він її проводить з родиною

"Коли з'являється час відпочити, то якусь годину я намагаюся проводити з родиною. Тоді я отримую відпочинок. Якщо говорити про майбутнє, то я не можу вже уявити, що коли-небудь настане день, коли я буду мати можливість зайнятися чимось у вільний час", - зазначив Петро Олексійович.

Нагадаємо, 26-го вересня Порошенку виповнилося 49 років. Дружина піднесла йому зворушливий подарунок.

Фото з Facebook Порошенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів