Наречена Кличка: Я не піду під вінець з 18 кіло зайвої ваги

3 жовтня 2014, 11:56

Дуже вагітна наречена боксера Володимира Кличка, актриса Хейден Пенетьєрі не хоче іти під вінець у весільній сукні із 18 зайвими кілограмами, які вона набрала.

Але сам факт майбутнього весілля дівчина не відкидає.

В інтерв’ю виданню "The Star" 25-річна подруга Кличка розповіла про свій цікавий стан та вкотре розхвалила характер нареченого.

Хейден зізналася, що її вагітність проходить чудово.


"Перший триместр почувалася сонною і виснаженою, але це не було дуже важко, бо я звикла так почуватися", - поділилася актриса, яка начебто чекає на двійню.

"Мені весь час хотілося їсти щось солоне, тому я сиділа на курячому супі з локшиною. І я помітно погладшала. Я важила 48 кілограмів, і вгадайте, скільки я важу зараз? 66 кілограмів", - зізналася дівчина.

Зараз маленька Хейден важить 66 кілограмів

Наразі Кличко перебуває далеко від нареченої, адже вона продовжує зніматися у своєму найвідомішому проекті - "Нешвілль".

"Він перебуває у Європі. Є причина, чому він не тут. Мені шкода, що він не зі мною. Адже він такий надійний. Він так спокійний і терплячий - ніколи не підвищує голос. Він завжди залишається тихим, спокійним і легким у спілкуванні. А я можу сидіти поряд і використовувати його як боксерську грушу", - похвалила Кличка Пенетьєрі.

На запитання про те, як колеги сприйняли новину про вагітність, Хейден сказала:

"Це було дійсно важко, тому що спочатку необхідно було почекати. Принаймні 12 тижнів, бо я перебувала в зоні ризику. Було непросто, але коли я нарешті повідомила, у них було достатньо часу, щоб вписати вагітність у шоу".

Під вагітну Хейден переписали сценарій "Нешвілля"

Також Пенетьєрі зазначила, що не хоче бути причиною відходу Кличка з великого спорту.

"Я хочу, щоб він чинив так, як вважає за потрібне. Я думаю, що хороші стосунки, це тоді, коли у кожного з партнерів є свої індивідуальні життєві цілі, але вони витончено перетинаються десь в золотій середині. Я ні за що не хочу, щоб він через мене кинув бокс. Це має бути його вибір та поклик", - наголосила актриса.

І ще Хейден невтомно хвалить свого Вову.

"Я бачила, як цей чоловік протягом останніх 5-6 років ставав все краще і краще, і що він робить у спорті. Бокс - це не тільки фізична сила, психологія тут теж важлива. І він продовжує вдосконалюватися і в першому, і в другому", - сказала дівчина.

Пенетьєрі захоплюється Кличком

"Я відчуваю величезну повагу до нього, до того, що він робить, до його мудрості. Він відчує, коли прийде час, він - великий хлопчик. Він може подбати про себе. Я дуже вірю в нього, і коли він боксуватиме, я буду перебувати поруч як його найвідданіша шанувальниця", - запевнила Хейден.

На найбільш важливе для прихильників запитання про весілля дівчина зазначила:

"Враховуючи все, що відбувається зараз, про весілля я думаю найменше. Це станеться, коли станеться. Чесне слово. Я не піду під вінець у весільній сукні з 18 кілограмами зайвої ваги. Не той випадок".

Для весільної сукні Хейден, судячи зі всього, збирається схуднути

Фото з Instagram, з Twitter Hayden, "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів