Єфросиніна: Ми з чоловіком домовилися, що не занедбаємо наші стосунки

17 квітня 2015, 13:19

Телеведуча Маша Єфросиніна зізналася, що нова посада її чоловіка Тимура Хромаєва, якого не так давно призначили головою комісії з цінних паперів та фондового ринку, дуже змінила і її життя також.

Однак Марія вірить у те, що їхній шлюбу має чудове майбутнє та пишається своїм чоловіком.

А от про колегу Данилу Грачова, який став ведучим російського каналу, Єфросиніна розповіла "Комсомольській правді в Україні" дещо розчаровано, але не засуджуючи.

Маша вірить у свій шлюб

Після того, як чоловік Маші отримав нову відповідальну посаду, в нього змінився графік та поменшало вільного часу. Але телеведуча не засмучується.


"Насамперед мені довелося перелаштовуватися як жінці. Тимур працює по 17 годин на добу, і я просто не маю можливості спілкуватися з ним стільки, скільки раніше. Шлюб у нас немолодий - йому 13 років, і це дуже відчутні зміни для стосунків. Однак ми прийняли це як виклик", - поділилася Марія.

"Я збрешу, якщо скажу, що посада чоловіка нічого для мене не значить. Я дивлюся на те, з якою стійкістю прийняв Тимур призначення, і подумки радію. Ті, хто йому заздрять, - люди далекі від подібної сфери діяльності, тому що відроджувати фондовий ринок України, якого в країні практично немає, та ще й в умовах війни - вкрай складно. Тому не заздріть!" - додала вона.

Єфросиніна закликає не заздрити її чоловіку

Єфросиніна зауважила, що щаслива від того, що коханий має сили на роботу:

"А я пишаюся своїм чоловіком! Я радію і щаслива, що у нього працює внутрішній моторчик, який йому дає сили на все, що він робить".

Маша готова навіть мирится з тим, що тепер про спільний сімейний відпочинок можна забути.

"Навряд чи у нас влітку вийде вирвати тиждень на відпустку з графіком Тимура, але я готова миритися багато з чим. З чоловіком ми домовилися, що не запустимо наші стосунки. У нас великі шанси на хороше майбутнє!" - впевнена телеведуча.

Згадала Єфросиніна й про сестру Лізу. Виявляється, сестри бачаться нечасто, а племінників Маша взагалі бачить вкрай рідко.

"З племінниками не бачуся, дуже за ними сумую. Тільки по Скайпу спілкуємося. Ліза приїхала з Майямі до Києва на великодні свята, але діток не брала з собою - занадто далекий переліт. Знаєте, ми не хочемо робити з її приїзду світської події. Хочемо побути разом і поговорити по душах", - пояснила вона.

Телеведуча зустріла Великдень з сестрою Лізою

Не оминула Маша й скандал навколо телеведучого Данили Грачова, який подався на заробітки до Москви.

"Моя позиція - ніколи не засуджувати нічиї вчинки. Я давно в шоу-бізнесі, а на ТБ і того довше. Засуджувати можна, лише знаючи ситуацію від "а" до "я". Так от, я можу припустити, що у кожного телеведучого, що приймає пропозицію від російського каналу, є для цього вагома аргументація", - пояснила Єфросиніна.

"У випадку з Данилом Грачовим заявляю вам: я знаю, в якому стані Данило їхав у Москву. Він неймовірно переживав і боявся засудження. Проте ж на той момент це був абсолютно безробітний чоловік! У свої тридцять Данило тільки й умів вести програми, але півтора роки не міг знайти роботу", - додала вона.

Марія зауважила, що вони з Данилом були дружні: "Він радився зі мною. Але, на жаль, від нього відмовлявся кожен наш телеканал. Це складна ситуація. Плюс - він до Києва з Донецька перевіз маму, надивившись усіх цих жахів війни...".

Маша про Данила Грачова: Хлопець зламався

Однак, незважаючи на дружбу, телеведуча все одно не може погодитися з тепіршньою позицією колеги.

"Але після того, як Грачов почав розміщувати в соцмережах виправдання щодо своєї патріотичної позиції, я написала йому: "Це все дійсно говориш ТИ?" На що отримала відповідь: "Маша, ситуація настільки коллапсовая, що я вже практично ні за що не відповідаю... Ну от і я не змогла з ним погодитися. Кожна людина завжди і за все відповідає сама. Ніяк не збагну, що має статися, щоб мене змусили надіти футболку з Путіним! Щоб я сиділа і виправдовувалася, тим більше позицію Данила я знаю", - зауважила Маша.

Наостанок Єфросиніна констатувала, що втратила друга.

"Оскільки я людина, що тяжіє виправдати будь-які помилки (всі ми їх здійснюємо), то у випадку з Данилом мій вердикт буде дуже простий: хлопець зламався. А я одного втратила. Хоча в ньому не було нічого поганого і підлого ніколи", - сказала вона.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна влітку минулого року вдруге стала мамою. А за кілька місяців потому похвалился, як їй вдалося не втратити форму після пологів.

Фото з Instagram Єфросиніної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів