Могилевська: Які б часи не були, артист повинен співати

6 листопада 2014, 15:14

Співачка Наталія Могилевська, яка нещодавно дала сольний концерт у столиці, поділилася думками з приводу своєї місії та розповіла, чому не збирається сидіти на дієтах.

Зірка упевнена, що артист має співати за будь-яких обставин та у всі часи, і не обов’язково за гроші.

Про це та інше Могилевська розказала в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Наталію запитали про ставлення до скандалів навколо артистів, які говорять чи навпаки не говорять про свою громадянську позицію.


"Вважаю, що артист повинен тоді говорити, коли йому є що сказати, а не заради планового піару. До глядачів своїх я ставлюся дуже відповідально - знаю, що вони чекають моїх слів, чекають пісень, які подарують надію або важливі для них емоції", - сказала співачка.

Давненько вже Наташа не давала інтерв'ю...

До того ж Могилевська наголосила: у такі складні часи кожна людина має залишатися спокійною та вірити.

"…Я впевнена, що всі випробування, які посилає нам Всесвіт, даються тільки тоді, коли ми їх можемо витримати. Кожна людина всередині себе має зрозуміти - за що вона отримала ці випробування долі, і знайти правильний вихід", - розмірковує Наталя.

"Я нічого не можу змінити в ситуації, яка є зараз в країні. Але я можу щось зробити для кожної конкретної людини, яка приходить до мене на концерт. Це моя місія, мій шлях - допомогти людям знайти стрижень всередині себе і всередині своєї сім'ї", - зазначила Могилевська.

Наталя по-філософськи ставиться до випробувань та намагається допомогти знайти людям стрижень у собі

На думку Наталі, головне завдання артиста – співати за будь-яких умов.

"Які б не були часи, артист повинен робити тільки одне: співати. Співати вдома, в маленькому кафе, на сцені маленького театру або на сцені "La Scala" - не має значення. Так, за маленькі гроші теж співати. І безкоштовно. Або якщо ти артист рівня Мадонни - співати за мільйони. Думаю, для багатьох артистів буде корисно пожити скромніше", - зазначила співачка.

"Я вже 11 років допомагаю молодим артистам, і основна їхня проблема - зоряна хвороба і спокуса фінансова. У них з'являються шанувальники, спонсори, бажання їздити на крутих авто. Тож я дуже рада, що зараз ми повернулися до ситуації, коли люди шоу-бізнесу змушені дисциплінувати себе скромністю", - поділилася Могилевська.

Наталка рада, що зараз артистами доводиться жити скромніше

Також Наталю, як завжди, не оминула тема зайвих кілограмів.

"З одного боку, я хотіла б скинути кілька зайвих кілограмів, але з іншого - я проти моди на дуже худих дівчат. Зайві кілограми я набрала, коли кинула курити. Фахівці сказали мені, що уникнути цього практично неможливо - міняється обмін речовин. Але для мене як співачки було дуже важливо кинути палити, а з кілограмами я як-небудь впораюся!" - заявила Наталя.

Однак дієтами себе мучити Могилевська не збирається.

"Жінка повинна бути щасливою. Худнути треба поступово завдяки правильному харчуванню. І не можна лікувати тіло і не лікувати душу! Організм, який видужує, від чогось захищається - може, це наслідок особистої трагедії, може, у вас неправильний розпорядок дня або занадто багато роботи, або ви занадто мало спите", - розповіла Наталка.

Що ж до сексу, то він для Могилевської має особливе значення.

"Секс для мене - лише складова духовного і соціального фактора. До цього поєднання у стосунках з чоловіком я і прагну", - зізналася співачка.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів