Осадча: У мене в пріоритеті не заміжжя, а син та успішна кар’єра

5 серпня 2015, 14:21

Мабуть, усім цікаво, з ким зустрічається телеведуча Катерина Осадча та чому одна з найвідоміших жінок країни не афішує свої романи і не виходить заміж.

Проте сама Катя каже, що у неї інші пріоритети та було досить мало чоловіків за останні 10 років.

Про своє раннє заміжжя Осадча не шкодує, а навпаки, вважає, що зустріла свого екс-чоловіка заради народження чудового сина Іллі.

Про все це Катерина поділилася з журналом "Viva!".


Осадча зізналася, що після свого розлучення з чоловіком Олегом мала всього лише два серйозних романи, але мети вийти заміж в неї не було і немає.

"У мене була мета - виростити сина і побудувати успішну кар'єру. Це мої пріоритети за останні 10 років", - заявила Катя.

Виховання сина та кар'єра - головні пріоритети Катерини

"Стосунки ж з чоловіками для мене були не настільки важливі. Вони себе вичерпують, якщо не мають продовження у чомусь, а це не наступало з багатьох причин. Можливо, просто було не на часі", - зауважила вона.

На запитання, чи часто вона отримує непристойні пропозиції, Катя відповіла:

"Ну що ви! Як до мене можна підійти з непристойною пропозицією? Мене багаті і знамениті чоловіки обходять десятою дорогою. Треба бути дуже сміливим, впевненим у собі чоловіком, мати характер сильніше, ніж у мене. А досвід показує, що дуже багато багаті і знамениті люди в собі не впевнені".

Багаті та відомі чоловіки бояться гострої на язик телеведучої

Для того, щоб сподобатися Осадчій, чоловік має бути розумним, чесним, уважним та добрим. Також її можна зачепити цікавою бесідою.

"Хоча всі ті якості, які я перерахувала, не побачиш при першому знайомстві. Тому спочатку, звичайно, має виникнути хімія, яка або є, або її немає. У мене немає такого, щоб я побачила чоловіка і закохалася в нього з першого погляду", - уточнила телеведуча.

Про свій ранній шлюб Катя абсолютно не шкодує, бо у ньому народився її син.

"Про розлучення теж не шкодую, бо мучити один одного тільки заради того, щоб дитина жила в повній сім'ї, нехай і нещасливій, неправильно. Куди краще, коли він бачить двох батьків, які окремо живуть, але щасливі та приділяють йому більше уваги", - сказала Катерина.

Катя не шкодує про свій шлюб, бо його результатом стало народження сина Іллі

"Мої батьки досі живуть разом, тому спочатку ідея розлучення для мене була неприйнятною. Тепер я думаю, що ми з Олегом повинні були зустрітися тільки для того, щоб у нас народився такий чудовий син, як Ілля", - зазначила вона.

Зараз Іллі 13 років, і, за словами мами, він дорослий, розумний та самостійний. Батько допомагає його виховувати.

"Ілля разом з татом їздить відпочивати з п'яти років. Я тоді ще написала "інструкцію із застосування дитини". На що мені Олег відповів: "Катю, як-небудь розберемося". І дійсно, він жодного разу не подзвонив, щоб запитати, як йому бути з сином", - поділилася журналістка.

Осадча, як і її екс, теж часто відпочиває з сином. А ще у вільний час Катя вирощує квіти у себе на дачі

"У Олега є чітке розуміння того, яким він хоче виховати Іллю. Це його єдина дитина, тим більше син, і він точно знає, що хоче в нього вкласти. У житті хлопчика тато повинен бути присутнім обов'язково. Ще одна причина, чому я не шкодую про своє раннє заміжжя, - у Іллі чудовий тато. Вони грають в шахи, разом беруть уроки настільного тенісу", - зауважила Катя.

"Нещодавно мені син каже, що не хоче дарувати дівчинці квіти на день народження, оскільки вважає це проявом слабкості. Я дзвоню Олегу: "Тату, треба провести роботу, навчити сина дарувати дівчаткам квіти". Батько закладає в синові самостійність, бо моя і бабусина надмірна опіка, звичайно, трохи псують дитину", - розказала Осадча.

Фото "Viva!" та з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів