Руслана: Моя громадянська позиція важливіша за статки та кар’єру

30 січня 2015, 13:36

Якщо підсумувати усе те, що співачка Руслана зробила за минулий рік, стає очевидним, що творча кар’єра для неї відійшла на другий план. Можна було б подумати, що артистка просто піариться на весь світ, але сама вона запевняє, що піарить лише свою країну.

Крім того, Руслана підкреслила, що політика та місце у Раді її не цікавить взагалі, як і власне збагачення.

Про все це зірка шоу-бізнесу та громадянська активістка розповіла в ексклюзивному інтерв’ю ТаблоID.

Останнім часом Руслана частіше буває закордоном, ніж в Україні. Однак вона підкреслює, що піарити себе у світі їй не треба.


"Справа в тому, що сьогодні мені просто не потрібен піар. Я не створюю і не записую нових пісень, не працюю над новим шоу, майже не виступаю, не маю ніяких творчих проектів. Мені просто немає що піарити, окрім моєї країни. Підтримка та захист іміджу України – це те, чим я зараз займаюсь", - заявила зірка.

Руслана запевняє, що самопіар їй зараз не потрібен

"До мене приходять запити з США, Канади, Європи із проханням приєднатися до тих чи інших соціальних або благодійних ініціатив, провести спільну зустріч, поспілкуватися та дізнатися про реальну ситуацію в Україні. Сьогодні, маючи друзів та партнерів по всьому світу, я влаштовую та координую акції, спрямовані проти путінської пропаганди", - поділилася вона.

Руслана також сподівається, що її гострі заяви для міжнародних медіа під час засідань ЄС, ОБСЄ, Атлантичної ради та на численних конференціях принесли користь та привернули більше уваги світових спільнот до України, до питання санкцій, згуртували українську громаду та зміцнили волонтерські рухи.

Співачка сподівається, що своїми виступами змогла привернути увагу світу до України та згуртувати волонтерські рухи

"До речі, нагороди – це не завжди лише почесті і церемонії. Часто це і грошові призи, які я передаю на потреби армії. Сьогодні працює мій благодійний фонд "Український світанок", заснований ще у 2007 році. Ми активно реалізовуємо програми допомоги бійцям АТО. Влітку та восени ми підтримували родини переселенців. Діаспора направляє чимало гуманітарної допомоги в Україну. Я вірю, що все це має вагу", - сказала співачка.

На запитання, яким чином вона витримує такий насичений графік, Руслана відповіла, що все завдяки оточенню та підтримці.

"Я знаю, що можу покластися на свою команду, і будь-яка моя ініціатива підтримується та реалізується. Я вдячна своєму чоловікові та своїм батькам за піклування і терплячість. Разом ми багато подолали", - зазначила артистка.

"А організм я відновлюю завдяки тому, що навчилася швидко і в домашніх умовах готувати здорові страви: овочі, каші, фрукти, молочні вироби. У мене завжди знайдеться час для того, щоб зробити йогурт. Коли графік насичений, моя мама приїздить зі Львова і допомагає", - додала вона.

Іноді мама приїздить зі Львова та допомагає зірковій доньці

Чоловік Олександр Ксенофонтов, як і раніше, повністю підтримує свою непосидючу дружину. І коли справи дозволяють, він супроводжує її у поїздках.

Що ж до політики, то до неї Руслана не прагне взагалі.

"Особливо зараз, коли ми спостерігаємо, як наші ідеали і сподівання, всі, як один, ідуть, вірніше, вже пішли в політику. Я давно зрозуміла, що політика не для мене, і не прагну до влади, не ставлю собі за мету політичну кар’єру. Я взагалі зараз кар’єру не розглядаю, як таку. Це видно неозброєним оком. Мене щиро непокоїть наше майбутнє, і я до глибини душі переймаюся ситуацією в Україні. Мене не цікавить достаток або високі злети. Таке буває", - зізналася співачка.

Чоловік у всьому підтримує Руслану

"Громадянська позиція, насправді, також є політикою. Точніше, народною дипломатією. Але коли мова йде про Верховну Раду, в такому вигляді політика мене ніколи не зацікавить. Принаймні зараз я в цьому впевнена", - наголосила артистка.

За минулий рік Руслана майже не виступала. А якщо і давала концерти, то переважно з благодійною метою. Тож виникає логічне запитання, на які кошти вони з чоловіком живуть.

"Спочатку я взагалі не могла виступати. Мені було важко поєднати шоу і те, що відбувається в країні. Це моя особиста внутрішня позиція. Ми з чоловіком працюємо багато років і маємо накопичення. На щастя, наші потреби не містять нічого надзвичайного, і ми можемо собі дозволити присвятити час і життя поклику душі. Наша громадянська позиція для нас важливіша за достаток", - сказала Руслана.

У 2015-му році Руслана планує благодійні концерти у Німеччині, Іспанії, Греції та Польщі

Також співачка додала, що вони з чоловіком ніколи не були матеріалістами.

"Ми завжди, від самого початку і до сьогодні, заробляємо лише для того, щоб витрачати на реалізацію нових ідей, нових покликів долі. Ризикуємо, багато втрачаємо, але ми вільні і щасливі люди", - зауважила Руслана.

І наостанок ТаблоID запитав співачку, чи потрібна Україні участь у "Євробачення-2015".

"На мою думку, цього року "Євробачення" не потрібне і, лише, розізлило б без того знесилених і стурбованих людей. Я не стежу за "Євробаченням" або іншими розважальними шоу, якими зазвичай цікавилась. У мене немає на це настрою", - сказала Руслана.

Руслана вважає, що цього року участь України у "Євробаченні" не потрібна

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів