Дорн має хобі - пельмені, а кар’єрою завдячує гімну Росії

10 серпня 2015, 12:14

Не секрет, що співак Іван Дорн тримає у таємниці особисте життя, й про дружину артиста та дітей відомо лише з чуток.

Та інколи Ваня все ж таки згадує про минулі кохання й про родину. Про те, як співак втрапив до шоу-бізнесу за допомогою гімну Росії, чому він обожнює ліпити пельмені та про його поцілунок із вчителькою пише "Viva".

Дорн, який вже кілька років має кохану Настю Новікову, яка буцімто незабаром зробить його вдруге батьком, хвалиться, що однолюб.

"У школі я не особливо боровся за увагу дівчат. Та й що приховувати – її у мене було завжди і так удосталь. З якого віку почав їм подобатися, важко згадати. Я однолюб! Якщо закохуюся, то надовго", - запевнив співак, який уперше закохався в 15 років.


Дорн похвалився, що жіночої уваги йому ніколи не бракувало

Та така собі відданість не заважала Івану отримати досвід поцілунку із вчителькою:

"Якось у старших класах ми грали у пляшечку, і молода вчителька приєдналася до нас під дією алкоголю. Їй випало цілуватися зі мною".

І якщо про жінок Дорн не надто охоче розповідає, то про свою кар’єру артист багатослівніший.

Зокрема, Ваня пригадує, що вперше вийшов на велику сцену, коли йому було лише шість років. Тоді ще майбутній співак пройшов кастинг і виступив разом із білоруською співачкою. Останній закортіло, аби поруч на сцені був хлопчик із саксофоном. Причому, вміти грати на інструменті не вимагалося.

"Мене красиво вдягли і сказали, в якому місці треба вибігти з саксофоном. Вибіг я в потрібному місці, як репетирували. Але коли йшла фонограма саксофона, я не імітував гру на ньому, а намагався щось зіграти сам. От після цього мама зрозуміла, що я природжений артист", - пояснив співак.

Ваня згадав, як пішов в артисти

До слова, до вітчизняного шоу-бізнесу Дорну шлях проклало виконання двох гімнів – України та Росії. Іван саме був студентом першого курсу театрального інституту, коли побачив у фойє оголошення про кастинг до групи.

"І я в чому був, після пар, без фонограми, мчу на кастинг. Заходжу, представляюся. Мене просять заспівати українську пісню. А мені нічого в голову не приходить, крім гімну України. Потім кажуть виконати щось російською - я їм гімн Росії співаю", - пригадав артист.

Ваня запевняє, що з роками його райдер ніяк не змінився.

"Вимоги в мене мінімальні. Віскі, рушники, батарейки. Ми додали тільки кульки синьо-жовтого кольору, щоб нас зустрічали і всі бачили, що ми з України. Таким чином, ми перевіряємо, наскільки уважно організатори читають райдер", - пояснив він.

Співак вимагає, аби його зустрічали з кульками

Дорн також зізнався, що не любить зніматися в кіно, а от до дітей в артиста теплі почуття.

Що ж до хобі Івана, то воно в нього досить незвичне:

"У нас є давня традиція: приблизно раз на місяць ми, в тому числі і дружини моїх трьох братів, збираємося і ліпимо пельмені. Коли ми ще жили в Славутичі, тато пропонував мамі відкрити пельменну "Від Лідії", але нас випередила інша сім'я. Тож зараз, коли я дізнаюся, що батьки ввечері вирішили ліпити пельмені, кидаю всі справи і мчу додому".

Нагадаємо, нещодавно з’явилися чутки, що незабаром Іван Дорн удруге стане батьком.

Фото Facebook Дорна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів