Бабкін: Я не граю концертів у Кремлі та не маю стосунків з жодною владою

7 липня 2015, 13:39

Учасник гурту "5nizza" Сергій Бабкін нарешті розповів про те, чому вони з колегою Андрієм Запорожцем дали інтерв’ю російському пропагандистському каналу та не відмовилися від концертів у Росії.

В інтерв’ю сайту "Cultprostir.ua" Бабкін заявив, що не має жодних стосунків з жодною владою.

Після того, як Бабкін із Запорожцем після концерту поговорили з журналісткою телеканалу "Life News", у мережі розгорівся скандал. На батьківщині музикантів засудили за нерозбірливість. Однак, за словами Сергія, вони не знали, кому давали інтерв’ю.

"Доки не з'ясувалося, що ми з Андрієм в низці інших телеканалів дали їм інтерв'ю, я не знав про його існування. Розумію, що люди з уже сформованою певною думкою про нас мені не повірять. Коли розгорівся скандал, я дізнався, що це за канал", - заявив Бабкін.


"Якби я знав заздалегідь, що це таке і що серед інших каналів буде "LifeNews", звичайно, він був би виключений зі списку запрошених. Можливо, саме ця журналістка і цей оператор, з якими ми спілкувалися, не були причетні до тих моторошним репортажів, про які мені розповіли і частину яких я потім побачив. Але репутація їхнього каналу, м'яко висловлюючись, така, що навіть вимовляти вголос цю назву - те саме, що згадувати сатану", - зазначив музикант.

Сергій запевняє, що вони з Андрієм не знали, кому давали інтерв'ю

На запитання, яким чином можна було не знати, кому даєш інтерв’ю, Бабкін сказав:

"Ми були в клубі, після саундчеку залишалося дві години до початку концерту, і в цьому вікні була запланована низка інтерв'ю різним телеканалам. Журналісти не вважали за потрібне представлятися… Ну, а наші думки були спрямовані тільки на майбутній концерт. Не люблю на когось звалювати провину. Це сталося, на інтерв'ю відповідали ми, і на екрані нікого більше не було. Тільки наша вина в тому, що ми з'явилися на цьому каналі".

Що ж до змін у ставленні до російської влади та Путіна зокрема, Бабкін запевняє, що далекий від цього взагалі.

"У мене ніколи не було стосунків з будь-якою владою і її вищими представниками, тому й змінюватися тут нема чому. І слава Богу. Я радий цьому факту в моїй біографії і сподіваюся, що в цьому плані в моєму житті нічого не зміниться. Єдина влада, яку я допускаю, - влада над самим собою. Мені завжди здавалося, що я сильна людина, а на ділі вийшло, що це не так", - зізнався музикант.

Бабкін визнає лише одну владу - над самим собою

"Я ведусь на провокації, приймаю все близько до серця, вступаю в полеміку, намагаючись комусь щось пояснити, а потім розумію, який я ідіот. Я людина вибухова, а емоція - це не завжди добре. Іноді - зовсім недобре. Без емоцій нікуди, тим більше, якщо ти актор або музикант. Але їх треба вміти підпорядковувати собі. Бути дресирувальником своїх емоцій", - додав Сергій.

На прохання сформулювати своє нинішнє ставлення до російського народу, Бабкін зазначив:

"Про весь російський народ говорити не буду. У кожного народу є свої виродки, і це нормально. Але ті російські громадяни, які зустрічалися і продовжують зустрічатися на моєму життєвому шляху, мене радують. Своїм світоглядом, мисленням, стилем життя і громадянською позицією".

"Я не люблю говорити "взагалі", намагаюся спиратися на факти, в яких впевнений і вважаю правдою. А правда така, що моє ставлення до тих росіянам, з якими я давно знайомий, і до слухача, який приходив п'ятнадцять років тому на мої концерти, приходить зараз і, сподіваюся, буде приходити надалі, не змінилося ні на йоту", - підкреслив Сергій.

Сергій визнає, що через власні емоції ведеться на провокації

Як відомо, грут "5nizza’, на відміну від багатьох колег, не відмовляється від концертів у Росії та навіть оголосив тур одразу після свого возз’єднання. Бабкін прокоментував свою позицію.

"Думаю, що з цим не так все просто. Коли "категорично відмовляється" група, яка ніколи не виїжджала далі Бєлгорода або Курська, це виглядає смішно. Але при цьому її учасники виростають в очах співвітчизників. Зараз багато щосили намагаються вирости в очах суспільства", - сказав він.

"З іншого боку, є українські музиканти, які дійсно відмовилися від концертів в Росії. Заявляючи таким чином свою позицію, вони навмисно обмежили себе і свого слухача, який любить їхню творчість. Я поважаю їхній вибір. Але я не такий, як вони. Я служу людям. Справжнім, не перевертням, не лицемірним, не з подвійним дном, а тим, хто співпереживає, співчуває, людям, які вміють чути і змінюватися", - пояснив музикант.

"Я не даю концерти в Кремлі, не граю корпоративи для російських олігархів. Тому сумнівів немає", - підкреслив Сергій.

Бабкін поважає колег, які відмовилися працювати у Росії, але визнає, що сам не такий

На запитання, чи доводилося йому допомагати тим, хто постраждав на війні у зоні АТО, Бабкін відповів:

"Доводилося. Я досі допомагаю. І іншими формами благодійництва займаюся. Але про таке не говорять всім навколо. Я ненавиджу хвастощі. У нас же зараз як? Сходив кудись, приніс щось, запостив і селфанувся".

Фото "Cultprostir.ua" та з Facebook Бабкіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів