Кличко говорить до Дусі лише російською та обіцяє пустити в бокс

20 січня 2015, 13:28

Після народження дочки боксер Володимир Кличко не сходить з перших шпальт українських та західних ЗМІ. У пресі здебільшого мусолять тему весілля Кличка з актрисою Хейден Пенетьєрі та оригінальне ім’я доньки пари.

Дівчинку, як відомо, назвали Кая Євдокія, але татко кличе її просто – Дуся.

Про це та про свої батьківські почуття Кличко-молодший розповів в інтерв’ю газеті "Сегодня".

Володя не приховує свого захвату від народження первістка та радить усім ставати батьками.


"Раніше мені доводилося чути від інших, які це відчуття, коли стаєш батьком. Зараз я можу порадити всім, хто ще не наважився на цей крок, обов'язково завести дитину. І я, і Хейден мріяли стати батьками протягом багатьох років. І ось 9 грудня наша мрія здійснилася!" - поділився радістю боксер.

Кличко настільки захопився батьківством, що взявся усім радити заводити дітей

До речі, Хейден народжувала на Гавайях.

"Коли вона пішла в декрет, ми прийняли рішення, що їй краще вирушити у місце, де вона зможе повністю сконцентруватися на підготовці до народження дитини, де нічого не буде відволікати. Я б це порівняв з тим, як я перед боями заїжджаю в тренувальний табір в австрійському Гоїнгу. Далеко від суєти набагато краще готувати до майбутнього процесу", - пояснив цей вибір Кличко.

Володимир зізнався, що цей Новий рік не забуде ніколи.

"Це дивно - спостерігати, як донька змінюється з кожним днем - у міміці, рухах! Я замислився, що через рік вона вже буде бігати, а через два - говорити... Ставши батьком, я тепер набагато краще розумію своїх батьків. Я б навіть сказав - весь сенс життя", - сказав боксер.

"Я бачив, на жаль, як йдуть члени сім'ї. Тепер я став свідком народження своєї дитини. Це і є цикл життя. У такі моменти переосмислюєш дуже багато чого. Можливо, якби я вперше став батьком у 22 роки, я б не задумався над такими речами, але в 38 це сприймаєш вже усвідомлено, з насолодою", - зауважив Володимир.

Зустріч 2015-го року Кличко-молодший не забуде ніколи

Кличко зізнався, що процес вибору імені для дочки був досить складний через різницю між культурами.

"Але я завжди хотів, якщо у мене народиться дочка, назвати її Євдокією - ім'ям нашої бабусі по маминій лінії. У дитинстві ми з нею проводили дуже багато часу. А Кая - ім'я інтернаціональне. У різних країнах, мовах воно має різні значення", - поділився боксер.

"Я дуже люблю водні види спорту, море, океан, все, що пов'язано з водою. А "кай" у тих же гавайців означає "океан". Для мене це ім'я пов'язане з енергією океану і моїми емоціями, які я відчуваю, перебуваючи біля води. Я багато часу проводжу в тренувальному таборі в Альпах, і гори мені дуже подобаються, але океан мені ближче", - розповів Кличко.

З малою Володя розмовляє лише російською.

"З Хейден я говорю на суміші англійської та російської. Вона з дочкою розмовляє англійською, а я – тільки російською. Це цілком звичайна практика, ми хочемо, щоб донька вільно говорила і російською, і англійською", - зазначив українець Володимир.

Кличко хоче, аби дочка вільно знала англійську та російську. Про українську боксер і не згадував

На запитання, чи він не буде проти, якщо дочка захоче займатися боксом, Кличко-молодший сказав:

"Добре, що наші з Віталієм батьки не перешкоджали нашим заняттям боксом. Хоча вони не були прихильниками цього, скоріше навіть супротивниками. Їхня позиція була: нам це не дуже подобається, але якщо подобається вам, будь ласка. Те ж саме буде і в моєму випадку. Якщо моя дитина виросте і захоче займатися чим-небудь, я не буду перешкоджати. Якщо це буде бокс – хай щастить!".

Мабуть, усіх цікавить, як же батьки кличуть своє маля вдома.

"Кличемо її в сім'ї Дусею. Хейден не відразу зрозуміла, що таке "Дуся", але я пояснив. Віталій теж тільки побачив дитину, відразу: "Привіт, Дуся!" – розповів Вова.

Хейден не одразу зрозуміла, чому її дочку називають Дуся, але Володимир по-іншому і не збирався

Що ж до очікуваного весілля, то Кличко поки про нього не думає.

"Поки в Україні йде війна, питання з весіллям неактуальне. Звичайно, можна провести церемонію, все можна, але у багатьох людей, яких ми хочемо запросити, зараз є більш важливі турботи. Поки на моїй батьківщині немає миру, ми наше весілля відкладемо. Так, є певна логіка: спочатку весілля - потім дитина. У нас з Хейден народилася дочка, ми не в шлюбі - нічого страшного! Наші стосунки тільки зміцнюються, тепер ми з нею пов'язані до кінця наших днів", - резюмував боксер.

Фото "People" та з Facebook Кличка

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів