Фреймут про виховання дочки: Я майже безкомпромісна

6 квітня 2015, 14:57

Телеведуча Ольга Фреймут не приховує, що у вихованні своєї дочки Злати майже безкомпроміcна.

Головне для Олі – самодисципліна, без якої, на її думку, не можна досягти успіху.

Крім того, в інтерв’ю сайту "Мамина карта" білявка розповіла, як її саму у дитинстві саджали на дієту.

Фреймут називає себе досить суворою мамою.


"Я взагалі, як у житті, так і у вихованні бачу тільки чорне й біле. Сіре визнаю, тільки якщо це осіннє небо. Я практично безкомпромісна. Тому коли мене все влаштовує у Златі, я дуже добра й даю їй можливість бути вільною. Але коли бачу, що вона йде не тою стежкою, то скоресенько її за руку, і подеколи дуже різко можу відвести", - розповідає телеведуча.

Фреймут називає себе суворою та безкомпромісною мамою

Крім того, Ольга не економить на розвитку дитини.

"Злата танцює три рази на тиждень по чотири години. У неї є уроки вокалу та акторської майстерності. Злата мене завела на танці, і я почала займатися стретчингом. Яна Заєць – дуже відома українська танцівниця. Вона займається зі Златою контемпом, хоча Злата ще ходить на джаз-фанк, а я ходжу до Яни на стретчинг", - поділилася Фреймут.

Також Ольга вже зараз стежить за фігурою і харчуванням дочки.

"Злату я годую корисною їжею, а вона іноді бігає після танців у супермаркет і купує собі печиво, якісь круп’яні палички… А Яна намагається дуже аргументовано пояснити, чому жінці важливо берегти себе, не об’їдатися", - зауважила телеведуча.

Струнка Фреймут ретельно стежить за стрункість своєї Злати

Фреймут підкреслила, що вона не з тих матусь, які з дітьми роблять домашні завдання. Тому що самодисципліну вважає визначальною у вихованні.

"Самодисципліна – це єдиний шлях до успіху. Люди незосереджені, неуважні, програють зосередженим і зібраним. І мене змалку ніхто не обманював. Всі мої досягнення моя родина радісно сприймала, а всі мінуси відверто обговорювала. Наприклад, я пам’ятаю, як у школі почала повнішати. І мені мама відверто сказала: тобі треба змінити дієту, тому що ти не дуже гарно виглядаєш", - згадала Оля.

"Мені могли у вічі чесно казати різні речі, і я за це дуже вдячна. Але ще самодисципліна була в свободі. Мене ніколи не змушували сидіти, наприклад, над уроками, бо я їх робила сама. Це і є самодисципліна. Тому що дітки мають знати, що покладатися треба на себе. Я не розумію тих батьків, які роблять з дітьми уроки", - додала вона.

Ольга згадала, як у дитинстві їй прямо казали про усі мінуси

Харчуванню Злати Ольга приділяє не меншу увагу, ніж вихованню.

"Іноді Злата може з’їсти щось некорисне. Але в мене вдома тільки здорова їжа. У нас завжди є сніданок. Я сама стараюся готувати дитині сніданок, мені подобається процес. Я встаю зранку, вже в передчутті. Варю собі каву й починаю готувати. Наприклад, це порція сирничків нам на двох, або в нас можуть бути панкейки з сиропом. Я туди яблучко підітру або просто поруч покладу", - зазначила телеведуча.

"Ми їмо зазвичай варені продукти. Готую різноманітні салати з оливковою олійкою. І Злата любить салати, із задоволенням їсть овочі. А ще ми вибираємо тільки біле м'ясо варене та котлетки парові. Ми намагаємося дотримуватися дієтичного харчування, бо я просто не купую нездорових продуктів. А якщо їх немає, то що робити? Все, їж броколі! (сміється) І вона їсть", - розповіла Фреймут.

Фреймут привчила дочку до салатів та вареного білого м'яса

Щодо незручних запитань про статеві стосунки між чоловіком і жінкою, то Ольга досить відверта і сучасна мама.

"Усі органи нам дав Бог. Це все таке радянське – соромитися свого тіла. Я ніколи не соромилась таких речей. І Злата все знає. Вона з дитинства ставить запитання – я відповідаю. Я не вигадую про лелек, котів, собак, які приносять дітей. Я просто розказую, що діти народжуються через те, що є сексуальний досвід, є кохання. Тож коли моя донька ставить відверте питання, я відверто відповідаю", - підкреслила телеведуча.

Фото з Instagram Фреймут та з сайту "Мамина карта"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів