Джамала: Я не можу взяти в руки автомат, але в змозі допомогти мистецтвом

22 жовтня 2014, 14:49

Співачка Джамала зізналася, що після розстрілу Небесної сотні хотіла змінити професію, бо не розуміла, як можна співати, коли люди гинуть.

Однак потім виконавиця усвідомила, що не може взяти в руки автомат, зате здатна допомагати людям музикою.

І ось не так давно Джамала випустила новий альбом і безкоштовно виклала його у мережу.

Чому вона так зробила, співачка розповіла в інтерв’ю "Фактам".


"На жаль, музику давно не купують. Нові пісні скачують в Інтернеті безкоштовно. На законодавчому рівні артист не захищений від цього. Я вирішила сама викласти власні пісні в хорошій якості", - пояснила Джамала.

Джамала виклала свій альбом у вільний доступ, бо на продажу музики все одно не заробляє

Зірка також зізналася, що плаче щоразу, коли закінчує писати пісню.

"Кожен твір для мене - пережита емоція. За останній рік стільки всього в нашій країні відбулося, стільки хвилювань, і всі вони відбилися в моїй творчості. Багато пісень вийшли сумними", - поділилася Джамала.

На запитання про те, чи збирається вона найближчим часом вийти заміж, співачка зазначила:

"На весіллі своїх друзів впіймала букет нареченої. От і перевіримо цю прикмету, подивимося, коли я сама вийду заміж. Складно думати про радісні події, коли в країні йде війна і багато моїх знайомих служать в зоні АТО".

"Телефоную жителями Донецька: бомблять, сусіда вбило, будинок рознесло... Ми тут, в Києві, до кінця не усвідомлюємо ситуацію. Ось навіть я, як і багато артистів, знімалася в соціальних роликах, брала участь в інших проектах до Дня незалежності. І що? На екрані красива картинка, а проблема як була, так і залишається", - обурилася Джамала.

Нещодавно Джамала зловила букетик нареченої, але про весілля зараз думати не час

До речі, у політику її не кликали.

"…І слава Богу. Я б все одно не пішла. Щаслива, що займаюся своєю справою… Після розстрілу Небесної сотні я думала, що прийшов час, коли музи мовчать. Навіть хотіла змінити професію. Як можна співати, коли гинуть люди?" - зізналася Джамала.

"А потім зустріла свою знайому, яка сказала: "Ти знаєш, я тільки повернулася з Ізраїлю, країни, яка живе в умовах постійної війни, обстрілів. І там мені сказали: "Якби у нас не було мистецтва, музики, театру, ми ніколи не стали б такою розвиненою і сильною країною". Мені це дуже допомогло повернути віру в себе і в те, що я роблю. Не можу взяти в руки автомат, щоб захищати свою країну, але в змозі робити це за допомогою музики", - розповіла співачка.

Під час трагічних подій на Майдані у Джамали було бажання змінити професію

Також Джамала підкреслила, що не вважає відмову від участі у "Євробаченні-2015" доцільною.

"Мені здається, не варто відмовлятися від участі саме зараз. Навпаки, нам потрібно залучати до себе увагу всього світу. А телекомпанія оголошує, що грошей немає - заборгували за останні чотири роки за трансляцію. Як це ?! На сайті УТ-1 в офіційному повідомленні пишуть: мовляв, у телеканалу немає фінансової можливості транслювати конкурс і підготувати учасника, але якщо люди нам допоможуть ... Ми скидаємося на армію, медикаменти, їжу, а тепер ще й на "Євробачення"? Потрібно змінювати підхід", - сказала вона.

Фото з Facebook та з Instagram Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів