Білик розповіла про роман з "позиченим" у Могилевської гітаристом

3 квітня 2015, 14:13

Виявляється, співачка Ірина Білик, якій днями виповниться 45, свого бойфренда-гітариста "позичила" у колеги Наталі Могилевської.

Обранця зірки звати Орест Галицький, і він допомагає своїй подружці вдосконалювати українську мову.

Про це Білик поділилася з "Комсомольською правдою в Україні".

Останнім часом Ірина неохоче ділилася подробицями свого роману. Однак напередодні ювілею розповіла, як познайомилася з молодшим за неї Орестом. Ірина шукала гітариста, а Наталія Могилевська "поділилася" своїм. З цього все і почалося, зокрема, і дружба з Наталею.


"…Коли я в екстреному порядку розшукувала для своєї групи гітариста перед концертами... Сталася прикра історія: після моєї хвороби і місяців сценічної перерви, група "ТІК "переманила" до себе мого музиканта. І я попросила, можна навіть сказати - "позичила" у Наташі гітариста Ореста", - поділилася Білик.

Білик одночасно знайшла гітариста і бойфренда в одній особі

"…Для мене найкраще, щоб моя рідна людина була людиною з творчого середовища - бізнесмен навряд чи підійде. Мені потрібен тільки чоловік, який любить музику! З Орестом мені цікаво, нам є про що і поговорити, і помовчати. Він допомагає мені вдосконалювати українську мову - я все більше і більше говорю вдома українською", - розповіла щаслива Іра.

Білик цінує Ореста (праворуч) зокрема за те, що він любить музику

І хоча Ірина - сильна та емоційна жінка, зі своїми чоловіками вона поводиться інакше.

"Я завжди вибирала чоловіків з характером, як у мене самої. Це в процесі життя потім виявлялося, що люди ми різні... Я можу бути владною і суворою на роботі, а от удома беззаперечно підкоряюся. Все, що хоче чоловік, я для нього роблю. Якщо він хоче, щоб я схудла - худну! Якщо просить не затримуватися вечорами - намагаюся довго не гуляти, не пити багато шампанського, як всі дівчатка. Він мене за це хвалить, і мені приємно", - поділилася артистка.

З чоловіками Білик покірна та слухняна

До речі, нещодавно Білик наважилася на сміливий крок – знялася у відвертій фотосесії. Для цього вона викликала з Москви фотографа Аслана Ахмадова.

"Вдома, до речі, у мене розгорілися суперечки з моїм хлопцем - він дуже нервував, дізнавшись, що мене бачитиме роздягненою інший чоловік. Минуло небагато часу, і ми дійшли консенсусу - якщо це красиво, чому б і ні?" - зауважила співачка.

"Такі фотосесії однозначно підвищують самооцінку жінки! Я навіть стала по-іншому з чоловіками розмовляти! Якщо раніше думала: "Боже, як би ніхто нічого не побачив! Ніжки треба закрити", то зараз з'явився інший девіз: "Ніжки відкрити!" – похвалилася Білик.

Іра показала тілеса у відвертій фотосесії

Фото з Instagram Білик, з Facebook Аслана Ахмадова, з Facebook Ореста Галицького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів