Лорак: Я не зміню місце проживання, але виступатиму по всьому світу

10 березня 2015, 10:42

Співачка Ані Лорак, громадянська позиція якої протягом останнього року викликала сувору критику з боку українців, нарешті вирішила розставити усі крапки над і.

У новому проекті телеведучої Маші Єфросиніної на телеканалі "Україна" Кароліна відверто розповіла про усі свої переживання стосовно України та свого місця у ній.

Ні для кого не секрет, що Лорак, незважаючи на війну, продовжує виступати у Москві. За таку позицію артистку цькують на батьківщині. Однак сама Кароліна не звертає уваги на злі язики та пресу, мовляв, справжні прихильники залишаються вірними.

"Я можу сказати, що громадська думка України була висловлена тим, що 8000 людей прийшли на мій концерт. Яка ще потрібна відповідь? У них летіли яйця, в них летіли докори, слова. Моїй мамі на вході поламали квіти. Вони не знали, що це моя мама. Її тягнули за рукав. Людей просто виштовхували з цього залу, а вони йшли", - розповіла співачка.


Єфросиніна змогла вивести Лорак на відверту розмову

Попри активну участь у російському шоубізі, їхати з України Лорак не збирається.

"Звичайно в Україні, місце проживання я міняти не збираюся, але виступати я збираюся в різних країнах світу", - заявила вона.

Співачка також підкреслила, що для неї неважливо, на сцені якої країни вона стоїть.

"Мене чудово сприймають і в Україні, і в Росії, і в Білорусі. Нещодавно я була в Азербайджані, країнах Прибалтики, в Молдавії. І ви знаєте, люди розумніші за всіх політиків разом узятих, бо вони будують мости, вони хочуть миру. Чим ми відрізняємося один від одного? Всі сім'ї хочуть одного: миру, добра, любові, щоб діти жили в достатку", - зауважила Лорак.

Кароліна наголосила, що не поїде з України, але виступатиме за її межами, зокрема у Росії

До речі, 8-го березня Лорак виступила на шоу Валентина Юдашкіна, яке показували у прямому ефірі телеканалу "Россия".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Також співачка зазначила, що до творчої паузи не готова.

"Я не зможу жити без сцени. Приїжджаю з гастролей і кажу - все, не можу... більше не поїду. Але минає якась кількість днів, я висипаюся, приходжу до тями і починаю дивитися - коли вже концерт. Що, мене ніхто не любить? Що, мене забули все? Значить, кому вони зараз аплодують - якомусь іншому артистові? І це якась залежність. Так, це хвороба", - зізналася Лорак.

Кароліна розповіла, що залежна від сцени і не може від неї відмовитися

У розмові з Марією Кароліна заявила, що всі факти, які летіли проти неї, були заздалегідь продумані.

"Я думаю, що було зроблено аналіз, кого краще зачепити, щоб гарненько пропіаритися. Навіть, коли я брала премію "Ру.ТВ", крім мене, взагалі-то, було багато українських артистів. Рік ми працювали над шоу "Кароліна". Воно номінувалося. Я приїхала на музичну церемонію і отримувала цю нагороду за абсолютно український продукт. І привезла цю нагороду, природно, в Україну. Я весь час була тут", - розповіла співачка.

Лорак вважає, що її цькування було підготовлено заздалегідь

Кароліна вже неодноразово наголошувала, що, на її думку, артисти не повинні йти в політику.

"Ти або співаєш, або йдеш в політику. Я ніколи не знала амбіцій з приводу політики, хоча звичайно у мене були пропозиції, і після "Євробачення". Але я вважаю, що політика - це найбрудніше, що є в цьому світі", - сказала співачка.

Іноді Лорак відпочиває в Києві у компанії чоловіка Мурата та подруги Лілі Подкопаєвої

Фото з Instagram та стоп-кадри з відео телеканалу "Україна"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів