Лобода показала дочку, якій не бажає кар’єри у шоубізі. ФОТО

18 серпня 2015, 17:29

Співачка Світлана Лобода зізналася, що не бажає доньці Єві шоубізнесового майбутнього.

Крім того, Свєта досі мріє народити сина, але зробить це лише з коханим чоловіком, який зможе нести відповідальність за родину.

Про це співачка розказала в інтерв’ю журналу "Отдохни", для якого також знялася в купальнику і з дочкою.

Попри щільний графік, Лобода намагається приділяти Єві багато часу.


"Я спеціально прокидаюся раніше, щоб провести з Євою першу половину дня. Донька з самого народження спить зі мною. Прокидаючись, ми подовгу ніжимося в ліжку, балакаємо, вона розповідає, як минув її вчорашній день. Іноді перед студією я заїжджаю додому, щоб укласти доньку спати. Але вона все одно дуже сумує", - розповіла артистка.

Обличчя Єви так і не показали

Світлана також заявила, що її дочка – дуже розумна дівчинка.

"Єва дуже розумна дівчинка, хоча так скаже будь-яка мама про своє чадо. Але все ж вона дійсно особлива і не по роках розвинена. Іноді вона використовує такі мовні звороти, від яких ми з бабусею кам'яніємо. Нещодавно видала: "Мамо, ось чисто концептуально..." Я ледве зі стільця не впала!" - похвалилася співачка.

Для журналу Світлана знялася у дещо незвичному для себе стриманому образі

"Єва дуже любить грати на своїй маленькій гітарі та електронних барабанах. Обожнює танцювати - це в неї від тата", - додала Лобода.

Лобода зізналася, що не хоче доньці долі артистки

Утім, Світлана не хоче, аби дочка пішла в артистки.

"Я б не хотіла, щоб Єва йшла по моїх слідах, тому що знаю, наскільки це важка праця і багато в чому невдячниа. Мені б, звичайно, хотілося, щоб вона вибрала професію, в якій зможе розкритися, стати видатною особистістю і при цьому залишатися щасливою жінкою. Це, напевно, мрія, до якої прагне кожна успішна жінка. Тому що самотність - супутник сильних і незалежних жінок", - зазначила Лобода.

"Самотність - супутник незалежних і сильних жінок", - упевнена самотня Лобода

Незважаючи на те, що нараз у Свєти коханого немає, наміру народити сина вона не полишає.

"Мені б дуже хотілося другу дитину. Завжди мріяла про дівчинку і хлопчика. Але я вірю в долю, і другу дитину хочу народити тільки від того чоловіка, якого щиро покохаю, і який зможе нести відповідальність за нашу сім'ю. Знаєте, з кожним роком я розумію всю важливість сильного чоловічого плеча, навіть не стільки для себе, скільки для дітей", - підсумувала артистка.

У планах Світлани ще є син від коханого чоловіка

Фото "Отдохни"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів