Аваков: Мій син – не мажор та не вміє керувати автівкою

27 квітня 2015, 14:14

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевняє, що його син Олександр не веде мажорське життя і не влаштовує перегони київськими вулицями, бо не вміє керувати авто.

Також Арсен Борисович розповів програмі "Світське життя", на які кошти живе та наскільки почувається справжнім вірменином.

Як відомо, Аваков за національністю вірменин, народився в Азербайджані і спілкується російською. На запитання, чи часто він буває у Вірменії та наскільки почувається вірменином, міністр зазначив:

"Я був там востаннє в 2010-му році на з'їзді союзу вірмен Європи. Це правильно і красиво, коли цей захід проходить в Єревані… Бути вірменином - це бути відвертою людиною з відкритою душею".


Аваков вважає себе відвертою людиною з відкритою душею?

У своїй декларації Аваков показав прибуток у 200 тисяч гривень та 60 тисяч євро. На запитання, як він зараз живе нібито на одну зарплатню, міністр сказав:

"До 40 років я був достатньо успішним бізнесменом, тому дай, Боже, щоб в кожного було стільки залишків, скільки в мене".

Однак у декларації Аваков показав прибутки від підприємства, яке має в Італії та дійсні прибутки. У сумі вийшло не так вже й багато.

"Якщо ви думаєте, що міністру потрібно багато з нашим темпом роботи, то ви помиляєтесь. Є прибутки моєї дружини, мого сина. Дай, Боже, щоб у кожного в родині був такий прибуток", - прокоментував Аваков.

Міністр задоволений своїми прибутками та усім таких бажає

Не так давно казали, що син міністра Олександр, який мешкає у Харкові, придбав житло в Києві за мільйон доларів.

"Ні, це житло коштувало близько 4-х мільйонів гривень. Він вирішив купити це житло в якості інвестиції в своє майбутнє життя. Я не став сперечатись. Це правильно, а чому ні? А в 2005 році, коли я почав займатися державною діяльністю і залишив бізнес, тоді я всі активи передав сину, тоді ще хлопцю молодому, і дружині. Тому, коли ви подивитеся в їхні декларації, ви побачите там більше грошей", - зауважив Аваков.

На уточнення, що він, виходить, живе на кошти дружини, міністр заявив:

"Не потрібно бути лицеміром, є прибутки родини. Я живу достатньо скромно. Мені вистачить нових іграшок, наприклад, нового телефону, сучасного комп'ютера, костюм, сорочки обов'язково".

Аваков запевнив, що живе достатньо скромно

А от подорожі, додав Аваков, поки що в минулому.

"..Але кожен міністр сидить в своєму кріслі недовго. Тому це в майбутньому. Тоді я з задоволенням поновлю подорожі, і розміняю 7-й десяток країн, де побував", - сказав він.

Що ж до сина, то Аваков запевняє, що Сашко не веде мажорський спосіб життя, як дехто вважає.

"Ви хочете почути, що мій син - мажор? Молодий красивий хлопець, нехай буде дурнем та некрасивим? Він не веде мажорного способу життя. Я читав, що він тут влаштовував гонки по центральних вулицях Києва… Справа в тому, що він не вміє керувати автівкою", - заявив міністр внутрішніх справ.

Нагадаємо, в серпні минулого року син Авакова був добровольцем

Фото "Світського життя" та з Facebook Авакова та його сина

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів