Ярема розповів про "скромний" годинник та "пошарпану" краватку "Louis Vuitton"

10 грудня 2014, 12:11

Генпрокурор Віталій Ярема зізнався, що йому незручно через вісьмох охоронців, які постійно поруч. Мовляв, нікуди без них не зайдеш.

Також він, схоже, не надто радіє, що носить краватку 5-річної давнини та годинник, куплений 10 років тому.

І зарплатня у 6,5 тисяч дещо образлива, на думку генпрокурора.

Про це та інше Ярема розповів у інтерв’ю "Українській правді", з якого ТаблоID вибрав найцікавіше.


Генпрокурора охороняють вісім охоронців відповідно до закону.

"Нікуди не зайдеш. Ані в магазин, ані в кафе. Будинок-робота. І так кожного дня. В цьому кабінеті проводжу по 20 годин", - зізнався Ярема.

Робочий кабінет, до слова, прикрашають шафи із українською художньою літературою, нагороди та акварельні пейзажі на стінах.

З квітня за новою нормою закону "Про прокуратуру" Ярема отримуватиме 50 тисяч гривень. Зараз його зарплатня складає 6500 гривень.

"Насправді у мене зарплатня біля 17 тисяч гривень, але я потрапив під постанову Кабміну, згідно з якою скоротили зарплатню. І коли двічі на місяць я отримую по 3 тисяч, це трохи, чесно кажучи, образливо", - поділився Ярема.

Ярема вже, певно, не може дочекатися квітня...

"Тому що Генпрокурор не повинен отримувати таку заробітну плату. Але виходячи з ситуації в країні… Не хочу потрапити під таку критику, як Мустафа Найем", - посміхаючись додав генпрокурор.

На зауваження про те, що його краватка від "Louis Vuitton" коштує приблизно його місячної зарплати, Ярема відповів:

"Річ придбана п’ять років тому. Бачте, він пошарпаний (демонструє зворот краватки – УП). Що ще вам показати? Цьому годиннику десять років, "ОMEGA", - показав генпрокурор.

Ярема показав свій порівняно скромний швейцарський годинник

До речі, ще торік в одному зі своїх інтерв’ю Ярема вже казав про цей годинник, який, за його словами, коштував 15-20 тисяч гривень.

Також журналісти згадали про будинок Яреми в елітному містечку "Золоче", який у жовтні зафільмували автомайданівці.

"У 2007-му році я купив земельну ділянку - 0,75 га землі. Побудував будинок 268 квадратних метрів. Його здали в експлуатацію в 2008-му році і сьогодні він належить моїй дружині, а значить і мені. Там є прибудинкові споруди, що відображені в декларації про доходи", - зауважив Ярема.

Будинок генпрокурора в елітному містечку викликав багато запитань

"У 2009-му році я продав квартиру на Оболоні за 6 мільйонів гривень. Задекларував це і заплатив відсотки. Крім того, у мене дружина теж заробляє гроші. Я прожив на світі 51 рік, побудував будинок, посадив дерево, виростив сина", - додав генпрокурор.

До того ж Ярема наголосив, що власного бізнесу немає.

"Є дружина, є заощадження, які надають можливість заробляти гроші. Є родина, є брат, який займається підприємництвом в селі. Обробляє паї, там близько 5 тисяч га землі. Син заробляє 3500 гривень. Про сина запитання будуть?" - звернувся до журналістів генпрокурор.

Однак запитання було не про сина, а про дочку, яка наче мріє стати журналістом.

"Вона і буде журналістом. Зараз вона планує їхати в Польщу навчатися в університеті Адама Міцкевича. Вже отримала ступінь бакалавра з журналістики", - розповів Ярема.

Дочка Яреми Ілона вже потрапляла на шпальти преси, після чого видалила свої сторінки у соцмережах

Повну версію інтерв’ю читайте на сайті "Українська правда"

Фото "УП", з Facebook Яреми та з ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів