Фреймут: Я не змушую дочку любити батька

26 серпня 2015, 14:34

Телеведуча Ольга Фреймут, яка нещодавно вразила "вмінням" паркуватися, розповіла про те, як виховує свою дочку Злату.

Білявка підкреслила, що не має чітких правил та не примушує дочку любити свого батька, який живе у Лондоні.

Про стосунки з дитиною Фреймут розказала в інтерв’ю журналу "Elle".

"Я не вмію виховувати дітей, у мене немає чітких правил, рецептів. Просто сильно люблю, а таке почуття не дає можливості дитині схибити. Дочка розуміє, довіряє і сама несе відповідальність за своє виховання", - говорить Ольга, яка виховує дочку без чоловіка.


Фреймут запевняє, що не має чітких правил виховання дочки

З батьком Злата спілкується досить рідко, частіше навіть бачиться зі своїми британськими бабусею та дідусем.

"Двічі на рік ми приїжджаємо до Лондона та Глазгоу, де живуть її бабуся та дідусь, Роберт та Морін. Минулого року Златині брати та сестричка Домінік прилітали на місяць в Україну. Вражені подіями Майдану, діти захотіли побачити ту легендарну країну, в якій живе їхня кучерява сестричка", - ділиться Фреймут.

"Утім, з Нілом (батьком дівчини), на відміну від інших родичів, Злата зрідка бачиться. Чомусь вони іноді нудьгують у товаристві одне одного. А я не змушую дочку любити Ніла тільки тому, що він близький родич. Любов неможливо собі надумати. Злата вітає тата з Днем народження, він телефонує на свята їй. Ми дотримуємося правил етикету", - зауважує телеведуча.

Ольга зізналася, що дочка іноді нудьгує у компанії свого британського батька, зате з іншими родичами охоче спілкується

На запитання, чим вона ладна пожертувавти заради дочки, Ольга відповідає - нічим, якщо не йдеться про життя та фізичне й психічне здоров’я дитини.

"Я готова померти за свою дочку, а в дрібничках нічим жертвувати не люблю. Не прошу, щоб Злата нехтувала своїм комфортом заради моєї вигоди. Точно знаю - ніколи не скажу дитині: "Я пожертвувала на тебе найкращі роки свого життя… А ти!". Такому не бути", - запевняє білявка.

"Я живу щасливим життям, в якому Злата - моє найбільше щастя, але не дозволяю собі маніпулювати дочкою. І не припускаю навіть найменшої можливості використовувати мене", - додає Фреймут.

Фреймут готова померти заради доньки, але дрібницями заради неї не жертвує

На день народження дочки зіркова мама розщедрилася аж на подорож до Каліфорнії майже на місяць.

"Дочка не могла повірити, бо це - нематеріальна річ. На забавки та одяг у дарунок вона майже не реагує, їй подобаються емоції", - розповіла Ольга.

"Я зробила надзусилля над собою: вивільнила робочий графік, подолала страх перед океаном, який треба було перелетіти. Америка була того варта. Ми повернулися дуже близькими людьми - справжніми друзями, на почуття яких нема терміну дії", - зазначила Фреймут.

Ольга зі Златою подорожували Америкою майже місяць

Фото з Instagram Фреймут та з сайту "Elle"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів