Могилевська: Я вибрала для себе філософію жінки-директора

4 грудня 2014, 11:01

Співачка Наталія Могилевська зізналася, що якоїсь миті відчула себе результативною, але не дуже щасливою істотою. Щоб віднайти гармонію із собою, вона три місяці провела в Індії, і це була найтриваліша відпустка за всю кар’єру.

Зараз Наташа переосмислює життя, змінюється та чекає на стосунки, які принесуть їй "глибинну радість".

Про те, чим живе останній рік Могилевська розповіла журналу "Viva!".

Співачка визнала, що занадто багато на себе взяла.


"Не маючи управлінської освіти, очолювала велику компанію, займалася продюсуванням багатьох артистів, паралельно сама була артистом... Це дуже важко. У результаті мало статися щось страшне, щоб я нарешті зрозуміла - так не можна. Після смерті мами я назавжди змінила своє життя", - сказала Наталя.

Зміни у житті Могилевської сталися після смерті матері

Коли Могилевська зрозуміла, що перетворюється на робота, вона гайнула до Індії.

"Розмір катастрофи я усвідомила, коли жила в Індії. У мене був час побути наодинці з собою, і я так само, як героїня фільму "Їж, молись, кохай" Джулія Робертс, спробувала зрозуміти - чого хочу, про що мрію… Майже три місяці! Таку розкіш, як зупинку робочого процесу на кілька місяців, я дозволила собі вперше за дуже-дуже багато років", - поділилася артистка.

"…Раніше я жила, не шкодуючи себе: домагалася, чого б то не коштувало, максимуму результатів, "витискала" свої тіло, душу і мозок на сто відсотків... Так було до недавніх часів, поки я не зрозуміла: час відчути себе жінкою, яка насолоджується душевним теплом і готова з задоволенням жити, творити і любити", - зізналася Могилевська.

Лише нещодавно Наталя зрозуміла, що вже час відчути себе жінкою, яка насолоджується життям

Наталія наголосила, що дуже змінилася за останній час. Тому тепер їй потрібен вже інший тип чоловіка, не такий, як підходив їй раніше.

"Я стала більш системною, нікуди тепер не спізнююся - це дивовижна якість, на вироблення якої я витратила роки життя! І мені тепер потрібна інша людина. Але яка - я сама ще не сформулювала для себе до кінця, поки не завершила власну "освіту" на даному етапі", - зауважила вона.

Але Наталія прагне особливих стосунків.

"Я б хотіла таких стосунків, які принесуть глибинну радість, щастя і спокій, або не потрібно взагалі ніяких!" - заявила вона.

Розмірковуючи про різні ролі жінок у житті, Могилевська визначила свою.

"Я вибрала філософію жінки-директора: цілеспрямованість, активність, ніколи не скаржитись, не рюмсати, не зізнаватися в слабкості, домагатися поставленої мети, йти вперед, хочеш зробити добре - зроби сам… Загалом-то, тепер я розумію, що перетворилася на істоту досить результативну, але мало щасливу", - зізналася співачка.

Могилевська визнає, що сама зробила з себе нещасливу істоту

Тому тепер Могилевська перебудовує своє життя так.

"Адже жіноча суть - це, переважно, вміння бути гнучкою… Жінка повинна створити будинок і дарувати море емоцій, а обов'язок чоловіка - бути активним і відповідальним. А вийшло так, що все життя я розвивала в собі традиційно чоловічі якості", - зазначила Наталя.

Крім того, співачка зменшила навантаження, як фізичне, так і моральне.

"Якщо раніше у мене було мінімум по два тренування в день, і я відчувала себе виснаженою, то сьогодні я роблю легку півгодинну прогулянку з собаками в швидкому темпі і цього, по-моєму, досить для жінки. Намагаюся щовечора закінчувати басейном", - розповіла вона.

Наталя вже не навантажує себе спортом щодня

Нагадаємо, нещодавно Могилевська закінчила всеукраїнський тур сольним концертом у столиці. Гастролі були присвячені матері співачки та всім матерям України.

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів