Могилевська розповіла про щастя від схуднення та згадала про Пугачову

17 вересня 2015, 16:15

Співачка Наталія Могилевська запевняє, що почувається щасливою, незважаючи на дієту і спортивне навантаження.

Зірка підкреслила, що не обмежує себе фанатично, має здоровий повноцінний сон, відпочиває та любить себе.

Про це вона розповіла Катерині Осадчій у "Світському житті".

Темою схуднення Наталка повернула собі зацікавлення преси та почала новий етап життя. Співачка вже скинула 10 кіло і не зупиняється на цьому.


"Я не дотримуюся жорсткої дієти, я худну і залишаюся щасливою жінкою, не обмежую себе ні в чому. Тільки сбалансувала сон, тепер я маю вихідні, я себе люблю, маю гарний настрій і про це піклуюся більше, ніж про дієту", - заявила зірка.

"Я маю сбалансоване харчування і сбалансований режим тренувань. Не тренуюся по 8 годин, як колись ми танцювали з Владом Ямою, а потім я втомлювалася настільки, що на відпочинку нічого не робила і лежала", - додала вона.

Нещодавно Алан Бадоєв зняв для Наталі кліп про схуднення у стила поп-арт

"Секрет того, що зі мною коється, не в тому, що я худну, а в тому, що я при цьому щаслива. Насправді, мені нічого не потрібно, щоб повернутися у форму, лише дійти до дзеркала. Я коли дійшла, глянула на себе: "Йой! Це я?" Передивилася з сумом "Танці з зірками", подумала: "Боже мій, я ж акторка, жінка. Як я можу так виглядати?" І все", - ропзповіла Могилевська.

Наталя запевняє, що почувається щасливою

Також Наталка зауважила, що не їсть нічого "хімічного та отруйного".

"Їм просту їжу, яка виросла на українській землі: моркву, буряк, селеру. А ще річкову рибу. Споживаю дуже багато фруктів та ягід, ось і вся дієта. Просто харчуюся невеликими порціями, не пропускаю сніданок, обід та вечерю, як це було раніше", - поділилася артистка.

Могилевська харчується селерою та буряком

Кажучи про своє нинішнє життя, Могилевська якоюсь мірою порівняла себе з Пугачовою.

"Я завжди була відносно як Алла Борисівна, яка могла одягнути на себе рожеву перуку і сказати: "Я Арлекін". Я зараз також перебуваю в такому настрої. В мене був дуже сумний період, я втратила маму, в країні такі важкі часи, в мене було так багато болю, складних емоцій, що зараз дуже хочеться світла", - сказала співачка.

"Хочу не тільки сама посміхатися, хочу, щоб глядачі посміхалися, щоб все було легко, щоб ми всі вірили. Тільки з цим світлом можна вижити. Інакше вижити неможливо, ситуація затяглся, і зараз час звернутися до посмішки і спробувати себе витягнути через свтіло, добро, любов, тепло. Тому я готова й надалі "худнути"", - підкреслила Наталя.

Наталка готова худнути і надалі

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів