Мухарський: Мої діти вважають мене покидьком та екстремістом

16 квітня 2015, 14:46

Скандальний шоумен Антін Мухарський пояснив, навіщо написав роман про свій розрив з дружиною Сніжаною Єгоровою. Виявляється, у книзі чоловік розповідає свою правду, а не ту, яку пише Єгорова на сторінках у соцмережі.

Також у романі Антін прагне розповісти цю правду і своїм дітям, які, за його словами, вважають татка негідником.

Фото і коментар Мухарського оприлюднила "Дуся".

На презентації книги Антін завзято зачитав кілька уривків свого твору. Серед слухачів була і його нинішня цивільна дружина Єлизавета Бєльська.


Нещодавно Мухарський обурювався з приводу "гламурних видань", журналістки якого стають на бік Єгорової та цькують "самця".

Мухарський швиденько написав книгу про своє розлучення з Єгоровою та розпіарив її, як міг

"Я базуюся на своєму суб'єктивному досвіді. Наприклад, коли я в приватній бесіді застосовую якусь ненормативну лексику, це відбувається іронічно, але коли це опубліковано на сторінках журналу, виникає страшне обурення у читачів", - заявив Антін.

"…Повинна бути самоіронія, яка нівелює ці жорсткі слова, які, до речі, написані в цій книзі. Так, є слова, які я вживаю, і вони є моєю манерою авторського спілкування. Але це призводить до певної скандалізації мого життя. Тому повинен сказати так: на своєму особистому рівні я зіткнувся з цілою машиною, яка продукує неправду, інформаційне сміття", - додав він.

Ліза як вірна подруга уважно дослухалася до кожного слова свого коханого

Мухарський наголосив, що Єгорова виносить на публіку свою правду, а більша частина залишається в тіні. Тому він написав роман про свою правду, але не всю.

"Ну як я можу подати в суд на видання, яке пише: "Антін Мухарський не пустив Сніжану Єгорову в будинок разом з дітьми". При цьому за дужками залишається те, що Сніжана Єгорова прийшла не одна, а з невідомими чоловіками, з судовими виконавцями, які хотіли незаконно увірватися в будинок, з патрулем міліції. За нею стояло 16 чоловік, а на фото - Сніжана і дитина. І відразу весь Інтернет вибухнув: "Покидьок, негідник!" - обурювався Антін.

Антін із задоволенням зачитував уривки зі свого роману

"Я просто пояснюю, як все виривається з контексту. Наша "конфліктологія" з моєю колишньою дружиною полягає ось у чому: вона викладає на сторінках в соціальних мережах якісь факти, що є лише однією десятою частиною правди. І поки цю правду... Мовчи, мужик! Я не можу це розповісти", - пояснив він.

"Цей роман - тільки третина правди, яку я можу озвучити на сьогоднішній день, так як відчуваю особисту загрозу для свого життя. Вона підтверджена чіткими фактами, про які я теж поки не можу говорити. Тому поки я намагаюся на майбутнє розповісти про себе своїм дітям - їм зараз три, п'ять і вісім років. Вони живуть з мамою. Для них тато - покидьок, негідник, радикальний екстреміст. Але є інша правда", - не припиняв рекламувати свою книгу Антін.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів