Вакарчук не розуміє забобонів та мріє відмовитися від м’яса

3 березня 2015, 11:55

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук поділився враженнями від успішних гастролей по містах Америки. Музикант вважає, що повні зали вони зібрали не тільки тому, що Україна зараз в тренді, а ще й тому, що вони самі займалися організацією туру.

Вакарчук також розповів, в якому з міст Америки міг би жити, на концерт якого гурту хотів би потрапити та про що мріє напередодні свого 40-річчя.

Нещодавно у Києві відбулася прем’єра кіноверсії концерту "ОЕ" на НСК "Олімпійський". Після показу Вакарчук відповів на кілька запитань Катерини Осадчої для програми "Світське життя".

Наприклад, Катя запитала Славіка, на концерті кого з зірок він мріє побувати.


"З таких масових хотів би побувати на "AC/DC", адже в них сильна енергетика, яку відчуваєш навіть через екран. Я не є їхнім фанатом, я швидше їх поважаю, ніж люблю, але це було б цікаво", - зізнався Вакарчук.

Святослав хотів би сходити на концерт ветеранів хард-року "AC/DC"

На уточнення, чи готовий він просто зі всіма танцювати у фан-зоні, Святослав відповів:

"Ось так нещодавно був на Гребєнщикові, правда, там в фан-зоні я не танцював, тому що під цю музику не потанцюєш. Але стояв зі всіма, дивився. На "Басті" я був, пам'ятаю, і танцював".

14-го травня Вакарчуку виповниться 40 років. Багато хто не святкує саме цей ювілей.

"Я, до речі, не знаю чому. Я до всіх таких забобонів ставлюся спокійно. Це так, як Прощена неділя. Всі пишуть: "Вибач мені". Я не розумію, за що я маю вибачатися, я ж нікому нічого поганого не робив. А якщо вже хтось посварився, то навіщо спеціально чекати цього дня? Чому ми всі так любимо ці правила, свята? Чому піст і тоді обов'язково не можна пити? Чом би не пити цілий рік? Або не їсти м'яса? Я багато таких речей не розумію", - поділився музикант.

На запитання, з якими бажаннями він входить у новий етап свого життя, Вакарчук сказав:

"Пам'ятаєш, як всі переживали, коли наставав Міленіум? Всі казали: тепер все буде по-іншому. Минуло 15 хвилин, випили шампанського і все по-старому стало. Дурнувата мрія, про яку я можу сказати: я намагаюся їсти поменше м'яса. Думаю, що поставив собі такий рубіж - може, взагалі без м'яса почати жити?".

Однак Славік не упевнений, чи стане вегетаріанцем.

"Я думаю, що якщо я зрозумію, що мені це легко - я буду це робити. Як тільки я зрозумію, що я без м'яса не можу, то я з радістю відмовлюся від цієї ідеї. Поки що я їм м'ясо раз на тиждень", - зауважив він.

Днями на сторінці у соцмережі "Океан Ельзи" похвалився аншлагами у Нью-Йорку. В інтерв’ю "Forumdaily.com" Вакарчук розповів, яким чином їм це вдалося.

Гастролі гурту в Америці пройшли з повними залами

Можна було б припустити, що зібрати зали в Америці музикантам допоміг той факт, що Україна нині у тренді. Але Вакарчук з цим не погоджується.

"Я не думаю, що Україна насправді в тренді. Принаймні, поки що. Країна буде в тренді тоді, коли вона стане про себе турбуватися і ставити свої інтереси на перше місце", - зазначив Святослав.

Також лідер "ОЕ" упевнений: не варто чекати, поки хтось зробить усе за тебе.

"На прикладі нашої групи можу сказати, що ми ніколи не сидимо і не чекаємо, що хтось зробить за нас. Просто беремо і робимо те, що вважаємо правильним. Кілька місяців тому ми вже були в Нью-Йорку з концертом туру "Земля", квитки на який закінчилися буквально за пару днів. Зал невеликий був як для нас, і один концерт. Цього разу ми вирішили нікого не шукати, а самим все організувати і провели два великих концерти", - розповів музикант.

Музиканти "ОЕ" самі організовують свої концерти закордоном і не шкодують про це

"Або ж інший приклад. Розуміючи всю складність ситуації в країні, знаючи, що госпіталях і людям, які постраждали в АТО, потрібна допомога, ми не йдемо просити у влади або у волонтерів, а самі організовуємо свою благодійну допомогу і передаємо її тим, хто потребує. Просто робимо свою справу. Я впевнений, що саме в цьому запорука успіху - дій!" - наголосив Вакарчук.

На запитання про улюблене місце у Нью-йорку Славік відповів:

"Цього разу у мене практично не було можливості куди-небудь піти, можливо знайдеться хвилинка заїхати в Грінвіч-Віллідж, я люблю "маленький" Нью-Йорк, Сохо. Але хоч дуже люблю і поважаю Нью-Йорк за його енергетику, моє улюблене американське місто все-таки Сан-Франциско, там я зміг би жити", - зізнався Вакарчук.

Славко зізнався, що міг би жити у Сан-Франциско

Фото "Світського життя" та з Facebook "Океан Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів